Přihlášení:

1 + 7 =

Menu
Logo týmu Německo
UEFA Nations Le.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Nizozemí
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Česko
UEFA Nations Le.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Slovensko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Andorra
UEFA Nations Le.. | 18:00 - dnes
Logo týmu Lotyšsko
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Pittsburgh
NHL | 01:05 - zítra
Logo týmu Buffalo
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Vancouver
NHL | 04:05 - zítra
Logo týmu Winnipeg Jets
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bern
Champions Hocke.. | 19:45 - zítra
Logo týmu Malmo IF
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Vaxjö Lakers HC
Elitserien | 19:00 - 22. 11.
Logo týmu Djurgarden IF
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Liberec
1. liga | 18:00 - 23. 11.
Logo týmu Plzeň Viktoria
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Karviná FC
1. liga | 14:00 - 24. 11.
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Schalke 04
Bundesliga | 18:30 - 24. 11.
Logo týmu Nürnberg FC
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Dijon
Ligue 1 | 20:00 - 24. 11.
Logo týmu Bordeaux
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Čerepovec
KHL | 17:00 - dnes
Logo týmu Sochi
Logo týmu Třebíč
1st League | 17:30 - dnes
Logo týmu Přerov
Logo týmu Gruzie
UEFA Nations Le.. | 18:00 - dnes
Logo týmu Kazachstán
Čt. tip:
1
1X2
Logo týmu Havířov
1st League | 18:00 - dnes
Logo týmu Prostějov

Test sázkového systému od našeho čtenáře: 15 sázek v řadě, ale jistějším způsobem

14. 11. 2017 10:28, upraveno: 3. 9. 2018 18:36
autor: ladyextreme
Před nedávnem jsem tady na stránkách narazila systém sázení podle čtenáře, který se podepsal jako QQQPPP. Jelikož tento systém pracuje s opakovaným sázením na nízké kurzy (sama pro sebe jsem si definovala jakožto kurzy mezi 1,10 – 1,45), které se mi osvědčilo už při testu předchozího sázkového systému, podrobila jsem tento systém testu. Výsledky najdete níže v článku.
Dostatek trpělivosti je základem pro každý druhý sázkový systém. O tomto sázkovém systému to platí dvojnásobně.

Zmiňovaný systém sázení je jakýmsi mixem sázkové strategie 15 sázek v řadě a opakovaného sázení na velmi nízké kurzy. Počáteční vklad (v jakékoliv hodnotě) v podstatě pořád dokola sázíte na nízké kurzy s tím, že pokud vyhrajete, do dalšího sázkového kola vložíte celý počáteční vklad včetně výher.

Po pěti sázkových kolech pak z částky vyjmete počáteční vklad, čímž si zajistíte, že o počáteční vklad nepřijdete, a dále pokračujte sázkou všech peněz v průběhu 5 sázkových kol. Následně z celkové částky opět vyjmete pouze počáteční vklad a pokračujete dále podle výše zmiňovaného klíče jenom s tím rozdílem, že po několika úspěšných kolech již z počáteční částky vyberete částku v hodnotě dvou vkladů atd. Návod na tento sázkový systém najdete zde.

Tento sázkový systém jsem zkoušela u Fortuny, kde si ho díky bonusu můžete zkusit bez rizika ztráty peněz i vy.

Průběh testování sázkového systému

Pro tento test jsem si vytyčila hodnotu kurzů mezi 1,10 – 1,45. Dobu, za kterou si nechám stranou vklad (či další výhry) jsem si stanovila na 4 – 5 podle toho, s jak vysokými kurzy budu pracovat. A jelikož jsem především hokejový fanoušek, převážná část mých tipů se soustředila na sázku over/under v hokeji. K tomu jsem však vybrala i pár fotbalových tipů, například na neprohru Slavie, Plzně nebo opět na over/under 2,5.

Ikona týmu Německo
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Nizozemí
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Největšího úspěchu jsem dosáhla v době, kdy jsem se dopracovala do třetího sázkového cyklu (to znamená 5 úspěšných sázek – výběr vkladu – dalších 5 úspěšných sázek – výběr vkladu – prohra).

Hned několikrát po sobě jsem skončila v druhém sázkovém cyklu, to znamená po výběru počátečního vkladu (a tedy na nule).

Později se mi několikrát povedlo skončit hned v prvním sázkovém kole, dokonce hned v první či v druhé sázce. Ano, uznávám, že tohle vyžaduje velkou zkušenost a přehled (myšleno ironicky). Jednalo se o sérii tří sázek.

Přiznávám, že při zpětném pohledu si za tuto sérii nadávám, protože se z mé strany jednalo spíš o lenost a nedůslednost. Prostě jsem si myslela, že si najdu tým/sázkovou příležitost, na kterou budu sázet opakovaně, a když budu mít štěstí, také úspěšně. To se pochopitelně nepotvrdilo, takže jsem se opět pustila do pečlivější práce.

Jakmile jsem systému věnovala více času, začalo se mi dařit, nicméně opět jsem většinou skončila v druhém sázkovém cyklu (tedy na nule). Jednou jsem se přehoupla do třetího cyklu, ale žádný velký úspěch jsem nezaznamenala. Tím bych ale tento systém rozhodně nezavrhovala.

ČTĚTE TAKÉ:
Sázení (téměř) bez rizika: Sázková strategie „15 sázek v řadě“

Moje postřehy o této sázkové strategii

Test tohoto sázkového systému byl pro mě vůbec nejobtížnější a tím pádem také nejdelší. S menšími či většími přestávkami jsem se jím zabývala asi 2 měsíce. Nejde ani tak o to, že jsem se do testu pustila v době, kdy se mi příliš nedařilo, jako spíš o to, že prověřil mojí trpělivost, která je v určitých chvílích prakticky nulová.

Úspěšnost tohoto sázkového systému je přitom přímo úměrná vaší trpělivosti a na to navazující schopnosti přesně určit situace, které jsou málo rizikové. Čím déle totiž zůstanete ve hře, tím větší odměny se dopracujete. Velkou výhodou je, že o vklad přicházíte pouze při ztrátě v prvních 5 sázkových kolech, každý další cyklus 5 výher pro vás pak znamená pěkný zisk s nulovým riskem.

Tento sázkový systém je přitom určený především pro trpělivé sázkaře, kteří nepotřebují výhry a vůbec pozitivní výsledky svého snažení pocítit hned.

ČTĚTE TAKÉ:
I takhle se dá vydělávat na kurzech okolo 1,25 (sázkový systém)

Výsledky testování

Z mých postřehů vyplývá především to, že tento systém nelze sázet mechanicky, jako třeba předchozí sázkový systém na nízké kurzy, protože jeho výsledky závisí na co nejdelší sázkové řadě. Je lepší sázet například jednou za týden, či za dva týdny, než 2x denně.

Při sázení se mi pak osvědčilo volit spíše větší kurzy (například 1,35), které mi nakonec chodily stejně pravidelně jako kurzy 1,10. V hokeji, například v NHL to znamenalo nesázet na over 3,5 gólů ale na over 4,5 gólů, který je u některých týmů (například Toronto) stejně pravděpodobný jako nižší výsledek. Vůbec nejvíce se mi však osvědčily sázky na fotbal a to na neprohru domácího týmu (například Slavia či Plzeň) či na over 1,5 gólů, kde kurz atakuje vyšší hranici pro tento systém, ale chodil mi podobně pravidelně jako nižší kurzy v hokeji. Je to samozřejmě takové moje osobní doporučení, s nímž se někteří sázkaři neztotožní.

V průběhu dvou měsíců a cca 20 sázkových cyklů jsem skončila na 0. Jak už jsem ale napsala, svůj nezdar přičítám spíš svojí povaze. Zpětně si totiž vybavuji situace, v kterých jsem se nezachovala správně. Když budete sázet jenom na takové ty jisté tipy (osobně je poznám tak, že na ně chci vsadit a chci na ně podvědomě vsadit hodně – a chtěla bych na ně vsadit i své poslední sázkové peníze) a budete se tedy držet od náhodných sázek, můžete s tímto sázkovým systémem slavit úspěch.

Přidávám tikety z mé poslední sázkové řady:

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
  1. 14.11.2017 11:46

    Dobrý den, nntestuji podobný systém s mírnými úpravami:nn1. Kurzovou hladinu mám nastavenou na 1,3-1,7 (většinou se však držím do 1,5)n2. Po 3 výhrách odebírám původní vkladn3. Po 6., 9., 12. výhře vyberu vždy 30%. Po 15. samozřejmě všennnZatím mám vsazeno 19 sérií a jsem v mírném mínusu (ROI -2,5%), přičítám to však své netrpělivosti a soutěživosti. Téměř po každé delší sérii přijde prohra v 1. nebo 2. sázce (snaha rychle se vrátit).nnDěkuji za zajímavý článek, zkusím se inspirovat některými poznatky a zlepšit svoji úspěšnost.nnPěkný den

    Odpověď
  2. 15.11.2017 10:23

    Dobrý den, váš systém zní velmi zajímavě. Nejvíc mě zaujaly právě ty kurzy, protože při testování systému výše jsem přišla na to, že pravděpodobnost (alespoň v případě mých výběrů) je dost podobná při kurzu 1,15 či 1,30 – je docela možné, že je to způsobeno tím, že u výběru nižšího kurzu se méně soustředí, než u výběru vyššího – a tudíž je lepší sázet na vyšší kurzy s vyšší hodnotou (alespoň pro systém). Ráda váš systém vyzkouším a napíšu o něm článek. Děkuji za inspiraci a do dalších dní přeji hodně trpělivosti. 🙂

    Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole