Přihlášení:
Menu
Logo týmu Brno
2. liga | 19:00 - dnes
Logo týmu Dukla Praha FK
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Köln
Bundesliga | 20:30 - dnes
Logo týmu Leipzig
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Třinec
2. liga | 17:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. liga | 17:00 - zítra
Logo týmu Jihlava
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Salzburg RB
Bundesliga | 20:30 - 03. 06.
Logo týmu Rapid Wien
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Liga Sagres | 20:00 - 05. 06.
Logo týmu Braga
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Panionios Athens
Super League | 18:15 - 06. 06.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Varnsdorf
2. liga | 17:00 - zítra
Logo týmu Žižkov Viktoria
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. liga | 17:00 - zítra
Logo týmu Hradec Králové
Logo týmu Jablonec
1. liga | 18:00 - zítra
Logo týmu Liberec
Logo týmu Mladá Boleslav
1. liga | 18:00 - zítra
Logo týmu Zlín
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 18:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Tammeka Tartu
Meistriliiga | 18:30 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Bundesliga | 18:30 - zítra
Logo týmu Sankt Poelten
Logo týmu Příbram
1. liga | 20:00 - zítra
Logo týmu Slavia Praha
Logo týmu Ústí n. Labem
2. liga | 17:00 - 03. 06.
Logo týmu Vlašim
Logo týmu Opava
1. liga | 18:00 - 03. 06.
Logo týmu Bohemians 1905
Logo týmu Slovácko 1. FC
1. liga | 18:00 - 03. 06.
Logo týmu Karviná FC

Sazkabet – recenze sázkové aplikace

21. 10. 2019 11:03, upraveno: 23. 10. 2019 09:48
autor: LadyAmbientte
Sázková aplikace od sázkové kanceláře Sazkabet je k dispozici už nějakou dobu, nicméně Sazka v poslední době hojně reklamuje, že tuto aplikaci významně aktualizovala. A tak jsme se na ni znovu podívali. Na následujících řádcích najdete její recenzi.
Sazkabet – recenze sázkové aplikace
Design sázkové aplikace od Sazkabet je čistý a přehledný.

Sazkabet aplikace se kvůli zákazu nabízet možnost sázení nenachází v obchodu s aplikacemi Google Play (na App Store ji najdete), musíte si ji proto stáhnout přímo ze stránek Sazkabet (a předtím povolit stahování aplikací z neznámých zdrojů). Stahovatelný soubor má asi 14 MB, instalace je o něco větší. Při stahování aplikace je trošku matoucí, že Sazkabet vám vedle toho nabídne také aplikaci pro kontrolu tiketů, kterou si stáhnete z Google Play. Brzy vám dojde, že se nejedná o totožnou aplikaci, ale je možné, že vás to splete a stáhnete nejprve jí. To se Sazce moc nepovedlo, i když kdo ví, třeba nám tuto aplikaci cpe schválně.

Sazkabet aplikace – vzhled a možnosti

Po instalaci aplikace, která zabere jenom pár minut, už stačí aplikaci spustit. Na řadu přijde běžné přihlášení skrze vlastní přihlašovací údaje (jméno / heslo), načež jste uvnitř aplikace. Defaultně aplikace nabízí všechny live sázkové příležitosti, v horním menu pak můžete listovat v nabídce podle sportů, data, oblíbených či podle vámi zadaného názvu.

Oceňuji, že vše je velmi rychlé a přehledné a to i díky zobrazení jednotlivých sázkových příležitostí. Při listování jsou totiž sportovní události značeny nejen běžnými popisky, ale také obrázky zemí, ve kterých se dané sportovní klání koná. Takže například ATP ve Vídni je označeno rakouskou vlajkou, ATP v Basileji potom švýcarskou vlajkou atd. Orientace v aplikaci je díky tomu rychlá, mnohem rychlejší než v konkurenčních aplikacích, a samozřejmě i přehledná. Zkrátka nikdy neváháte, kam kliknout.

Stejně jako aplikace od Fortuny vám Sazkabet aplikace nabízí možnost přidat si do svých oblíbených jakékoliv sázkové příležitosti. Tyhle zápasy (či rovnou turnaje) pak máte ve vlastní záložce, což vám umožňuje naprosto přesné dohledání zápasu, kontrolu výsledků nebo přepnutí na streamy. Ideální pro live sázení a používání různých sázkových strategií, stejně jako pro výlety, kdy není tolik času na to se „hrabat“ v telefonu.

Sazkabet – streamy přímo v aplikaci

Sazkabet v posledních letech hodně zapracovala na uživatelském pohodlí, což v kostce znamená zavedení některých pokročilejších funkcí. U každého zápasu tak najdete podrobné statistiky (poskytuje společnost Statscore) jako je postavení v tabulce, vývoj umístění, vzájemné zápasy, forma a počet bodů a jejich podíl v domácích a venkovních zápasech. Vedle toho se můžete podívat na novinky přímo z twitterových účtů a před zápasem také na sestavy. Tohle se Sazce povedlo.

Abyste byli v obraze, v průběhu zápasů dostáváte statistiky o dění na hřišti i v obrazové podobě. Některé zápasy jsou potom doplněny také streamy, které si můžete roztáhnout po celé obrazovce vašeho zařízení. Sportovní streamy u Sazky jsou v podobné kvalitě a provedení jako sportovní streamy u konkurenčních sázkovek, jenom s tím rozdílem, že zde zase můžete najít trošku jiný výběr (základ se samozřejmě neliší).

Sázková aplikace Sazkabet – shrnutí

Sázková aplikace Sazkabet od svých počátků udělala pořádný krok kupředu. Pokud používáte sázkovou kancelář Sazkabet a chcete ji mít všude na cestách, je to pro vás jasná volba.

Stáhnout aplikaci SazkaBet:

App Store stahnout Stahnout Android Windows phone stahnout

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Marian
  25.11.2019 12:24

  Sazkabet pomale vyplaceni, nejsem spokojen.

  Odpověď
 2. Tomáš
  26.1.2020 10:24

  Sazkabet je jedna velká hrůza a děs. Nejhorší sázková od 70 let, kterou jsem viděl. Aplikace se věčně seká a padá, kurzy nemají vypsané ještě třeba hodinu před začátkem akce, sázkových příležitosti je tak okolo “ slušných “ 10 ti procent v porovnání s konkurencí. No nic, ještě bych tady mohl strávit tak týden než bych zde uvedl všechny neduhy. Chce se mi z toho blít….

  Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search