Přihlášení:
Menu
Logo týmu Liverpool
Premier League | 21:00 - dnes
Logo týmu West Ham
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Liberec
Extraleague | 18:00 - zítra
Logo týmu Plzeň
Logo týmu Třinec
Extraleague | 17:00 - zítra
Logo týmu Zlín
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu St. Louis
NHL | 02:00 - 26. 02.
Logo týmu Chicago
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Togliatti
Major Hockey Le.. | 14:00 - dnes
Logo týmu Almetievsk
Logo týmu Karelia SKA
Major Hockey Le.. | 15:00 - dnes
Logo týmu Karaganda
Logo týmu Benátky
1st League | 17:30 - dnes
Logo týmu Jihlava
Logo týmu Rodovre Kobenhavn
SuperBest-ligae.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Herning
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 20:00 - dnes
Logo týmu Shamrock Rovers
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Liga Sagres | 20:30 - dnes
Logo týmu Benfica Lisabon
Logo týmu Troyes
Ligue 2 | 20:45 - dnes
Logo týmu Auxerre
Logo týmu Bohemians Dublin
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Sligo Rovers
Logo týmu Dundalk FC
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Cork City
Logo týmu Finn Harps
Premier League | 21:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Perugia
Serie B | 21:00 - dnes
Logo týmu Empoli AC

RebelBetting – recenze sázkového programu na hledání value betů

16. 9. 2019 17:30, upraveno: 16. 9. 2019 17:44
autor: LadyAmbientte
Pochopení zásady value bettingu je jedním z nejobtížnějších krůčků na cestě k ziskovému sázení. Ani potom však vaše práce nekončí, spíš naopak. Úkol číslo dvě, tedy pravidelné nacházení value betů je možná ještě obtížnější. Jedná se o nikdy neutichající práci, která vám zabere dlouhé hodiny. A tak nikdy neškodí, pokud se na obzoru najde nějaký šikovný pomocník. Tímto pomocníkem by měl být také program RebelBetting (prezentovaný také jako ValueBetting od společnosti RebelBetting, neboť tato společnost nabízí ještě program pro arbitráže), takže jsem se mu mile ráda podívala na zoubek.

Rebelbetting

Program pro hledání value betů od společnosti RebelBetting má velmi jednoduché uživatelské rozhraní. Také proto se velmi rychle stáhne a nainstaluje. Po zapnutí programu stačí vložit uživatelské jméno a heslo a dále už je na vás, jak si program nastavíte.

Pokud umístíte 30 sázek denně, v průměru za 3 měsíce zdvojnásobíte svou investici.

V první řadě záleží na výběru sázkových kanceláří. Bohužel v programu zatím není žádná z českých sázkovek. Na dotaz, zdali tvůrci chystají nějaké českou SK přidat, mi bylo sděleno, že o přidání různých sázkovek se hlásí velká spousta lidí, takže pokud o to mám skutečně zájem, musím si tuto věc zaplatit. Přidání jedné sázkovky pak vyjde na cca 80 tisíc, takže se to fakt nevyplatí. Zvlášť když si uvědomíme, že české sázkovky vás při zisku velmi rychle zlimitují. Nicméně i tak má RebelBetting smysl. Podporuje i zahraniční sázkové kanceláře, které přijímají české sázkaře. Není jich mnoho, ale i s tím málem se dá něco dělat.

RebelBetting podporuje sázkové kanceláře Pinnacle a SBOBET, nicméně na tyhle sázkovky v průběhu měsíce dostanete tak deset tipů, takže nejsou moc využitelné. Využít však lze i další zahraniční sázkovky, které přijímají české sázkaře.

Vedle výběru sázkových kanceláří můžete zadat sporty či typ kurzů, které vám program bude nabízet. Pokud vám tedy dělají problémy například sázky s asijskými handicapy, nebo se vám některý typ sázky zkrátka nelíbí, můžete ho vypnout.

Poslední zajímavou možností je nastavení hodnoty value betů (od 1% – 9%) a následně také oznamování nově příchozího kurzu jak notifikační lištou, tak i zvukem. Tohle vše je volitelné, a když si dáte tu práci, hezky si notifikace rozložíte a vždy přesně víte, zdali můžete na vložení tipu čekat, nebo zdali se vám vyplatí vstát od rozdělané práce a vložit ho hned (pokud má například opravdu vysokou hodnotu). Zde mi scházela pouze možnost rozlišit oznámení tipů podle sázkových kanceláří, ale to už jsem fakt hodně náročný uživatel.

V horní liště ještě stačí zadat velikost vašeho bankrollu, aby vám program mohl poradit, kolik máte vsadit.

Vložení přihlašovacích údajů

Pro úplné ulehčení práce vám program nabízí možnost vložit u každé zadané sázkové kanceláře vaše přihlašovací údaje (jméno a heslo), které pak ValueBetting použijete k rychlému sázení. Funguje to tak, že po příchodu tipu zmáčknete tlačítko Play (modrá šipka v levém horním rohu), načež vás program přesměruje přímo na stránku daného zápasu/tipu a v průběhu přesměrování vás také přihlásí. Na vás pak zbývá už jen kliknutí na daný tip, volba sázky a potvrzení.

ČTĚTE TAKÉ:
Rozbor strategie pro sázku: oba dají gól

Ačkoliv tahle možnost může šetřit čas, určitě vám ji nedoporučuji. Myslím, že je dobře zneužitelná a teď nemluvím pouze o autorech programu. Navíc vše funguje takovým způsobem, že pokud jste v sázkovce přihlášení vedle, budete přihlášení i při přesměrování. Tohle nefunguje pouze u sázkovky 5Dimes, která je zvyklá uživatele rychle odhlašovat.

Sázíme value bety

Díky notifikacím nemusíte mít program otevřený, ale stačí ho nechat běžet na liště. Jakmile přijde nový value bet, stačí otevřít program a hned vidíte, jaké ligy a jakého zápasu se value bet týká, jakou má hodnotu a také kolik na něj máte vsadit. Potom stačí kliknout na šipku v pravém horním rohu, načež jste přesměrováni přímo na adresu zápasu/tipu. Tam stačí kliknout na vybranou sázku, doplnit výšku vkladu a vše potvrdit.

Vedle samotné sázky vám vyjedete notifikační lišta, kde svůj tip můžete zalogovat. Tímto způsobem si vedete evidenci tipů, díky čemuž máte neustálý přehled o výsledcích. Kromě toho, pokud budete chtít využít možnosti vrácení peněz v prvním měsíci v případě, že nedosáhnete zisku, tuto možnost musíte používat, abyste případně tvůrcům svůj neúspěch doložili. I bez jistoty vrácení peněz je ovšem evidence sázek velice užitečnou možností, na kterou byste rozhodně neměli zapomínat.

RebelBetting – závěrečné hodnocení programu pro hledání value betů

RebelBetting rozhodně není špatný program. Pro české sázkaře je jeho použití bohužel značně omezené, i když ne nemožné. Stále se v něm objevují sázkové kanceláře jako je 5Dimes a další, které přibírají české sázkaře a navíc nejsou tak striktní v limitování ziskových tipařů.

Největší nepříjemností RebelBettingu je občasné nabízení kurzů, které již nejsou v nabídce. Na druhou stranu, abyste mohli vsadit, nepotřebujete být tak pekelně rychlí jako u TrademateSports, kde je rychlost propadů kurzů až enormní. Nyní je třeba doufat, že se v RebelBetting pustí také do některé české sázkovky. V tom případě by se jednalo o program, o který by měli uvažovat všichni.

Program od RebelBetting stojí 69€, tj. asi 1850 korun.

VYZKOUŠET PROGRAM

Společnost RebelBettting nabízí také program pro sure bety. Tento program vám nedoporučuji a to z jednoho velice prostého důvodu – sázkovky jsou na sure bety velice háklivé a jakmile vás za tuto činnost jednou zlimitují, jste pro ně nepřítel číslo jedna. Pokud tedy plánujete své sázení povznést na vyšší úroveň, raději se držte value betování, kde jsou méně striktní postihy.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Jarda
  17.9.2019 14:22

  Ahoj a jak poznám, jaké zahraniční sázkovky berou české sázkaře?

  Odpověď
 2. Marek
  3.10.2019 13:28

  Kolko priblizne chodi tych betov za den, alebo za tyzden/mesiac? (povedzme pre bet365, pinna, betfair). hodnota od 5% vyssie.nzarobi to vobec na seba?ndakujem

  Odpověď
  • 3.10.2019 16:12

   Pro Pinnacle tam není skoro nic, Betfair a Bet365 má hromadu sázek, samozřejmě jak který den, ale jedná se o desítky tipů…

   Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search