Přihlášení:

16 + thirteen =

Menu
Logo týmu Liverpool
Premier League | 18:30 - dnes
Logo týmu Watford
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Stoke
Premier League | 16:00 - dnes
Logo týmu Everton
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Barcelona FC
Primera Divisio.. | 16:15 - zítra
Logo týmu Bilbao
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bohemians 1905
1. liga | 15:00 - zítra
Logo týmu Teplice
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Swansea
FA Cup | 13:15 - dnes
Logo týmu Tottenham
Náš tip:
X2
DS
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kladno
1st League | 16:00 - dnes
Logo týmu České Budějovice
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Valencia FC
Primera Divisio.. | 16:15 - dnes
Logo týmu Alavés
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Banská Bystrica
Extraliga | 18:00 - dnes
Logo týmu Košice
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Eindhoven PSV
Eredivisie | 19:45 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Spal
Serie A | 20:45 - dnes
Logo týmu Juventus
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Carolina
NHL | 00:00 - zítra
Logo týmu Philadelphia
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Tampa Bay
NHL | 00:00 - zítra
Logo týmu Boston
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Salzburg RB
Bundesliga | 14:30 - zítra
Logo týmu Austria Wien
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Zlín
1. liga | 17:00 - zítra
Logo týmu Plzeň Viktoria
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu NY Islanders
NHL | 22:00 - zítra
Logo týmu Carolina
Náš tip:
5.5
UO
Čt. tip:
0
1X2

3 důležité tipy k sázení na Premier League

12. 4. 2015 15:00, upraveno: 4. 3. 2017 14:28
autor: vcer43
Pokud chcete zvýšit svou úspěšnost při sázení na Premier League, jste na správném místě! V dnešním článku vám totiž dáme 3 velice důležité tipy k sázení na tuto ligu. PL je v mnoha ohledech specifická, nicméně vždy platí, že základní pravidla úspěšného sázení se dají aplikovat na jakoukoliv ligu a jakýkoliv sport. Ale dost řečí. Pojďme se podívat na to, co potřebujete k dosažení úspěchu při sázení na zápasy anglické Premier League!
Premier League
V základu ve většině evropských lig platí, že se v nich nacházejí 2 týmy, které mají skutečně reálnou šanci na zisk titulu a další zhruba 2 týmy, které mají šanci na to, aby za správné konstelace o titul rovněž zabojovaly.

1) Pochopte povahu soutěže

Naprosto zásadní bod, který bohužel spousta sázkařů ignoruje. Musíte pochopit, že každá liga je rozdílná. Rozdíly najdeme třeba v herním stylu – fotbal v anglii je hodně fyzický, kdežto třeba ve Španělsku se hodně kombinuje. Jiní jsou i fanoušci, politika jednotlivých klubů a tak dále.

V základu ve většině evropských lig platí, že se v nich nacházejí 2 týmy, které mají skutečně reálnou šanci na zisk titulu a další zhruba 2 týmy, které mají šanci na to, aby za správné konstelace o titul rovněž zabojovaly. Španělsko má Real Madrid a Barcelonu, přičemž občas je třeba počítat i s Atlétikem Madrid. Francie má PSG a Marseille, přičemž občas se ozve i Lyon, Bordeaux nebo Lille.

Itálie a Německo jsou naopak typickým příkladem zemí, ve kterých domácí lize pevně vládne jeden tým. Bayern Mnichov dominuje neskutečným způsobem a ani u italského Juventusu to nevypadá, že by v nejbližších letech přišel o nadvládu v domácí lize.

Anglie je ale v tomto ohledu poněkud jiná. V posledním desetiletí to sice občas vypadalo, že se z PL do Ligy mistrů kvalifikují pořád ty samé týmy (do LM z PL postupují čtyři nejlepší týmy), nicméně z historického hlediska bylo pro níže postavené týmy pořád možné do top 4 proniknout – i navzdory větším finančním možnostem top klubů.

Ve sportu platí, že výsledek nikdy není předem daný. Při sázení na Premier League si to uvědomíte hned dvojnásob. To je ale ve výsledku dobře, protože tak jde najít dobrou value prakticky u každého zápasu – musíte jen umět hledat a být ochotní věnovat dostatek času předzápasové analýze.

2) Hledejte maximální value

Ano, v tomto případě se nejedná o specifikum PL. Hledat value musíte v každé lize světa. Premier League je nejsledovanější fotbalovou ligou na světě, takže i sázkové kanceláře jí logicky věnují největší pozornost. To znamená, že bookmakeři zde dělají méně chyb. Přesto ale platí, že občas se vám podaří najít nějakou „díru.“

Tyto díry pak nabízejí excelentní value. Jak už jsme zmínili v našich předešlých článcích, hledání pozitivní value je naprosto zásadním aspektem úspěšného sázení. A v tomto případě platí, že když sázíte na ligu, kde může každý tým porazit i sebevětšího favorita, často dostanete výsledky, které sázkové kanceláře neočekávaly.

Pro dosažení úspěchu při sázení na Premier League je velice důležité sledovat výsledky posledních vzájemných zápasů. Dále si musíte dát pozor na celkovou aktuální formu, fázi ročníku, celkovou náladu v klubech (nečelí třeba nějaký klub finančním potížím a nedluží hráčům na výplatách?) a tak dále. Roli hraje opravdu obrovské množství faktorů a čím více budete mít informací, tím máte větší šanci na úspěch.

ČTĚTE TAKÉ:
Kdy známí útočníci Premier League střílejí nejvíc gólů?

Související články:

  1. Value betting – Příručka pro začátečníky

  2. Value betting versus sázení na vítěze

  3. Jak si vyvinout smysl pro hledání value

  4. Jak při sázení získat maximální value

3) Vybírejte si vhodné typy sázek

Tento bod hodně souvisí s předešlým bodem zabývajícím se value. Mnoho sázkařů se omezuje na obyčejné 1×2 sázení, které ale v případě velkých lig většinou nenabízí nijak dobrou value. Ano, občas se zrodí nějaký překvapivý výsledek nebo bookmakeři jeden z týmů výrazně podcení, nicméně taková událost je poměrně výjimečná. Většinu času tím pádem budete dosahovat jen hodně malého (nebo žádného) zisku.

Právě proto je hodně důležité, jaké typy sázek budete pokládat. Více informací o tomto bodě naleznete v našich článcích Jak velkou value obvykle nabízejí konkrétní typy sázek? & Málo známé typy sázek, které často nabízejí skvělou value. Budete-li si vybírat správné typy sázek, vaše zisky budou mnohonásobně vyšší.

Jinak obecně platí to, že pokud chcete v sázení uspět, musíte provádět kvalitní předzápasové analýzy a také trénovat svůj instinkt. Nenechte se zlákat reklamami, názory jiných sázkařů a různých rádoby odborníků – věřte svému vnitřnímu hlasu (ale předtím mu samozřejmě dodejte potřebné informace)!

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole