Logo týmu Dallas

Stopade za tři basketbaly

25. 1. 2024 08:00, upraveno: 30. 1. 2024 08:54
autor: Young
Sázející s nickem Trajche95 sestavil tiket ve středu večer na tři NBA zápasy, jenže tiket okořenil tím, že vsadil tři remízy v kurzech od 13.40 do 16.

Díky tomu vyletěl kurz tiketu na 3 001.60 a se vkladem 50 Kč vyšplhala celková výhra na 150 080 Kč.

Čtěte
Jak používat cashout funkce v aplikaci Tipsport

Pojďme si přiblížit jednotlivé zápasy na tiketu, první zápas se hrál mezi Bostonem Celtics a Minnesotou Timberwolves, což jsou týmy ze špičky svých konferencí. Předchozí zápas ze 7. listopadu šel do prodloužení. Od té doby Timberwolves odehráli třicet zápasů bez remízy, aby následně vycestovali do Bostonu. Domácí Celtics vedli v první čtvrtině o deset bodů, což byl jejich největší náskok v průběhu zápasu. U hostů to bylo devět bodů ve čtvrté čtvrtině. Vedli 106 – 97, nakonec jim to k výhře nestačilo, jelikož do konce čtvrté čtvrtiny domácí srovnali na 111 – 111 a prodloužení zvládli také. Celtics si tak první místo ve východní konferenci upevnili.

Atalanta Hawks s Philadelphii 76ers působí ve východní konferenci. Domácí budou bojovat o TOP10, aby se zúčastnili alespoň předkola. Naopak 76ers jsou ve východní konferenci třetí a jejich pozice je v konferenci pevná. Předchozí zápas Hawks šel do prodloužení a 76ers měli sérii dvou porážek za sebou. Kurzy tak byly rázem vyrovnané a utkání taky. Vyjma třetí čtvrtiny vedly v každé z nich oba týmy po nějakou dobu. Nakonec po čtvrté čtvrtině byl stav 125 – 125. Prodloužení ale zvládli domácí a připsali si tak šestou domácí výhru z 15 zápasů.

Poslední zápas na tiketu byl mezi Chicagem Bulls a Houstonem Rockets. Oba týmy ve svých konferencích (Bulls ve východní, Rockets v západní) budou pravděpodobně do posledních zápasů usilovat o to, aby byli v TOP10. Aktuálně jsou na tom o něco lépe Bulls, kteří jsou aktuálně devátí. Zpět k zápasu, mírným favoritem byli domácí Bulls. V průběhu utkání to vypadalo, že jako favorit vyhrají v základní hrací době. První tři čtvrtiny vyhráli a vytvořili si náskok 11 bodů. V průběhu poslední čtvrtiny se náskok navýšil na 16 bodů, ale pak domácím odešla střelba, čehož soupeř využil. Utkání došlo do prodloužení a Rockets pokračovali v obratu. Kdy se poprvé od první čtvrtky dostali do vedení, ale nakonec si vedení vzali nazpátek domácí, kteří nakonec i vyhráli.