Přihlášení:
Menu
Logo týmu Bordeaux
Ligue 1 | 20:00 - dnes
Logo týmu Paris SG
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu San Jose
NHL | 03:37 - zítra
Logo týmu Colorado
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Nashville
NHL | 01:07 - dnes
Logo týmu Carolina
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Dallas
NHL | 01:30 - dnes
Logo týmu Tampa Bay
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sport Vaasa
SM Liiga | 16:30 - dnes
Logo týmu IFK Helsinki
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Příbram
1. liga | 13:00 - 06. 03.
Logo týmu Liberec
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Hoffenheim
Bundesliga | 14:30 - 06. 03.
Logo týmu Wolfsburg
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Tigres
Primera Divisio.. | 01:00 - dnes
Logo týmu Toluca
Logo týmu Leon
Primera Divisio.. | 03:00 - dnes
Logo týmu Puebla
Logo týmu Kawasaki F.
J League | 09:00 - dnes
Logo týmu Cerezo
Logo týmu Nagoja
J League | 10:00 - dnes
Logo týmu Gamba
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Super League | 10:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Jak sázet na bitvu dvou žen v MMA

20. 2. 2021 14:46, upraveno: 20. 2. 2021 14:49
autor: Hally
Smíšená bojová umění dobývají svět sportu a k tradičním mužským zápasům se přidávají i zápasy ženské. Pro někoho se jedná o skvělou podívanou na dvě ženy, které si v kleci neberou servítky, jiní se tomuto pohledu raději stále vyhýbají. My si dnes ukážeme, jak na takové zápasy vsázet, tak aby šance na zisk byla co možná nejvyšší.
Jak sázet na bitvu dvou žen v MMA
Sledujte styl boje

Křehké bytosti? To v kleci neplatí!

Na představy o nemotorných a křehkých stvořeních rovnou zapomeňte, v moment, kdy se dveře oktagonu zavřou, se z na první pohled obyčejných žen ve formě stávají doslova stroje určené k boji, a ne nadarmo se říká, že ženské zápasy jsou ještě tvrdší než ty mužské.

Zápasnice obvykle soutěží v jedné z pěti váhových kategoriích. V nejnižší z nich je váhový limit vypsán do 52.2 kilogramů (slámová váha) a naopak v té nejtěžší ženské kategorii, tedy paradoxně v té s názvem „lehká váha“ proti sobě nastupují ženy, které den před zápasem musí navážit do 70.2 kilogramů. Podobně jako u mužů, i u žen často platí, že čím těžší zápasnice jsou, tím silnější údery padají a je u nich větší šance, že skončí před limitem. Na jednu stranu tedy zápasy bývají vskutku drsné a o brutální údery není nouze, na stranu druhou toho však zápasnice většinou vydrží opravdu hodně a nezřídka se stává, že zápas dospěje až k poslednímu kolu a ve finále musí o vítězce rozhodnout až bodový rozhodčí.

Sázky na více kol můžeme u ženských zápasů tedy obecně doporučit.

ČTĚTE TAKÉ:
Jak sázet na MMA

Sledujte styl boje

Smíšená bojová umění, tedy MMA zdaleka nejsou jenom o úderech a práci v postoji. Sledujte tedy preferovaný styl boje, který zápasnice v kleci používá a tomu své sázky přizpůsobujte. Pokud se například jedná o zápas, kde je jedna z žen jasným favoritem, nenechte se unést prvním dojmem, při kterém se může zdát sázka na ukončení KO/TKO jako ideální volba s lepším kurzem. Vždy se nejprve podívejte, co jsou zápasnice zač. Bývalá reprezentantka v judu totiž šanci ukončit slabší soupeřku bezesporu má, ale na KO to v tomto případě moc nevypadá – zvolte raději vítězství na submission, tedy že svou protivnici ukončí na škrcení, nebo nějakou pákou, přesně to totiž od judistky nebo BJJ zápasnice můžeme čekat. Pokud se však jedná například o původní kickboxerku, zvolte přesně opačný postup a nenechte se od sázky na KO/TKO odradit.

Sledujte celou přípravu na zápas

Pokud chcete na ženské MMA sázet opravdu zodpovědně, tak rozhodně nepodceňujte sílu sociální sítí a médií obecně. Dozvíte se spoustu zajímavých věcí nejen z tréninků ale i z osobního života, který se zápasnicím do výkonu v kleci promítá ještě více než mužům.

Celková pohoda po fyzické i psychické stránce je v bojových sportech nesmírně důležitá a pokud na vás bojovnice nepůsobí už před zápasem dobře, raději se sázení na její vítězství nebo rovnou na celý zápas vyhněte. 

Čtěte také Jak sázet na zápasy těžkých vah?

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOP10SportSites
Search