Logo týmu U.N.A.M.

Třetí adventní neděle vynesla sázejícímu desítky tisíc

31. 12. 2023 15:00, upraveno: 31. 12. 2023 14:11
autor: Young
Neznámý sázející se rozhodl 14 fotbalových sázek a jednu hokejovou. Všechny zápasy se hrály v neděli 17. prosince. Sázející rozhodně nezůstal u sázek při zdi, kdy sázel i na remízy, a tak se celkový kurz vyšplhal na 6 148.72, což při vkladu 10 Kč dělalo následně výhru 61 487,20 Kč.
Čtěte
Jak používat cashout funkce v aplikaci Tipsport

Fotbalová třetí adventní neděle

Sázející z české Fortuna:ligy se zaměřil na dva zápasy, které se hrály od 15 hodin. Prvním zápasem byl zápas mezi Baníkem a Slavii, kde v kurzu 1.72 sázející volil výhru Slavie. Po gólu Jurečky (26′) šla Slavia do vedení, ale během následujících tří minut dvakrát inkasovali a vypadalo to špatně. Na 2:1 pro Baník zvyšoval Rigo, který v létě přestoupil do Baníku právě ze Slavie. V nastavení srovnal ale van Buren a ve druhém poločase rozhodl gólem na 3:2 Jan Bořil.

Druhé utkání od 15. hodiny bylo mezi Sigmou a Plzní. Hanáci se po devíti minutách dostali do vedení, ale za minutu dokázal srovnat Šulc a stav byl zase nerozhodný. Ve 45. minutě se podruhé v sezóně prosadil stoper Dweh a na konečných 3:1 zvyšoval v nastavení druhého poločasu Vydra, pro kterého to je rovněž druhá ligová branka v probíhajícím ročníku.

Dále byl na tiketu zápas mezi Brentfordem a Aston Villou, kde sázející tipoval výhru hostů v kurzu 2.34. Brentford z posledních pěti zápasů čtyři prohrál, i přesto na konci prvního poločasu šli do vedení po gólu Lewisa-Pottera. Dlouho to vypadalo, že by Brentford mohl plně bodovat, ale červená karta stopera Meeho celé snažení poslala do kytek. Jelikož během 20 minutového oslabení dostali dvě branky a Brentford se tak dál propadá tabulkou.

Jediný zápas dánské Metal Ligaen se hrál mezi Odense a Frederikshavnem. Hosté v nejvyšší hokejové lize patří na chvost tabulky, kdežto domácímu Odense patřila v den utkání třetí příčka. V utkání sice bylo jen 34 střel na bránu, ale i přesto bylo k vidění pět branek. A skoro všechny padly až v druhé polovině utkání. Domácí Odense vyhrálo 4:1.

Na zbylé tipy na tiketu se podívejte přes odkaz níž.