Přihlášení:

five × 5 =

Menu
Logo týmu La Coruna
Primera Divisio.. | 22:15 - dnes
Logo týmu Real Madrid
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Málaga FC
Primera Divisio.. | 22:00 - zítra
Logo týmu Eibar
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Manchester City
Premier League | 21:00 - zítra
Logo týmu Everton
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Petrohrad
KHL | 17:30 - zítra
Logo týmu CSKA Moskva
Náš tip:
5.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sochi
KHL | 18:30 - 22. 08.
Logo týmu Red Star Kunlun
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Marítimo
Liga Sagres | 21:15 - dnes
Logo týmu Boavista Porto
Logo týmu Granada
Liga BBVA | 22:00 - dnes
Logo týmu Albacete
Logo týmu Barcelona
Primera A | 00:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Coritiba
Serie A | 00:00 - zítra
Logo týmu Santos
Logo týmu Palmeiras
Serie A | 00:00 - zítra
Logo týmu Chapecoense AF
Logo týmu Flora Paide
Meistriliiga | 17:30 - zítra
Logo týmu Tallinn Atletik
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
1. Division | 18:00 - zítra
Logo týmu Doxa Katokopia
Logo týmu Terek Groznyj
Premier League | 19:00 - zítra
Logo týmu Arsenal Tula
Logo týmu Sarpsborg 08
Tippeligaen | 19:00 - zítra
Logo týmu Stromsgodset
Logo týmu Lugo
Liga BBVA | 20:00 - zítra
Logo týmu Reus
Logo týmu Finn Harps
Premier League | 20:15 - zítra
Logo týmu Cork City

Jak se stát úspěšným sportovním sázkařem?

11. 3. 2016 19:03, upraveno: 24. 2. 2017 12:19
autor: LadyAmbientte
Pokud do Googlu zadáte frázi „jak zbohatnout“ (v anglickém jazyce a uvozovkách) vyjede vám asi 150 milionů odkazů. To je 150 milionů stránek, které se vám snaží prozradit tajemství bohatství. Při hledání výrazu „šťastný život“ (také v anglickém jazyce) potom Google vrátí asi jen 10 milionů odkazů.
penize
Chtěli byste se stát bohatými? A co to vlastně znamená?

Matematicky vzato, jen jeden ze 16 lidí se zajímá o „šťastný život“, všechny ostatní chtějí být bohatí!

Pokud i vy chcete být bohatí a pokud byste se k bohatství rádi dopracovali prostřednictvím sportovního sázení, určitě vám přijdou vhod tyto naše rady. Je jich celkem 10 a všechny byste si měli osvojit.

10 rad, jak zbohatnout sportovním sázením:

1. Uvědomte si, co pro vás znamená slovo „bohatý“

Jak hodně musíte být bohatí, abyste se cítili jako bohatí? Pokud na tuto otázku nebudete mít přesnou odpověď, nikdy si nebudete moci udělat plán, kolik peněz potřebujete v určitém časovém období vydělat. Každý z nás na tuto otázku odpoví docela jinak, to je asi zřejmé. Odpovědět si a to navíc zcela upřímně je ale velmi důležité.

2. Nastavte si „chytré“ cíle

Aby bylo plánování online sázení úspěšné, musíte ho připravit tak pečlivě, jako by šlo o podnikání. To si žádá dobře promyšlený a metodický přístup. Plán jak se stát bohatým snadno a rychle neexistuje, jedinou možnou cestou je plnit své dlouhodobé cíle. Tyto cíle přitom musí být „chytré“, což znamená specifické, měřitelné, dosažitelné, realistické a načasované.

3. Stanovte si startovní kapitál a dodržujte money management

Ikona týmu La Coruna
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Real Madrid
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 1.000 Kč na tuto sázku zdarma!
Sázení, stejně jako podnikání vyžaduje financování, takže pro své cíle musíte stanovit správný počáteční bank. Pokud to se sázením myslíte vážně, počáteční bank by neměl být menší jak 1000 peněžitých jednotek. Dále si budete muset otevřít účet u některé ze sázkových kanceláří (do budoucna možná i u více různých sázkovek – kvůli hledání nejlepších kurzů i kvůli nabízeným bonusům).

4. Pochopte vámi oblíbený sport i různé typy sázek

Jelikož se sportovní sázení točí kolem sportu a sázek na něj, úkolem sázkaře je oběma těmto činnostem naprosto skvěle porozumět. Pokud chcete sázet na fotbal, měli byste o tomto sportu vědět více, nežli jen pravidla. A to samé platí i o typu sázek – samozřejmě že si můžete vystačit se základními sázkovými příležitostmi (například tip na vítěze utkání), jenže pokud při sázení chcete získat maximální hodnotu, měli byste být připraveni tu a tam si pomoci například sázkou na asijské handicapy a další druhy sázek.

5. Veďte si sázkové záznamy

Každý seriózní sázkař si musí vést sázkové záznamy, které mu umožní najít svoje slabiny a přednosti a vyladit tak svoji sázkovou strategii. Při pročítání sázkových záznamů můžete například docela s přehledem zjistit, že sázení na tenis je pro vás většinou ztrátové, a namísto toho se pak soustředit na sázení na hokej, v němž vykazujete velký zisk. Tímto způsobem se dopracujete k mnohem vyššímu výdělku, jak dříve.

ČTĚTE TAKÉ:
Jak se vyrovnat se svými emocemi?

V sázkových záznamech byste si měli vést údaje o tom, kdy, kolik a na co sázíte a případně i nějaké dodatečné informace jako například důvěra daného tipu atd. Více se dozvíte v samostatném článku.

6. Naučte se rozeznávat value bet (hodnotný kurz)

Pokud před sázkovkami chcete mít náskok, musíte umět vypočítat pravděpodobnost určité události (například že Arsenal zápas vyhraje) a tuto pravděpodobnost potom převést na sázkový kurz. Díky tomu budete schopni najít tzv. value bety, tedy sázky, které nabízejí hodnotu. Ačkoliv cesta k ziskovému sázení může vést i přes opakované hledání vítězů, mnohem jistější a jednodušší je právě hledání hodnotných kurzů.

7. Naplánujte si své sázky

Plány na velikosti sázek jsou základem každé úspěšné sázkové strategie. Bez plánů na velikosti sázek bude vaše sázení bez cíle a nespolehlivé, takže nakonec zjistíte, že z této činnosti nic nemáte. Plán velikosti sázek navíc pomůže minimalizovat ztráty a udržet se ve hře i přes špatné série.

Neméně důležité je potom stanovení situací, v nichž své sázky zvýšíte a to jak podle nárůstu banku (například dosáhnete 10 000 korun), tak i podle důvěry v daný kurz (například jste si na 99% jistí, že jste našli value bet).

Pokud se k oběma těmto činnostem postavíte zodpovědně a zvolené sázky budete dodržovat, pomůže vám to udržet kontrolu nad bankem i nad svými výhrami a ztrátami. A to je ve sportovním sázení nesmírně důležité.

8. Buďte trpěliví, disciplinovaní a nezatahujte do sázení emoce

Pokud sázíte jenom kvůli tomu, že se zoufale snažíte vyhrát nějaké peníze, děláte to ze špatných důvodů. Ke svému úkolu budete až příliš citově vázáni, což může vést k tomu, že nebudete plně soustředěni a do této činnosti budete zatahovat emoce.

Šanci na úspěch budete mít pouze tehdy, pokud k sázení budete mít obchodní vztah, který navíc bude podložený tím, že na sport koukáte a sázíte velmi rádi. To znamená, že byste měli přestat neustále myslet na to „jak sázením zbohatnout“. Obecným pravidlem každého nového projektu je, že pokud nějakému projektu s plným zaujetím obětujete přes 10 000 hodin, úspěch se vám nevyhne.

9. Nesázejte unavení nebo opilí a nikdy se nesnažte dohonit ztráty

Alkohol lidem dodává sebevědomí, ale zároveň snižuje jejich opravdové schopnosti. Proto byste alkohol při sázení měli obloukem obejít. Pokud navíc chcete zajistit, aby vaše sázky byly co nejhodnotnější, měli byste kurzy vybírat pouze čerství. Čím více budete unavení, tím méně se budete soustředit a tím spíše budete dělat chyby.

Úspěšný sázkař by se dále měl vyvarovat snahám o dohonění ztrát. I velmi dobří sázkaři prostě občas prohrávají, přimějte tuto skutečnost a nemyslete na to, kolik jste prohráli. Namísto toho se stále pečlivě věnujte vybírání hodnotných kurzů… ono to jednou přijde.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Jakub Molenda
  26.3.2016 14:40

  Co ten bod č. 2 ?

  Plánování online fotbalového sázení…

  Nemám slova…víte, je naprosto zřejmé, že jste především fotbalisti, ale nemuseli byste to dávat najevo až tak okatým způsobem a brát ohled na to, že lidé mají rádi a chtějí se naučit sázet i na jiné sporty.

  Odpověď
  • 28.3.2016 15:58

   Dobry den,
   omlouvam se vam, pokud se vas moje slova dotkla. Nejednalo se o zamer, spise o drobnou chybku vyplyvajici z aktualniho sledovani fotbaloveho zapasu. Neni nasim zamerem nekterym sazkarum “nadrzovat” nebo podstupovat jakekoliv kroky, ktere by z nich mely delat “elitu”. Jeste jednou se omlouvam a doufam, ze si na nasem webu najdete neco i pro sebe. Inkriminovane slovo bylo z clanku vyskrtnuto.

   Odpověď

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole