Přihlášení:

twenty − seventeen =

Menu
Logo týmu Málaga FC
Primera Divisio.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Valencia FC
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Sparta Praha
1. liga | 18:00 - zítra
Logo týmu Liberec
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Olomouc
1. liga | 16:00 - zítra
Logo týmu Plzeň Viktoria
Náš tip:
0
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
FA Cup | 17:00 - zítra
Logo týmu Tottenham
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Betis Sevilla
Primera Divisio.. | 20:45 - zítra
Logo týmu Real Madrid
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Atletico Madrid
Primera Divisio.. | 16:15 - zítra
Logo týmu Bilbao
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Pittsburgh
NHL | 01:05 - zítra
Logo týmu Toronto
Náš tip:
2
SBR
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
NHL | 01:05 - zítra
Logo týmu Montreal
Náš tip:
1
1X2

Jak předpovědět překvapivého vítěze ve fotbale? (4. díl)

24. 4. 2017 10:00, upraveno: 22. 4. 2017 16:39
autor: LadyAmbientte
Jedním z důvodů, proč je fotbal tak oblíbený, je skutečnost, že v tomhle sportovním odvětví je často k vidění překvapivý výsledek. Outsideři ve fotbale skutečně vyhrávají častěji, než v jiných sportovních odvětvích, což s sebou přináší i možnost ziskového sázení. Člověk jenom musí vědět, jak k sázení na outsidery přistoupit.
Jak předpovědět překvapivého vítěze ve fotbale? (1. díl)
Sázení na outsidery může být ziskové, ale člověk musí vědět, jaké příležitosti si vybrat.

V tomto mini-seriálu jsme se představili dvě zásady sázení na outsidery a k tomu přidali 5 klíčových faktorů, které vám pomohou překvapivého vítěze spolehlivě určit. V předposledním díle jsme se zaměřili na rozdíl mezi malými a velkými outsidery a prozradili si, na jaký tip outsiderů se vyplatí sázet. Nyní problematiku určování překvapivého vítězství dotáhneme do konce.

Alternativní kurzy pro sázení na outsidery

Ve dříve zmiňovaných případech jsme naprosto ignorovali možnost remízy. Důvodem bylo jisté zjednodušení – při vysvětlování příkladu bez remízy člověk problematiku snadněji pochopí. Nyní je však na čase si uvědomit, že při sázení na překvapení musíte brát remízu v potaz. Remíza ve fotbale je častým jevem, objevuje se pravidelněji než třeba v hokeji.

Ve fotbale tedy existují tři možné výsledky. Buď vyhraje tým A nebo tým B a nebo utkání skončí remízou. Když budete sázet na vítězství outsiderů, dva z těchto výsledků vás budou stát peníze. Vyhrajete pouze v případě, že vyhraje outsider.

Když se snažíte o předpověď překvapivého vítěze, může být remíza velice frustrující událostí. Pokud vsadíte na outsidera a zápas skončí remízou, nic nevyhrajete. Přesto jste měli „napůl pravdu“. Správně jste předpověděli překvapení, protože favorit nevyhrál. Jenže nedostali jste výsledek, který jste potřebovali pro zisk peněz.

Ikona týmu Sparta Praha
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Liberec
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Z toho důvodu byste při předvídání možných překvapivých vítězů měli brát v úvahu také některé alternativní sázky. Jedná se především o tuto dvojici:

  • Sázka bez remízy (SBR)
  • Dvojtip (1X / X2 / 12)

Jedná se o ideální sázky, které se používají v případech, kdy si myslíte, že existuje šance na výhru outsidera, a chcete eliminovat riziko ztráty peněz. Při sázce bez remízy se vám váš vklad v případě, že zápas skončí remízou, vrátí. Při sázce dvojtipu můžete pokrýt jak sázku na vítězství outsidera tak na remízu, což znamená, že vyhráváte vždy, když favorit nevyhraje.

Kurzy obou sázek jsou v porovnání se sázkou na výhru outsidera o něco nižší (SBR výšku kurzů sníží jen o něco málo, dvojtip o podstatně víc), velmi často však nabízejí vyšší hodnotu, než přímá sázka na výhru outsidera.

Většina sázkových kanceláří tyto sázky nabízí. O tom, jak fungují, si můžete přečíst v našem vysvětlení typů sázek.

Závěrečné shrnutí

Překvapivá výhra outsidera je ve fotbale velmi běžná. To je důvod, proč sázky na outsidery mohou vést k obrovským výhrám.

Ovšem pokud budete sázet na výhru outsidera paušálně vždy, nedostanete se nikam. Na outsidery musíte sázet ve správnou chvíli a ve správných situacích. Pro předpověď překvapivých vítězů vám doporučujeme využít sportovních analýz, ať už jsou vytvořeny vámi nebo našimi tipéry.

ČTĚTE TAKÉ:
Jak počasí ovlivňuje jednotlivé sporty?

Poslední radou do začátku je, abyste na překvapivé výsledky nesázeli tak vysoké sázky, jako obvykle. Obecné pravidlo říká, že na výhru outsidera (SBR nebo dvojtip) byste měli sázet asi 5× menší sázku než na výhru týmu, který považujete za jasného vítěze.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole