Přihlášení:

19 + 6 =

Menu
Logo týmu Atletico Madrid
Primera Divisio.. | 22:00 - zítra
Logo týmu Huesca
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu San Sebastian Real
Primera Divisio.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Vallecano Madrid
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Espaňol Barcelona
Primera Divisio.. | 20:00 - zítra
Logo týmu Eibar
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu La Coruna
Liga BBVA | 21:00 - dnes
Logo týmu Granada
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Aldosivi
Primera Divisio.. | 23:00 - dnes
Logo týmu Belgrano
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Tappara Tampere
SM Liiga | 17:30 - 26. 09.
Logo týmu Lukko Rauma
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kazaň
KHL | 18:00 - 26. 09.
Logo týmu Red Star Kunlun
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Leganes
Primera Divisio.. | 20:00 - 26. 09.
Logo týmu Barcelona FC
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Dortmund
Bundesliga | 20:30 - 26. 09.
Logo týmu Nürnberg FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sevilla
Primera Divisio.. | 22:00 - 26. 09.
Logo týmu Real Madrid
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Fenerbahce
Super League | 20:00 - dnes
Logo týmu Besiktas
Logo týmu Niort
Ligue 2 | 20:45 - dnes
Logo týmu Lens
Čt. tip:
0
1X2
Logo týmu Braga
Liga Sagres | 21:15 - dnes
Logo týmu Sporting Lisabon
Logo týmu Racing Club
Primera Divisio.. | 01:00 - zítra
Logo týmu Union Santa Fe
Logo týmu Chapecoense AF
Serie A | 01:00 - zítra
Logo týmu Fluminense
Čt. tip:
1
1X2
Logo týmu Vasco da Gama
Serie A | 01:00 - zítra
Logo týmu Bahia
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Pohár | 16:00 - zítra
Logo týmu Mladá Boleslav
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Pohár | 16:00 - zítra
Logo týmu Zlín

Jak ze sázky zdarma udělat 10 tisíc?

12. 10. 2017 08:22, upraveno: 9. 11. 2017 13:40
Už se z toho stal takový český folklór. Lidé soustavně brečí nad tím, že nemají dost peněz. Jenže když s nimi pak proberete všechny jejich příležitosti a možnosti, tak zjistíte, že proto, aby peníze měli, vlastně ani nic neudělali. Typickým příkladem tohoto úkazu je sázka zdarma.
Sázku zdarma byste neměli odmítat. Je to vaše šance vyhrát peníze.

Sázku zdarma v Česku nabízí hned několik sázkových kanceláří (včetně sázkovky VictoriaTip, o které bude řeč později). Abyste sázku získali, nemusíte přitom nic splnit. Stačí běžná registrace a sázku máte hned na kontě.

Přesto sázkaři nabídky volných sázek spolehlivě ignorují a raději vytrvale sází u „své sázkovky“. Dobrovolně se tak zříkají jedné z největších příležitostí, jak se dostat k balíku peněz bez toho, že by sami něco riskovali.

Ať už za to může lenost, nebo prostě jen nechuť zkoušet něco jiného, já jsem docela opačného názoru. Sázku zdarma jsem nikdy neodmítl a často z toho vyšel jako vítěz slušného balíku. Tady máte návod, jak na sázce zdarma chytře vydělat.

Na úvod nového seriálu, ve kterém vám postupně ukážu, jak se sázkou zdarma správně pracovat, jsem si vybral sázkovku VictoriaTip. Po vyplnění údajů na webu jsem navštívil pobočku v Benešově, kde jsem se nechal zaregistrovat. Tohle byla asi nejtěžší část celé akce, protože v Benešově mají zastaralé zařízení a při registraci se neustále restartoval počítač. Po asi 15 minutách to ale velmi milá slečna nakonec zvládla a tak jsem mohl pokračovat – teď už doma.

Metodika sázek

Ikona týmu Fenerbahce
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Besiktas
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Fortuny
VictoriaTip dává peníze zdarma v hodnotě 250 korun. V prvním kroku jsem využil celou tuto sázku. Po výhře jsem opět vsadil 250 korun a to jsem ještě jednou opakoval.

Po 3 kolech jsem měl dostatek peněz, abych si troufl sázku zvýšit na 500 korun. Těchto 500 korun jsem postupně vsadil na 4 sázkové příležitosti – tzn. 500 korun na tiket.

Po 7 sázkových kolech jsem měl dostatek peněz, abych sázku zvýšil na 2500 korun. Po první výhře jsem opět vsadil 2500 korun, načež jsem měl dostatek peněz opět zvýšit sázku.

Konec série jsem zakončil 2 sázkami v hodnotě 5000 korun. Celková výhra z těchto 11 sázkových kol činila 10 570.

Někdo může namítnout, že trefit 11 sázek v řadě není jednoduché. I já jsem si toho byl vědom, proto jsem nepoužíval agresivní progresi, kdy po každé výhře do hry dáte vše – tedy původní sázku i výhru. Takto jsem se připravil na možnou prohru a opakování sázkového kola. Štěstí mi přálo, ovšem i kdyby nepřálo, stále jsem hrál o sázku zdarma.

Ukázka tiketů:

Jak zhodnotit sázku zdarma – shrnutí

Kdysi dávno jsem se dostal k takévmu kvízu. Jednou z otázek bylo, zdali je lepší navýšení šance na výhru z 0% na 1% nebo z 50% na 70%. Jako většina lidí jsem si zvolil druhou zmiňovanou možnost, tedy navýšení z 50% na 70%. A bylo to špatně.

Vtip, který  mi daná stránka vyložila, a který pak změnil celý můj pohled na bytí a fungování celého světa, spočívá v tom, že v prvním případě tím zanedbatelným jedním procentem překročíte hranici mezi tím, že jistojistě nevyhrajete a tím, že vyhrát můžete. Jinými slovy řečeno – přejdete ze skupiny lidí, kteří peníze nikdy mít nebudou, do skupiny lidí, která je potenciálně mít může. A podobné je to i se sázkou zdarma. Pokud ji nevyužijete, přijdete o možnost získat peníze a to aniž byste mohli o cokoliv přijít.

PS: Tipy na sázkové kurzy nepocházejí z mojí hlavy, ale od tipařů tady na stránkách. Já jsem tyto tipy pouze protřídil podle svých vlastních znalostí i podle intuice.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. M...
  13.10.2017 23:06

  Promiňte, ale to, že jste trefil 11 sázek v řadě za sebou na takto "vysoké" kurzy, vám nějak nevěřím. Myslím, že za sebou určitě nešli. Dávejte reálné rady.

  Odpověď
  • 14.10.2017 10:30

   Dobrý den, podezírat někoho z podvodu je v Čechách poměrně častá záležitost. A ani se tomu nedivím – v tomto státě lže každý druhý – prezidentem počínaje, bývalým ministrem financí konče. V takto nezdravém ovzduší je pak těžké někomu něco věřit. Samozřejmě, že trefit 11 sázek v řadě se nepoštěstí každý den. Proto jsem většinou volil postupnou progresi, tzn. sázku jen určitého množství peněz, nikoliv sázku všech peněz na účtu. Občas se nějaká sázka nepovede, tak to v sázení bývá, v tomto konkrétním případě se ovšem poštěstilo. Smyslem mého článku však nebylo chlubit se výherními tipy, jako spíš nabádat sázkaře, aby neopovrhovali sázkami zdarma. Na další rady a série tipů se chystám. Všechny mé sázkové postupy jsou koncipovány tak, aby prohra nevedla k nezdaru. Takže pokud prohraji, určitě se s vámi o tento výkyv rád podělím. Doufám, že mi zachováte přízeň a postupně se přesvědčíte, že to se svými tipy myslím vážně. Hezký den. Ladis

   Odpověď
 2. M...
  14.10.2017 11:10

  Věnuji se tomu spoustu let a jen vám říkám, že vám něvěřím, 11 krát se za sebou trefit do takových kurzů je spíše nereálné. Samozřejmě pravdu máte v tom, že by sázkaři neměli opovrhovat sázkami zdarma. Ani tak nejde o to, že jste volil postupnou progresi, to je v pořádku. Jen vám prostě nevěřím, že jste je trefil za sebou, z uvedených tiketů to nelze poznat, měl jste mezi nimi i delší pauzy, tak nevím jestli jste mezi tím třeba neprohrál. Přízeň vám zachovám, byl to váš první článek tuším-li správně, tak uvidíme dál.nJen pokračujte, ale s těmi jedenácti v řadě to se na mě nezlobte, prostě já nevěřím…:-)

  Odpověď
  • 14.10.2017 15:42

   Na nedůvěru máte samozřejmě nárok. Prodlevy mezi sázkami byly z toho důvodu, že jsem čekal na příležitosti, kterým jsem hodně věřil. Se sázkou zdarma nakládám tak, jako by to byly moje poslední sázkové peníze. Proto možná i ta úspěšnost. Když člověk má omezený kapitál, prostě se snaží víc. Článek určitě poslední není. Doufám, že časem získám i vaši důvěru. Hezký den. Ladis

   Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole