Přihlášení:

seventeen − three =

Menu
Logo týmu Irán
World Cup | 20:00 - zítra
Logo týmu Portugalsko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Saudská Arábie
World Cup | 16:00 - zítra
Logo týmu Egypt
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Uruguay
World Cup | 16:00 - zítra
Logo týmu Rusko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Španělsko
World Cup | 20:00 - zítra
Logo týmu Maroko
Čt. tip:
1
1X2
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Dánsko
World Cup | 16:00 - 26. 06.
Logo týmu Francie
Náš tip:
1.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Barcelona
Primera A | 00:30 - zítra
Logo týmu Delfin Manta
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Island
World Cup | 20:00 - 26. 06.
Logo týmu Chorvatsko
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Mexiko
World Cup | 16:00 - 27. 06.
Logo týmu Švédsko
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Švýcarsko
World Cup | 20:00 - 27. 06.
Logo týmu Kosta Rika
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Senegal
World Cup | 16:00 - 28. 06.
Logo týmu Kolumbie
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Anglie
World Cup | 20:00 - 28. 06.
Logo týmu Belgie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Odd Grenland
Tippeligaen | 19:00 - zítra
Logo týmu Brann Bergen
Čt. tip:
0
1X2
Logo týmu Austrálie
World Cup | 16:00 - 26. 06.
Logo týmu Peru
Čt. tip:
0
1X2
Logo týmu Santa Coloma FC
Champions Leagu.. | 17:00 - 26. 06.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Matecosa Sant Juliá
UEFA Europa Lea.. | 20:00 - 26. 06.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Nigérie
World Cup | 20:00 - 26. 06.
Logo týmu Argentina
Logo týmu La Fiorita
Champions Leagu.. | 21:00 - 26. 06.
Logo týmu Lincoln Red Imps

Sázení na NHL – Tři tipy k dosažení úspěchu

15. 1. 2014 20:00, upraveno: 2. 3. 2017 17:05
autor: vcer43
Jak můžete úspěšně sázet na NHL? Sezóna je v plném proudu, takže se vám jistě budou hodit naše tři tipy k dosažení úspěchu.
Sázení na NHL
V hokeji je jedna individuální pozice, jež má velký vliv na konečný výsledek. Touto pozicí je brankář týmu.

NHL je bezesporu nejpopulárnější hokejovou ligou na světě. Je tak logické, že je v hledáčku velkého množství sázkařů. Většina z nich se ale dopouští různých menších či větších chyb, kvůli kterým jsou v dlouhodobém měřítku ve ztrátě. Dnes se vám pokusíme poskytnout několik rad a tipů, s jejichž pomocí byste měli být schopní zvýšit svou míru úspěšnosti.

Dnešní tipy na NHL zdarma!

Ještě předtím, než přejdeme k jádru věci, je třeba upozornit na jeden velice důležitý faktor, který platí nejen pro NHL, ale pro sportovní sázení jako celek. Tímto zásadním faktorem je Bankroll managment. Předtím, než začnete sázet, byste si měli jasně vymezit určitou celkovou sumu a určit si také velikost každé jedné sázky (ta by měla být vždy stejná, sázet na jeden tiket 500 Kč a na druhý tiket 100 Kč je chyba, jelikož když už sázíte, vždy byste měli vědět, proč sázíte právě na daný výsledek a měli byste v tip mít stejnou důvěru). Bankroll managmentem se zabýváme například ve Škole sázení. Obecně platí, že na jednu sázku byste měli dát 2-5 % svého bankrollu.

Níže naleznete tři klíčové body, které byste při sázení na NHL měli dodržovat.

1) Měli byste vědět, kdo bude chytat

Ikona týmu Uruguay
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Rusko
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
V hokeji je jedna individuální pozice, jež má velký vliv na konečný výsledek. Touto pozicí je brankář týmu. Ujistěte se, že si před vsazením z důvěryhodného zdroje zjistíte, který z brankářů bude chytat. V tomto ohledu vám pomůže například web GoaliePost.

Pokud tým hraje několik zápasů nalepených hodně blízko na sebe, je pravděpodobné, že minimálně v jednom zápase v kleci začne týmová dvojka. Měli byste důkladně sledovat veškeré dostupné informace, které mohou nějakým způsobem indikovat, kdo bude chytat. Samozřejmě zároveň musíte sledovat individuální statistiky brankářů a podle toho sázet buď na daný tým a nebo proti němu.

2) Dejte si pozor při sázení na celkový počet branek

Sázení na celkový počet branek v zápasech NHL je velice populární, nicméně většina sázkařů pořádně neví jak na to, vlivem čehož končí v mínusu. Linie bývá obvykle nastavena na 5 / 5,5 nebo 6 branek. Abyste byli schopní ziskově sázet na Under/Over počet branek, musíte věnovat pozornost statistikám. Není to ale úplně jednoduché, jelikož byste v potaz měli brát jen posledních cca 20 zápasů týmu a měli byste klást velký důraz na to, jak si jednotlivé týmy vedou doma a venku.

Z historického hlediska v cca 30 % zápasů padne přesně 5 branek. Ve 44 % případů padne více než 5 branek, takže méně než 5 branek padne ve 26 % případů. Hodně sázkařů má tendenci sázet na Under, jelikož si (často mylně) myslí, že tato sázka nabízí dobrou value. Ve výsledku ale průměrně v 56 % případů prohrají (30 + 26).

ČTĚTE TAKÉ:
Dokážou Švédové obhájit zlatou medaili z MS v hokeji?

Sázení na celkový počet branek budeme v budoucnosti věnovat celý článek.

3) Záznamy, záznamy a ještě jednou záznamy

Opět jeden bod, který platí nejen pro NHL, ale pro sportovní sázení jako celek. Chcete-li být dlouhodobě úspěšnými sázkaři, musíte si vést pečlivé záznamy. Ideálně byste si měli vést klasický Deník sázkaře.

Každý profesionální sázkař si vede detailní záznamy. Vedení záznamů sázkařům umožňuje najít jejich silné a slabé stránky. Kromě svých vlastních výkonů byste si ale samozřejmě měli dělat poznámky i o výkonech jednotlivých týmů. Jestliže na NHL sázíte pravidelně, vynaložený čas se vám bohatě vrátí.

Za samozřejmost je pak považováno provedení maximálně kvalitní předzápasové analýzy, zjištění co největšího množství užitečných informací, nalezení nejvýhodnějších kurzů a celková snaha o maximalizaci zisku. Profesionálním sázkařem se nestanete přes noc, nicméně pokud se budete na svůj cíl maximálně soustředit, můžete jej dosáhnout.

PS: Hledáte-li kvalitní předzápasové analýzy zápasů NHL, nakoukněte do sekce Analýzy aktuálních zápasů. V této sekci každý den naleznete několik nových a kvalitních analýz s celkovou úspěšností více než 71 %!

TIP: Nabízíme volné sázky od předních sázkových kanceláří!

Aktuální tipy zdarma nejenom na NHL

[tipy_hokej]

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Alena Nožinová
  11.11.2014 16:58

  Dobrý deň!
  Dlho som hľadala na nete nejaký dobrý príspevok, kde by som sa dočítala o úspešnosti tipovania. Pochádzam z Trenčína a bývam v Košiciach, čo sú na Slovensku známe mestá hokeja. Trenčín preto, že tam boli na ASVŠ DUKLA vychovaní kvalitní hokejisti, /poniektorých poznám aj osobne/, aj keď Trenčínu sa v poslednej dobe menej darí a Košice preto, že suverénne vedú extraligovú ťabuľku a sú naozaj dobrí. Rada tipujem NHL, aj napriek štatistike, ktorú si vediem, t.j. všetky odohrané zápasy, tretina a konečné výsledky…proste detailne…vôbec sa mi nedarí, až na pár dobrých tiketov. Nie som tipérka typu vložiť veľké peniaze, preto viem že nemôžu byť veľké zisky. Som v týchto veciach skromnejšia,pravidelne mi ujde jeden-dva zápasy….preto som s radosťou uvítala Váš príspevok, za čo Vám nesmierne vďačná. Ste skvelí!!!! Preto by som potrebovala poradiť ako na to. Ešte raz pekne ďakujem a želám veľa šťastia. Pekný deň 🙂

  Odpověď
  • 12.11.2014 23:35

   Dobry den, vzdy potesi, kdyz nekdo oceni nasi praci. Dekujeme 🙂

   Odpověď

Váš názor

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole