Přihlášení:
Menu
Logo týmu Amiens
Ligue 1 | 21:05 - zítra
Logo týmu Guingamp
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kanada
World Champions.. | 16:15 - dnes
Logo týmu Švýcarsko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rusko
World Champions.. | 16:15 - dnes
Logo týmu USA
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Česko
World Champions.. | 20:15 - dnes
Logo týmu Německo
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Finsko
World Champions.. | 20:15 - dnes
Logo týmu Švédsko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Polsko
World Cup U20 M | 20:30 - dnes
Logo týmu Kolumbie
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Japonsko
World Cup U20 M | 20:30 - dnes
Logo týmu Ekvádor
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Mladá Boleslav
1. liga | 18:00 - zítra
Logo týmu Zlín
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Slovan Bratislava
Super Liga | 19:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Bohemians Dublin
Premier League | 20:45 - zítra
Logo týmu Sligo Rovers
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Nimes
Ligue 1 | 21:05 - zítra
Logo týmu Lyon
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Příbram
1. liga | 17:00 - 25. 05.
Logo týmu Dukla Praha FK
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Osasuna
Liga BBVA | 18:00 - 25. 05.
Logo týmu Las Palmas
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Cagliari
Serie A | 20:30 - 26. 05.
Logo týmu Udinese
Náš tip:
0
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
World Cup U20 M | 18:00 - dnes
Logo týmu Senegal
Logo týmu Mexiko
World Cup U20 M | 18:00 - dnes
Logo týmu Itálie
Logo týmu Tigres
Primera Divisio.. | 03:45 - zítra
Logo týmu Leon
Logo týmu Istanbul Büyüksehir
Super League | 17:00 - zítra
Logo týmu Alanyaspor K

Zlepšete své sázení na hokej těmito 9 tipy!

14. 8. 2017 15:47, upraveno: 14. 8. 2017 15:48
autor: LadyAmbientte
Nová hokejová sezóna se nezadržitelně blíží. Pokud patříte mezi hokejové fanoušky, dočkáte se už za týden (start KHL), respektive za měsíc v případě, že dáváte přednost české Extralize nebo NHL a její nabité přípravě. Ať tak či tak, právě uzrál čas dát vám nějaké tipy, které vám pomohou vstoupit do nové sezóny úspěšně. Dali jsme jich dohromady hned 9. Tady je máte!
hokej
Konec léta neznamená jenom konec zábavy u vody, ale taky začátek KHL, NHL a české Extraligy.

Sázení na hokej je velmi specifické. V hokeji obvykle padá více gólů, narazíte však na zápasy, kde padnou sotva 2. Jedná se o hru brankářů, najdou se ovšem soutěže, kde dobrý brankář zase tolik neznamená. V některých ligách najdeme velký rozdíl ve výkonnosti jednotlivých týmů, najdou se však i soutěže, kde jsou síly poměrně vyrovnané. Napříč všemi hokejovými zápasy pak dochází k jistým překvapením, která dokážou šokovat široké okolí.

O tom všem by dobří sázkaři měli mít povědomí, protože tyto informace jim pomohou ke zvýšení úspěšnosti. Existují však i další způsoby, jak při sázení na hokej (ať se jedná o KHL, NHL nebo českou Extraligu) být ještě úspěšnější, než kdy dřív. Budete-li následovat naše rady, určitě se vám to vyplatí, protože právě tyto rady mohou zařídit, že se stanete úspěšnějšími sázkaři.

Sázejte live

Po úvodním hvizdu se může všechno rychle změnit. Live sázení je dobrý způsob, jak můžete eliminovat případy, kdy tým do zápasu vstoupí špatně, kdy se brankář necítí jistě, kdy se klíčový hráč hned na startu zraní, nebo kdy favorit utrží dvě rychlé branky. Takže věnujte pozornost tomu, co se děje na ledě, a jakmile si myslíte, že live kurzy nejsou přesně takové, jaké by měly být, tak sázejte.

Velkou výhodu u sázek live můžete mít třeba v případě NHL. V zámoří se hraje třeba i 14 utkání za jeden večer, takže bookmaker jen těžko stihne dívat se na všechny podrobně a ještě k tomu vypisovat kurzy, které přesně zrcadlí dění na ledě…

Sázejte na série

Ikona týmu San Diego Gulls
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Chicago Wolves
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Důvěra, sebevědomí a přesvědčení o vítězství jsou v hokeji, stejně jako v jakémkoliv jiném sportovním utkání velice důležité vlastnosti. Pokud týmy mají za sebou sérii několika vítězství, v pohodě překonají i nepřízeň v podobě jedné rychlé branky. A naopak. Když týmy mají za sebou ztrátovou sérii, jen těžko se jim bojuje s nepřízní osudu a jen těžko se jim přechází na vítěznou vlnu. Využijte toho!

Každou sezónu je k vidění výherní/ztrátová série, ať už v NHL nebo například v české Extralize (teď naposledy třeba Columbus na sklonku minulého roku). Dokážete-li ji náležitě využít, můžete se stát boháči – vzpomeňte třeba sázkový systém 15 sázek v řadě.

Věnujte pozornost speciálním týmům

Speciální týmy jsou nasazovány na hru v přesilovkách či v oslabení. Má-li někdo silné přesilovky, které jsou schopné proměňovat třeba i 25% šancí, tento tým za zápas může dát třeba 2 až 3 góly. Z toho lze vyvodit nejen celkový počet gólů (který je velmi užitečný při využívání Michalova systému), ale také například šanci některého ze střelců.

ČTĚTE TAKÉ:
NHL týmy s nejlepší ofensivou a defensivou v sezóně 2018/19 (příručka pro sázení over/under)

Zjistěte si výsledky doma/venku

Zvláště v KHL a NHL, ale i v některých evropských ligách se dají vysledovat rozdíly ve výsledcích týmů při hře doma/venku. Můžou za to velké vzdálenosti, které týmy musí k zápasu odcestovat, nutnost spát na cizím místě, ale také třeba rozdílné rozměry kluziště. Některé týmy jsou k výkyvům doma/venku náchylnější. Proto byste změny a způsoby, jak se odráží ve výkonnosti, měli brát vždycky v potaz.

Prozkoumejte alternativní sázky, jako třeba tip na výsledek po 1. třetině

Možná vás to překvapí, ale v hokeji se dá narazit na výrazné trendy, jako třeba na týmy, které opakovaně střílejí více gólů na začátku utkání (v rámci první třetiny). Tyto alternativní trhy nejsou bookmakery, respektive příležitostnými sázkaři, kteří se na hladině kurzů významně podílejí svými sázkami, tolik hlídány. Vzhledem k tomu zde lze nalézt hodnotu i na tak akurátním trhu jako je právě NHL.

Skvělým příkladem je Pittsburgh Penguins v minulé sezóně. Když hráli doma, byli vždy velkými favority, nicméně málokdo věnoval pozornost tomu, že v první třetině doma často prohrávali a až následně utkání otáčeli. Přitom na sázku proti Pittsburghu v první třetině byly často kurzy třeba i 2,50 nebo dokonce i 3,00!

Omezte kombinované sázky

Kombinované sázky, jako třeba „výhra domácích a více než 4,5 gólů“ jsou velmi nevýhodné. Ačkoliv nabízejí vyšší kurzy, většinou nenabídnou tak vysoké kurzy, jaké byste ke splnění obou příležitostí potřebovali. To znamená, že i když v krátkodobém horizontu třeba vyhrajete, opakované sázení takových kurzů vás přivede na buben.

Omezte sázení na velké favority

Hokej patří k nejnepředvídatelnějším sportům na světě. Během 60 minut se může stát téměř cokoliv. V NHL například o vítězi často rozhoduje jediný gól, proto byste se měli vyvarovat sázkám na velké favority, kteří mají kurzy 1,85 a níž. Samozřejmě, že se najdou situace, ve kterých je sázka na favorita skutečně výhodná, takových situací je ale méně, než to možná vypadá.

Hlídejte si rozpis

Toto se týká především NHL, kde se často stává, že týmy v určitém období odehrají velké množství zápasů. V takových případech mohou být hráči velmi unavení, což se může podepsat na výsledku. O tom, že se nejedná jen o fámu, zjistíte z tohoto článku.

Zjistěte si, kdo chytá

Opět se to týká především NHL, kde kvůli náročnému rozpisu brankářská jednička občas dostane volno. Jakmile se v bráně objeví náhradník, výsledky celého týmu jdou obvykle dolů, což se neblaze podepíše na konečném skóre. Na důležitost brankářů v NHL jsme vás upozorňovali v tomto článku.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search