Přihlášení:
Menu
Logo týmu Luton
Carling Cup | 21:15 - dnes
Logo týmu Manchester United
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Ufa
KHL | 16:30 - dnes
Logo týmu Sochi
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. liga | 16:30 - dnes
Logo týmu Jihlava
Logo týmu Samara
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Litvínov
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Třinec
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 17:30 - dnes
Logo týmu Chelmet Čeljabinsk
Logo týmu Khimik Voskresensk
Major Hockey Le.. | 17:30 - dnes
Logo týmu Karelia SKA
Logo týmu Kazaň
KHL | 18:00 - dnes
Logo týmu Omsk
Logo týmu Penza
Major Hockey Le.. | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Ryazan
Major Hockey Le.. | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Rungsted
SuperBest-ligae.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Herning
Logo týmu Sonderjylland IK
SuperBest-ligae.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Aalborg
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Carling Cup | 19:00 - dnes
Logo týmu Tottenham
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Super Liga | 19:00 - dnes
Logo týmu Trenčín
Logo týmu Malmo IF
Elitserien | 19:00 - dnes
Logo týmu Leksand IF

Stav českých sázkovek po koronavirové krizi

6. 8. 2020 14:01, upraveno: 7. 8. 2020 13:15
autor: LadyAmbientte
Koronavirová krize ještě není úplně zažehnána, nicméně existuje několik důvodů, proč si myslet, že to nejhorší už je za námi. Proto je na čase bilancování.
Stav českých sázkovek po koronavirové krizi
Koronavirus zamával i s českými sázkovkami. Některé zkrachovaly, jiné "utáhly šroubky".

Koronavirová krize pochopitelně zasáhla všechna sportovní odvětví a tím pádem také samotné sázkovky. Některé dopady byly ryze pozitivní, ovšem některé z nich se do života sázkařů promítly značně negativně.

Domnělý krach Maxitipu

Ačkoliv sám Maxitip se tváří, jako by se nic nestalo, jeho kroky v posledních 3 měsících naznačují, že sázkovka má před krachem. Maxitip neslyší na žádosti o vyplácení peněz, sázkaři na platby čekají dlouho po stanovené lhůtě (která byla prodloužena na 60 dní, ale stejně to nestačí). Spoustě sázkařů, kterým se podařilo vyhrát nějaké peníze, pak dokonce byla zrušena hráčská konta a vyplaceny pouze jejich vklady. Tímto případem se zabývala dokonce i televize Nova, reportáž najdete zde.

O problémech Maxitipu jsme vás informovali dlouho před tím, než se tyto problémy projevily v plném rozsahu. Nyní už můžeme pouze zdůraznit, že posílat peníze do této sázkové kanceláře se rovná velkým nepříjemnostem a to v tom lepším případě. Pro svůj klid raději využijte jinou sázkovku (přehled najdete zde).

Tipsport
Fortuna
Sazkabet
SYNOTtip
Tipsport cz 95% 100% 50.00050000 + 150150 Získat
Fortuna cz 91% 100% 3.0003000 + 600600 Získat
Sazkabet cz 89% 100% 5.0005000 + 500500 Získat
SYNOTtip cz 88% 100% 10.00010000 + 500500 Získat
Získat
Získat
Získat
Získat

Fortuna snížila limity a hledá nové způsoby zisku

V dobrém světle se po koronavirové krizi neukazuje ani sázková kancelář Fortuna. Při poslední „zkoušce“ její odolnosti vůči ziskovým sázkařům jsme těžce narazili. K limitu v hodnotě 200 korun jsme se dopracovali po cca 9 sázkách  v hodnotě 500 korun a s očekávanou návratností v hodnotě cca 8%. Jenom zdůrazníme, že úvodní vklad činil 5000 korun, a že jsme této sázkovce rozhodně neposkytli možnost, kterak vystopovat naši identitu.

Ikona týmu Magnitogorsk
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Barys Astana
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 150 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Ještě mnohem zajímavější je fakt, že Fortuna začala vymáhat své právo na to strhnout vám 5% z vložených peněz, které jste neprosázeli. Tuto podmínku má sice v pravidlech každá sázkovka, nicméně třeba Tipsport ji neuplatňuje (zkoušeli jsme hned záhy). V praxi to znamená, že když do Fortuny vložíte peníze, musíte je prosázet. A pokud jako my dostanete limit (sázkovka vám kontroluje tikety vsazené za více peněz než je váš limit a vámi podaný kurz v 99% případů sníží), potom vás v podstatě nutí vsadit za nevýhodný kurz, a nebo zaplatit 5% jako poplatek za neprosázené peníze.

Jsme jediní, komu se při těchto praktikách dere na jazyk slovo „zlodějina“? Jenom skřípeme zuby, když v televizi zahlédneme reklamu na Fortunu, která hlásá například „vítězi u Fortuny je každý“.

Tipsport utahuje šroubky

Šroubky utahuje také sázkovka Tipsport, i když ta stále platí za jedničku na našem trhu a nejférovější sázkovku široko daleko. V posledních dvou měsících dostala limit spousta ziskových sázkařů (informace máme ze svého okolí či ze sázkových fór). Náhoda? Rozhazovačné období je zkrátka u konce…

Nové způsoby registrace, větší nabídka streamů

Koronavirová krize se do života sázkařů nepromítla pouze negativně. Sázkové kanceláře byly kvůli nebezpečí nákazy přinuceny poskytnout sázkařům větší servis. Sázkovky Tipsport a Fortuna rozšířily nabídku bankovních institucí, skrze které lze dokončit online registraci. Během koronavirové krize do nabídky sázkovek přibyly streamy některých turnajů ve stolním tenisu a z méně sledovaných běloruských soutěží, které se v nabídce drží i nadále. A třeba takový Tipsport šel ještě dál a překopal uživatelské rozhraní svého webu a sázkové aplikace.

Nové soutěže

Aby sázkovky povzbudily zákazníky k většímu obratu, během koronavirového výpadku představily několik nových soutěží. Z nich je asi nejvýraznější tzv. Pyramida (provozuje Tipsport), v jejímž rámci postupně sázíte stále vyšší kurzy a snažíte se dostat ze spodní části úplně na vrchol. Bohužel, podmínky pro zisk výhry v Pyramidě byly příliš těžké a tak v nedávné době byly lehce pozměněny. I tak je výhra v této soutěži poměrně vzdálená, což dokazuje fakt, že teprve nedávno se prvnímu soutěžícímu podařilo dostat do 8. kola. Nicméně i tak se jedná o příjemné zpestření, tedy alespoň pokud jste zvyklí sázet kombinované sázky.

ČTĚTE TAKÉ:
U MaxiTip si na výplatu peněz počkáte pěkně dlouhou dobu

Jak hodnotit koronavirovou krizi?

Koronavirus je otravný, na tom se shodneme asi všichni. Z každé krize je ovšem potřeba vzít si to nejlepší a pokračovat ve svém úsilí. Jedno z nejsilnějších životních mott totiž zní: Nikdy se nevzdávej! A platí to i pro sázení…

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Ram
  9.8.2020 14:58

  Tvl to uz fakt nejde u zadne sazkovky v ČR rozumne rekreacne sazet?

  Odpověď
 2. S
  9.8.2020 19:25

  Fortuna mě taky přiškrtila. Neschvaluje mi tikety za 50 Kč. Doba je zlá 😀 Hlavně, že dělají vlastní podcast a vydávají články na téma škola sázení. Člověk se stane úspěšným sázkařem a přiškrtí ho. Chtěl jsem peníze tedy vybrat a 5% poplatek. To jsou takoví rošťáci.

  Odpověď
 3. Brain
  15.8.2020 13:55

  Ahoj. Se divim, že máte plnej web reklam od společnosti, kterou dle mého názoru oprávněně kritizujete… Je to důsledek toho, že se podařilo vyštvat světově zavedené sázkové kanceláře. nNaporcovali si uvolněný prostor a začali se chovat tak, že se slušný člověk nestačí divit… Zdá nse totiž, že pro ně neplatí žádné zákony. Když vás podvede obchodník, máte šanci se bránit. nBraňte se ale sázkové kanceláři…. Navíc když nejsou charita… To nejsou, jsou totiž to, čím jste nje správně označili v textu.

  Odpověď
  • 19.8.2020 11:39

   Na našem webu nabízíme všechny sázkové kanceláře, které na území České republiky mají oficiální povolení. Reklamovat zahraniční sázkovky je trestné.

   Odpověď
 4. Brain
  19.8.2020 22:19

  Všichni asi víme, že situace na trhu sázkovek není normální… Je šitá na míru několika subjektům, nty pak mají vliv na celý sport v ČR. Podle toho to taky vypadá… Není to jen sázení. Jsou to třeba i npráva na tv přenosy. Když se hraje fotbalová LM, tak se spousta malých fotbalistů místo na fotbal nkouká z okna… Narozdíl od malých hokejistů, kteří (zatím) mohou sledovat nejlepší hokej bez větších problémů. Když někoho (oprávněně) nazvu zlodějem a pak od něj beru peníze, je to přinejmenším divné….

  Odpověď
  • 20.8.2020 12:38

   Já peníze od sponzorů webu neberu. Jsem pouhý redaktor… Chápu vaše rozhořčení, jsme na stejné lodi. Ziskovým sázkařům se v České republice žije velice špatně… jsme jednou z nejhorších zemí v celé Evropě a nejspíš i na světě. Je to ostuda.

   Odpověď
   • Brain
    13.9.2020 19:49

    Nikdy bych si nedovolil kritizovat někoho, jak si vydělává… Já bych ale na webu mojí fy nikdy nedovolil reklamu komunistů, nebo ANO…..

    Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search