Přihlášení:
Menu
Logo týmu Mainz
Bundesliga | 18:00 - dnes
Logo týmu Dortmund
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Leipzig
Bundesliga | 20:30 - dnes
Logo týmu Wolfsburg
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Gamba
J League | 10:00 - dnes
Logo týmu Urawa
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Fiorentina
Serie A | 12:30 - dnes
Logo týmu Napoli
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Crystal Palace
Premier League | 13:00 - dnes
Logo týmu Aston Villa
Náš tip:
2
SBR
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 18:00 - dnes
Logo týmu Rosenborg Trondheim
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Belenenses
Liga Sagres | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Vancouver
NHL | 04:37 - zítra
Logo týmu Calgary
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Esiliiga | 12:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Terek Groznyj
Premier League | 13:00 - dnes
Logo týmu Spartak Moskva
Logo týmu Dynamo Moskva
Premier League | 13:00 - dnes
Logo týmu CSKA Moskva
Logo týmu Rostselmash Rostov
Premier League | 13:00 - dnes
Logo týmu Krasnodar FK
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Rubin Kazan
Premier League | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Psychologické nastavení profesionálních sázkařů

17. 11. 2020 17:41, upraveno: 17. 11. 2020 17:41
Hráči, kteří umějí vyhrávat, se naučili, jak využívat svou mentální sílu. To znamená, že chápou, jak je v hazardních hrách důležité psychologické rozložení. A že toho využívají ve svůj prospěch.
ziskovy-sazkar
Ziskoví sázkaři mají především dobře nastavenou psychiku.

Používat svou mysl k tomu, abyste vyhrávali, není vždy snadné. Jenže existují věci, které můžete udělat, abyste se svou mysl naučili používat stejně jako vítězní sázkaři.

Přinášíme vám seznam pěti psychologických taktik, které používají vítězní hráči, a poradíme vám, jak je můžete začít používat i vy.

Udržet si extrémní sebekázeň

Většina hráčů sebekázeň postrádá. Už jen tohle by vám mělo prozradit, že pokud chcete vyhrát, musíte být hodně disciplinovaní. Ztráta sebekázně je důvod, proč většina hráčů prohrává, takže se nechcete chovat jako oni.

Extrémní sebekázeň znamená, že víte, co máte dělat, a dodržujete to. Pokud se vzdáte i jen v 1% případů může to významně zhoršit vaše výsledky.

Ikona týmu Gamba
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Urawa
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 150 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Udělejte si chvíli a zhodnoťte svoji sebekázeň. Hrajete někdy déle, než jste plánovali? Byli jste při sázení někdy frustrovaní a udělali jste rozhodnutí pouze na základě svých emocí (namísto logického uvažování a faktů)?

Pokud k sobě budete upřímní, pravděpodobně přijdete na to, že jste se těchto věcí někdy v životě dopustili. A nebo že se jich dopouštíte pořád. Problém je, že to občas vypadá, jako by to nebyl velký problém. Jenže pokaždé, když klesne vaše ostražitost, zhoršují se šance na to, že budete úspěšní sázkaři.

Toto není důležité pouze při sázení, ale sahá to mnohem dál. Úspěšní lidé v jakémkoliv jiném odvětví mají většinou schopnost sebeovládání. Když se naučíte sebekázni, zlepšíte všechny aspekty svého života.

Sebekázeň je duševní proces. Umožní vám ovládat své myšlenky a činy. Budujte sebekázeň a převezměte kontrolu nad svým životem!

Příprava před sázením

Ziskoví sázkaři se před sázením pořádně připraví. Prohrávající sázkaři se obvykle moc nepřipravují. Takový návyk je snadné napravit.

Víte, které zápasy vám přináší největší value? Ziskoví sázkaři na takovou otázku znají odpověď. Vy ostatní si přečtěte článek o value.

100% soustředění

Když hrajete o reální peníze, tak se musíte 100% soustředit. Toto je jediná šance jak se stát ziskovými sázkaři. Pokud ve svém soustředění polevíte byť jen na minutu, začnete dělat chyby. A chyby vás budou stát peníze.

Soustředit se na 100% je těžké. Nemůžete jen tak přepnout. Soustředění vyžaduje soustavnou práci. Začít byste měli menšími úseky. Snažte se soustředit třeba pět, deset minut. Pak si trošku odpočiňte a zase pokračujte. Časové úseky postupně protahujte. Uvidíte, že po pár týdnech vaše soustředění vydrží mnohem, mnohem déle.

Nekonečné hledání

Sázení je v podstatě nikdy nekončící snaha o hledání value. Vaše práce v podstatě nikdy nebude hotová. Ziskoví hráči se neustále učí a vylepšují své sázkové procesy. Tohle je pro některé sázkaře naprosto vyčerpávající

Největší problém je, že většina sázkařů se snaží hledat zápasy, ve kterých by mohli mít štěstí, namísto aby hledali způsoby, které jim prokazatelně pomohou. Tohle si v hlavě musíte srovnat. Soustavné výhry v sázení jsou pracné a vyžadují obrovský kus odhodlání.

Schopnost znát své hranice

Většina ziskových sázkařů neví, kdy přestat. I když dělá chybu, i když bezhlavě prohrává, tak prostě pořád sází dál. Ziskoví sázkaři naopak dobře znají hranici, za kterou nikdy nejdou. Z praktického hlediska to znamená, že dokážete odolat pokušení. A že si dokážete připustit, že některé ligy či zápasy prostě nedokážete porážet.

Závěr

Kopírovat to, jak se chovají úspěšní sázkaři, je jedním z nejlepších způsobů, jak se stát ziskovým sázkaře. Jakmile se naučíte psychologické taktiky, které jsme vám v tomto článku představili, uvidíte, jak se vaše výsledky pomalu zlepšují.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOP10SportSites
Search