Přihlášení:

17 − 12 =

Menu
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
1.5
UO
Náš tip:
1.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 15:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Senica SH
Super Liga | 18:30 - dnes
Logo týmu Trnava
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Basel FC
Super League | 19:00 - dnes
Logo týmu St. Gallen
Náš tip:
1
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Luzern
Super League | 19:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kispet-Honved
NB I | 20:15 - dnes
Logo týmu Haladas
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Videoton
NB I | 20:15 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Coritiba
Serie B | 21:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Juventude
Serie B | 21:30 - dnes
Logo týmu CRB Maceio
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Oeste
Serie B | 00:00 - zítra
Logo týmu Paysandu SC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Flamengo
Serie A | 00:00 - zítra
Logo týmu Botafogo
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Nagoja
J League | 11:00 - zítra
Logo týmu Hiroshima
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Olomouc
1. liga | 18:00 - zítra
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2

NHL Speciál: Preview Pacifická divize

4. 10. 2017 10:00, upraveno: 3. 10. 2017 16:40
autor: LadyAmbientte
V pátek nad ránem (5.10.) je na pořadu dne start NHL. Určitě se už těšíte, jak na nejlepší ligu na světě budete sázet. A s tím přichází i rozmýšlení o šancích týmů, či jednotlivých hráčů na výhru různých trofejí, či na postup. I my jsme takto rozjímali a o své nápady se rozhodli podělit.
NHL Speciál: Preview Pacifická divize
Edmonton by se letos mohl dostat klidně i do finále Stanley Cupu.

V následujícím textu nehledejte tipy na výsledky jednotlivých utkání, ty najdete v naší sekci analýzy. V tomto článku jsme se zaměřili na výsledky celého podniku, šance týmů na play-off a další události jako je celkový počet bodů v základní části atd. První přišla na řadu Atlantická divize. Dále jsem rozebírali Metropolitní a Centrální divizi. A v tomto článku náš speciál uzavřeme preview Pacifické divize.

Loni Pacifickou divizi vyhrál Anaheim, ale velký pokrok má za sebou také Connor McDavid a Edmonton Oilers. Třeba by Edmonton letos mohl Kachny předhonit a po 30 letech se zase stát výhercem divize. Že by to Edmonton mohl dotáhnout až do finále? I o tom občas uvažujeme…

Kdo vyhraje divizi? San Jose Sharks

Samozřejmě, Edmonton je na výhru divize větším favoritem. Dokonce i Anaheim se nám na špici hodí více, jenže oba tyto týmy mají na výhru nicotné kurzy. San Jose Sharks všichni odepisují, to znamená kurzy mnohem vyšší. Pro nás tedy nejlepší tip (value-bet).

Kdo vyhraje Stanley Cup? Anaheim Ducks

Statistiky mluví jasně – Anaheim Ducks jsou v play-off nejúspěšnějším týmem z Pacifické divize. Podle sázkových kanceláří mají větší šanci Edmonton Oilers, ale právě i pro hodnotu bychom volili spíše Anaheim.

Kdo vyhraje Hart Memorial Trophy? Connor McDavid

Ikona týmu Zlín
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Mladá Boleslav
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Za tento tip bychom se nehádali, ale pokud už musíme někoho zvolit, byl by to Connor McDavid. Jedná se o jednoho z nejlepších útočníků NHL a ve své třetí sezóně by se mohl stát lídrem v počtu bodů. Connor McDavid a Leon Draisaitl loni v play-off vybudovali perfektní chemii a pokud jim to takto bude lepit i letos, McDavid by se mohl přiblížit číslům Gretzyko.

Kdo se nedostane do play-off? Calgary Flames

Bohuže pro Flames, přichází regrese. A nezabrání jí ani česká hokejová hvězda Jaromír Jágr. Calgary jsou velmi mladý tým, kterému budou chybět zkušenosti. A Mike Smith není řešení problémů v brankovišti. Sean Monahan a Johnny Gaudreau by mohli mít nějaké výsledky, ale tento tým zkrátka není dostatečně široký na to, aby se mohl dostat do play-off.

Kdo se nedostane do play-off? Los Angeles Kings

Tato sezóna se nejlépe jeví pro Centrální divizi a proto si myslíme, že z Pacifické divize půjdou do play-off pouze 3 týmy. Los Angeles Kings mezi ně nebudou patřit. Dynastie vystavěná Deanem Lombardim se brzy začne rozpadat. Tým je zralý na kompletní rekonstrukci, pár mladých talentů tomuto týmu nepomůže.

Kdo si polepší? Arizona Coyotes

Bez diskuze Arizona Coyotes. Tým má spoustu mladých talentů, kteří už pomalu budou přicházet do produktivního věku. Antti Raanta je navíc významnou pomocí v brankovišti, kde nahradil Mika Smitha. Arizona určitě nebude zářit, ale měla by být lepší než Los Angeles Kings a Calgary Flames. Klidně by mohl získat i 40 vítězství.

ČTĚTE TAKÉ:
Jak nalézt value při sázení na NHL?

Kdo si pohorší? Vancouver Canucks

Jediná věc, která Canucks zachrání od posledního místa v divizi je letní přírůstek Las Vegas Golden Knights. Vancouver opět bude velmi špatný, protože nepřivedli žádné zajímavé posily a nemají ani žádné nadějné talenty, které by mohli rozvíjet. Je nám líto.

A co Vegas Golden Knigts?

předchozím článku jsme vás informovali o tom, že Vegas Golden Knights mají díky platovým stropům velkou šanci na to dopadnout ve své první sezóně NHL lépe, než jakýkoliv nově příchozí tým před nimi. Rytíři mají perfektního brankáře Marc-Andre Fleuryho a další zajímavé hráče, kterým když to sedne, mohou vyhrát třeba i 25 utkání. Na prvním místě tabulky je ale nečekejte.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole