Přihlášení:

16 + 7 =

Menu
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
1.5
UO
Náš tip:
1.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 15:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Senica SH
Super Liga | 18:30 - dnes
Logo týmu Trnava
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Basel FC
Super League | 19:00 - dnes
Logo týmu St. Gallen
Náš tip:
1
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Luzern
Super League | 19:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kispet-Honved
NB I | 20:15 - dnes
Logo týmu Haladas
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Videoton
NB I | 20:15 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Coritiba
Serie B | 21:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Juventude
Serie B | 21:30 - dnes
Logo týmu CRB Maceio
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Oeste
Serie B | 00:00 - zítra
Logo týmu Paysandu SC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Flamengo
Serie A | 00:00 - zítra
Logo týmu Botafogo
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Nagoja
J League | 11:00 - zítra
Logo týmu Hiroshima
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Olomouc
1. liga | 18:00 - zítra
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2

Sázíme na Tipsport Extraligu – 4. kolo

20. 9. 2015 12:17, upraveno: 20. 9. 2015 15:50
autor: LadyAmbientte
Máme tady neděli, což znamená i další kolo Tipsport Extraligy. Pokud si na odpolední zápasy chcete vsadit a ještě nemáte vybrány žádné sázkové příležitosti, možná vám přijdou vhod dnešní analýzy. V nich jsme se opět zaměřili na extraligová utkání a kurzy, které jsou podle nás v tomto kole nejvyšší české hokejové soutěže nejvýhodnější.

V tomto kole jsme vybrali hned pět zajímavých tipů. Analýzy jsou seřazeny podle času začátku jednotlivých utkání.

Liberec – Hradec Králové

Jako první jsme si pro vás připravili analýzu utkání Liberec X Hradec Králové. Tyto dva týmy byly před začátkem Extraligy odborníky považovány za černé koně tohoto ročníku, neboť se dočkaly největšího množství kvalitních posil. Hradec Králové je se sedmi body v tabulce jako druhý, Liberec se šesti body jako pátý.

V předešlém kole oba tyto týmy sehrály vítězné utkání, přičemž Hradec Králové má za sebou bombastické otočení výsledku, kdy při prohře 4:1 nakonec zaznamenal výhru 4:6 nad úřadujícím mistrem Extraligy, Litvínovem. Zásluhu za tento zvrat však připisuji spíše neschopnosti Litvínova a jeho nedůrazu před vlastní brankou. Oproti tomu Liberec byl v Plzni, až na malé výjimky, velmi přesvědčivý a vítězství 2:4 si opravdu zasloužil.

Liberec hraje fyzicky náročný hokej, což by techničtěji založeným hokejistům z Hradce nemuselo úplně sedět. V tomto utkání Liberec navíc bude mít výhodu domácího hřiště, což je u vyrovnanějších celků opravdu podstatné. V tomto utkání proto využijeme pěkného kurzu 2,10 na vítězství Liberce.

VSADIT

Ikona týmu Zlín
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Mladá Boleslav
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Fortuny
TIP: Vedle toho pak doporučujeme zvážit LIVE sázku na počet vyloučení. Jak Liberec tak Hradec Králové mají s trestnými minutami docela „problém“. Liberec je s 26 trestnými minutami na zápas na prvním místě tabulky nejvylučovanějších týmů, Hradec Králové pak s 18 trestnými minutami na zápas na třetím místě nejvylučovanějších týmů Extraligy.

Olomouc – Plzeň

Hanáci v dnešním kole hostí západočeskou Škodovku, která má tento rok – jako ostatně pokaždé – velké ambice na zisk Masarykova poháru. Plzni to celkem „lepí“, ve třech zápasech se jí podařilo získat 6 bodů, čímž si vysloužila průběžné třetí místo tabulky. Plzeň navíc nemá problémy dávat góly a nejsou jí cizí ani čtyř či pětigólové „nadílky“.

Oproti tomu Olomouc, která se se 2 body nachází na průběžném 12. místě tabulky, se velmi trápí a to především v koncovce. Tým trenéra Zdeňka Venery dal v posledních 4 zápasech pouze 4 góly, přičemž jediný dvougólový výsledek zaznamenal v posledním utkání proti slaboučké Mladé Boleslavi. Jak dobře víte, bez gólů v hokeji nemůže být vítězství, proto využíváme kurz 2,15 na výhru hostů, tedy na výhru Plzně.

VSADIT

Zlín – Mladá Boleslav

Ševci ze Zlína dnes mají na pořadu dne domácí zápas s Bruslařským klubem z Mladé Boleslavi, což by podle dosavadních výsledků tohoto klubu neměl být pro Zlín žádný problém.

Mladá Boleslav se opravdu trápí. V posledních 3 kolech sice získala 4 body a drží si tak průběžné 9. místo tabulky, nicméně jedinou a to ještě dosti nepřesvědčivou výhru zaznamenala proti tragickým Pardubicím. Zbývající bod pak urvala proti Olomouci v předešlém kole, kdy nakonec podlehla v prodloužení.

Oproti tomu Zlín, ač se v tabulce se třemi body nachází dvě místa pod týmem Mladé Boleslavi, má za sebou tři velmi těžké soupeře. Prohrál v Litvínově, prohrál doma proti Spartě, ale v posledním zápase uloupil tři body v Třinci.

Kvalitativně je tak Zlín celkem očividně na mnohem vyšší úrovni, navíc z předešlých ročníků víme, že Zlín je na domácím hřišti velmi silný. Proto nepochybujeme o vítězství Zlína. Kvůli nízkému kurzu na tuto sázkovou příležitost (1,95) pak využíváme tipu „Domácí a padne 0-5 gólu“ s kurzem 3,11.

VSADIT

Litvínov – Kometa Brno

Litvínov s pachutí na jazyku po celkem nesmyslné prohře s Hradcem Králové tentokrát nastupuje na domácím hřišti proti týmu Kometa Brno. Kometa Brno pod vedením bývalého reprezentačního trenéra Aloise Hadamczika podává celkem přesvědčivé výsledky, z posledních třech utkání získala 6 bodů a drží se na průběžném 6. místě tabulky.

Kometa Brno vykazuje svůj vysoký potenciál, ovšem stále to není úplně ono. Alois Hadamczik na začátku sezóny dělal velké změny a hráči tak ještě nejsou na 100% sehraní. Pokud se tyto změny s plnou silou projeví, potom se tak stane spíše ve středně až dlouhodobém údobí.

Oproti tomu Litvínov, až na několik ztrát v podobě Petružálka, Ručinského či Francouze stále stojí na těch samých základech, tým je víceméně sehraný a po kiksu na stadionu Hradce Králové si bude chtít zlepšit chuť. K tomu je pravděpodobně povede i silné Litvínovské publikum, které bude fandit jako o život a pro tým Litvínova tak bude silnou motivací. V tomto případě tak využíváme kurz 2,25 na výhru Litvínova.

VSADIT

Karlovy Vary – Sparta Praha

V poslední analýze se podíváme na velmi zajímavé utkání Karlovy Vary X Sparta Praha. Samozřejmě, pokud tým Karlových Varů nepolije svěcená voda, zápas bude celý v režii Sparty Praha.

Karlovy Vary se společně s Pardubicemi „válí“ na posledním místě tabulky, za což můžou naprosto bídné výkony především v obrané fázi. Karlovy Vary dělají často hrubé chyby v rozehrávce, nehledě na to, že jim viditelně chybí motivace udělat cokoliv „nad rámec“.

Pražský hokejový tým oproti tomu vstoupil do sezóny bombasticky, velmi dobře bruslí, má silné přesilovky a nebojí se rozbíjet obranu soupeře i fyzicky. Také proto se Sparta aktuálně nachází na prvním místě tabulky s 9 body, tedy bez jediné ztráty kytičky. Tato dominance samozřejmě podle všeho bude pokračovat i v Karlových Varech, což si myslí i bookmakeři. Kurz na výhru Sparty Praha proto „přiživíme“ tipem na počet gólů. Konkrétně jsme si vybrali sázkovou příležitost „Hosté a padne 6 a více gólů“ s kurzem 2,67.

VSADIT

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole