Přihlášení:
Menu
Logo týmu Mönchengladbach
Bundesliga | 15:30 - dnes
Logo týmu Dortmund
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Newcastle
Premier League | 13:30 - dnes
Logo týmu Tottenham
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Sparta Praha
Extraleague | 13:00 - dnes
Logo týmu Třinec
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Stuttgart
Bundesliga | 18:30 - dnes
Logo týmu Frankfurt Eintracht
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu NEC Nijmegen
Eredivisie | 20:00 - zítra
Logo týmu Zwolle FC
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Leipzig
Bundesliga | 15:30 - dnes
Logo týmu Wolfsburg
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Preston
Championship | 16:00 - dnes
Logo týmu Norwich
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Torino AC
Serie A | 18:00 - dnes
Logo týmu Juventus
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Bologna
Serie A | 20:45 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Florida
NHL | 23:07 - dnes
Logo týmu Buffalo
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rapid Wien
Bundesliga | 17:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
J League | 09:00 - dnes
Logo týmu Tokyo
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. liga | 10:15 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. liga | 10:30 - dnes
Logo týmu Táborsko
Logo týmu Tammeka Tartu
Meistriliiga | 11:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 12:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

RebelBetting – recenze sázkového programu na hledání value betů

16. 9. 2019 17:30, upraveno: 19. 1. 2022 10:21
autor: LadyAmbientte
Pochopení zásady value bettingu je jedním z nejobtížnějších krůčků na cestě k ziskovému sázení. Ani potom však vaše práce nekončí, spíš naopak. Úkol číslo dvě, tedy pravidelné nacházení value betů je možná ještě obtížnější. Jedná se o nikdy neutichající práci, která vám zabere dlouhé hodiny. A tak nikdy neškodí, pokud se na obzoru najde nějaký šikovný pomocník. Tímto pomocníkem by měl být také program RebelBetting (prezentovaný také jako ValueBetting od společnosti RebelBetting, neboť tato společnost nabízí ještě program pro arbitráže), takže jsem se mu mile ráda podívala na zoubek.

Rebelbetting

Program pro hledání value betů od společnosti RebelBetting má velmi jednoduché uživatelské rozhraní. Také proto se velmi rychle stáhne a nainstaluje. Po zapnutí programu stačí vložit uživatelské jméno a heslo a dále už je na vás, jak si program nastavíte.

Pokud umístíte 30 sázek denně, v průměru za 3 měsíce zdvojnásobíte svou investici.

V první řadě záleží na výběru sázkových kanceláří. Bohužel v programu zatím není žádná z českých sázkovek. Na dotaz, zdali tvůrci chystají nějaké českou SK přidat, mi bylo sděleno, že o přidání různých sázkovek se hlásí velká spousta lidí, takže pokud o to mám skutečně zájem, musím si tuto věc zaplatit. Přidání jedné sázkovky pak vyjde na cca 80 tisíc, takže se to fakt nevyplatí. Zvlášť když si uvědomíme, že české sázkovky vás při zisku velmi rychle zlimitují. Nicméně i tak má RebelBetting smysl. Podporuje i zahraniční sázkové kanceláře, které přijímají české sázkaře. Není jich mnoho, ale i s tím málem se dá něco dělat.

blank

RebelBetting podporuje sázkové kanceláře Pinnacle a SBOBET, nicméně na tyhle sázkovky v průběhu měsíce dostanete tak deset tipů, takže nejsou moc využitelné. Využít však lze i další zahraniční sázkovky, které přijímají české sázkaře.

Vedle výběru sázkových kanceláří můžete zadat sporty či typ kurzů, které vám program bude nabízet. Pokud vám tedy dělají problémy například sázky s asijskými handicapy, nebo se vám některý typ sázky zkrátka nelíbí, můžete ho vypnout.

blank

Poslední zajímavou možností je nastavení hodnoty value betů (od 1% – 9%) a následně také oznamování nově příchozího kurzu jak notifikační lištou, tak i zvukem. Tohle vše je volitelné, a když si dáte tu práci, hezky si notifikace rozložíte a vždy přesně víte, zdali můžete na vložení tipu čekat, nebo zdali se vám vyplatí vstát od rozdělané práce a vložit ho hned (pokud má například opravdu vysokou hodnotu). Zde mi scházela pouze možnost rozlišit oznámení tipů podle sázkových kanceláří, ale to už jsem fakt hodně náročný uživatel.

blank

V horní liště ještě stačí zadat velikost vašeho bankrollu, aby vám program mohl poradit, kolik máte vsadit.

Vložení přihlašovacích údajů

Pro úplné ulehčení práce vám program nabízí možnost vložit u každé zadané sázkové kanceláře vaše přihlašovací údaje (jméno a heslo), které pak ValueBetting použijete k rychlému sázení. Funguje to tak, že po příchodu tipu zmáčknete tlačítko Play (modrá šipka v levém horním rohu), načež vás program přesměruje přímo na stránku daného zápasu/tipu a v průběhu přesměrování vás také přihlásí. Na vás pak zbývá už jen kliknutí na daný tip, volba sázky a potvrzení.

Ačkoliv tahle možnost může šetřit čas, určitě vám ji nedoporučuji. Myslím, že je dobře zneužitelná a teď nemluvím pouze o autorech programu. Navíc vše funguje takovým způsobem, že pokud jste v sázkovce přihlášení vedle, budete přihlášení i při přesměrování. Tohle nefunguje pouze u sázkovky 5Dimes, která je zvyklá uživatele rychle odhlašovat.

blank

Sázíme value bety

Díky notifikacím nemusíte mít program otevřený, ale stačí ho nechat běžet na liště. Jakmile přijde nový value bet, stačí otevřít program a hned vidíte, jaké ligy a jakého zápasu se value bet týká, jakou má hodnotu a také kolik na něj máte vsadit. Potom stačí kliknout na šipku v pravém horním rohu, načež jste přesměrováni přímo na adresu zápasu/tipu. Tam stačí kliknout na vybranou sázku, doplnit výšku vkladu a vše potvrdit.

Čtěte
Český projekt Betdoin fotbalovým sázkařům pomáhá k lepší výsledkům

Vedle samotné sázky vám vyjedete notifikační lišta, kde svůj tip můžete zalogovat. Tímto způsobem si vedete evidenci tipů, díky čemuž máte neustálý přehled o výsledcích. Kromě toho, pokud budete chtít využít možnosti vrácení peněz v prvním měsíci v případě, že nedosáhnete zisku, tuto možnost musíte používat, abyste případně tvůrcům svůj neúspěch doložili. I bez jistoty vrácení peněz je ovšem evidence sázek velice užitečnou možností, na kterou byste rozhodně neměli zapomínat.

blank

RebelBetting – závěrečné hodnocení programu pro hledání value betů

RebelBetting rozhodně není špatný program. Pro české sázkaře je jeho použití bohužel značně omezené, i když ne nemožné. Stále se v něm objevují sázkové kanceláře jako je 5Dimes a další, které přibírají české sázkaře a navíc nejsou tak striktní v limitování ziskových tipařů.

Největší nepříjemností RebelBettingu je občasné nabízení kurzů, které již nejsou v nabídce. Na druhou stranu, abyste mohli vsadit, nepotřebujete být tak pekelně rychlí jako u TrademateSports, kde je rychlost propadů kurzů až enormní. Nyní je třeba doufat, že se v RebelBetting pustí také do některé české sázkovky. V tom případě by se jednalo o program, o který by měli uvažovat všichni.

Program od RebelBetting stojí 69€, tj. asi 1850 korun.

VYZKOUŠET PROGRAM

Společnost RebelBettting nabízí také program pro sure bety. Tento program vám nedoporučuji a to z jednoho velice prostého důvodu – sázkovky jsou na sure bety velice háklivé a jakmile vás za tuto činnost jednou zlimitují, jste pro ně nepřítel číslo jedna. Pokud tedy plánujete své sázení povznést na vyšší úroveň, raději se držte value betování, kde jsou méně striktní postihy.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Jarda
  17.9.2019 14:22

  Ahoj a jak poznám, jaké zahraniční sázkovky berou české sázkaře?

  Odpověď
  • Tomas
   17.9.2022 7:28

   Ten odkaz nefunguje a taky by me to hodne zajimalo.

   Odpověď
 2. Marek
  3.10.2019 13:28

  Kolko priblizne chodi tych betov za den, alebo za tyzden/mesiac? (povedzme pre bet365, pinna, betfair). hodnota od 5% vyssie.nzarobi to vobec na seba?ndakujem

  Odpověď
  • 3.10.2019 16:12

   Pro Pinnacle tam není skoro nic, Betfair a Bet365 má hromadu sázek, samozřejmě jak který den, ale jedná se o desítky tipů…

   Odpověď

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search