Přihlášení:

five + fifteen =

Menu
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Levski Sofia
UEFA Europa Lea.. | 17:45 - 17. 07.
Logo týmu Vaduz
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Lea.. | 17:55 - 17. 07.
Logo týmu Glasgow Rangers
Logo týmu HJK Helsinki
Champions Leagu.. | 18:00 - 17. 07.
Logo týmu Vikingur Gotu
Logo týmu Kispet-Honved
UEFA Europa Lea.. | 18:00 - 17. 07.
Logo týmu Rabotnički
Logo týmu Malmö FF
Champions Leagu.. | 19:00 - 17. 07.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Apoel Nikósia
Champions Leagu.. | 19:00 - 17. 07.
Logo týmu Suduva Marijampole
Logo týmu Hapoel Beer Sheva
Champions Leagu.. | 19:00 - 17. 07.
Logo týmu Flora Tallin
Logo týmu Llansantffraid
Champions Leagu.. | 20:00 - 17. 07.
Logo týmu Shkendija 79 Tetovo
Logo týmu La Valetta FC
Champions Leagu.. | 20:00 - 17. 07.
Logo týmu Kukesi KS
Logo týmu Videoton
Champions Leagu.. | 20:15 - 17. 07.
Logo týmu Dudelange F91
Logo týmu Crvena zvezda Bělehrad
Champions Leagu.. | 20:30 - 17. 07.
Logo týmu Spartaks Jurmala
Logo týmu Legia Warszawa
Champions Leagu.. | 20:45 - 17. 07.
Logo týmu Cork City
Logo týmu Crusaders Belfast
Champions Leagu.. | 21:00 - 17. 07.
Logo týmu Ludogorets Razgrad
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie B | 01:30 - 18. 07.
Logo týmu Juventude
Čt. tip:
0
1X2
Logo týmu Vila Nova
Serie B | 01:30 - 18. 07.
Logo týmu Brasil Pelotas

3 důležité tipy k sázení na Premier League

12. 4. 2015 15:00, upraveno: 4. 3. 2017 14:28
autor: vcer43
Pokud chcete zvýšit svou úspěšnost při sázení na Premier League, jste na správném místě! V dnešním článku vám totiž dáme 3 velice důležité tipy k sázení na tuto ligu. PL je v mnoha ohledech specifická, nicméně vždy platí, že základní pravidla úspěšného sázení se dají aplikovat na jakoukoliv ligu a jakýkoliv sport. Ale dost řečí. Pojďme se podívat na to, co potřebujete k dosažení úspěchu při sázení na zápasy anglické Premier League!
Premier League
V základu ve většině evropských lig platí, že se v nich nacházejí 2 týmy, které mají skutečně reálnou šanci na zisk titulu a další zhruba 2 týmy, které mají šanci na to, aby za správné konstelace o titul rovněž zabojovaly.

1) Pochopte povahu soutěže

Naprosto zásadní bod, který bohužel spousta sázkařů ignoruje. Musíte pochopit, že každá liga je rozdílná. Rozdíly najdeme třeba v herním stylu – fotbal v anglii je hodně fyzický, kdežto třeba ve Španělsku se hodně kombinuje. Jiní jsou i fanoušci, politika jednotlivých klubů a tak dále.

V základu ve většině evropských lig platí, že se v nich nacházejí 2 týmy, které mají skutečně reálnou šanci na zisk titulu a další zhruba 2 týmy, které mají šanci na to, aby za správné konstelace o titul rovněž zabojovaly. Španělsko má Real Madrid a Barcelonu, přičemž občas je třeba počítat i s Atlétikem Madrid. Francie má PSG a Marseille, přičemž občas se ozve i Lyon, Bordeaux nebo Lille.

Itálie a Německo jsou naopak typickým příkladem zemí, ve kterých domácí lize pevně vládne jeden tým. Bayern Mnichov dominuje neskutečným způsobem a ani u italského Juventusu to nevypadá, že by v nejbližších letech přišel o nadvládu v domácí lize.

Anglie je ale v tomto ohledu poněkud jiná. V posledním desetiletí to sice občas vypadalo, že se z PL do Ligy mistrů kvalifikují pořád ty samé týmy (do LM z PL postupují čtyři nejlepší týmy), nicméně z historického hlediska bylo pro níže postavené týmy pořád možné do top 4 proniknout – i navzdory větším finančním možnostem top klubů.

Ve sportu platí, že výsledek nikdy není předem daný. Při sázení na Premier League si to uvědomíte hned dvojnásob. To je ale ve výsledku dobře, protože tak jde najít dobrou value prakticky u každého zápasu – musíte jen umět hledat a být ochotní věnovat dostatek času předzápasové analýze.

2) Hledejte maximální value

Ano, v tomto případě se nejedná o specifikum PL. Hledat value musíte v každé lize světa. Premier League je nejsledovanější fotbalovou ligou na světě, takže i sázkové kanceláře jí logicky věnují největší pozornost. To znamená, že bookmakeři zde dělají méně chyb. Přesto ale platí, že občas se vám podaří najít nějakou „díru.“

Tyto díry pak nabízejí excelentní value. Jak už jsme zmínili v našich předešlých článcích, hledání pozitivní value je naprosto zásadním aspektem úspěšného sázení. A v tomto případě platí, že když sázíte na ligu, kde může každý tým porazit i sebevětšího favorita, často dostanete výsledky, které sázkové kanceláře neočekávaly.

Pro dosažení úspěchu při sázení na Premier League je velice důležité sledovat výsledky posledních vzájemných zápasů. Dále si musíte dát pozor na celkovou aktuální formu, fázi ročníku, celkovou náladu v klubech (nečelí třeba nějaký klub finančním potížím a nedluží hráčům na výplatách?) a tak dále. Roli hraje opravdu obrovské množství faktorů a čím více budete mít informací, tím máte větší šanci na úspěch.

ČTĚTE TAKÉ:
Kdo bude nejlepší střelec na Mistrovství světa ve fotbale 2018?

Související články:

  1. Value betting – Příručka pro začátečníky

  2. Value betting versus sázení na vítěze

  3. Jak si vyvinout smysl pro hledání value

  4. Jak při sázení získat maximální value

3) Vybírejte si vhodné typy sázek

Tento bod hodně souvisí s předešlým bodem zabývajícím se value. Mnoho sázkařů se omezuje na obyčejné 1×2 sázení, které ale v případě velkých lig většinou nenabízí nijak dobrou value. Ano, občas se zrodí nějaký překvapivý výsledek nebo bookmakeři jeden z týmů výrazně podcení, nicméně taková událost je poměrně výjimečná. Většinu času tím pádem budete dosahovat jen hodně malého (nebo žádného) zisku.

Právě proto je hodně důležité, jaké typy sázek budete pokládat. Více informací o tomto bodě naleznete v našich článcích Jak velkou value obvykle nabízejí konkrétní typy sázek? & Málo známé typy sázek, které často nabízejí skvělou value. Budete-li si vybírat správné typy sázek, vaše zisky budou mnohonásobně vyšší.

Jinak obecně platí to, že pokud chcete v sázení uspět, musíte provádět kvalitní předzápasové analýzy a také trénovat svůj instinkt. Nenechte se zlákat reklamami, názory jiných sázkařů a různých rádoby odborníků – věřte svému vnitřnímu hlasu (ale předtím mu samozřejmě dodejte potřebné informace)!

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole