Přihlášení:
Menu
Logo týmu Portugalsko
EURO | 21:00 - 18. 06.
Logo týmu Česko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Slovinsko
EURO | 18:00 - dnes
Logo týmu Dánsko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Srbsko
EURO | 21:00 - dnes
Logo týmu Anglie
Náš tip:
2
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Polsko
EURO | 15:00 - dnes
Logo týmu Nizozemí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Turecko
EURO | 18:00 - 18. 06.
Logo týmu Gruzie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Belgie
EURO | 18:00 - zítra
Logo týmu Slovensko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Chorvatsko
EURO | 15:00 - 19. 06.
Logo týmu Albánie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rakousko
EURO | 21:00 - zítra
Logo týmu Francie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Německo
EURO | 18:00 - 19. 06.
Logo týmu Maďarsko
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Levadia Tallin
Meistriliiga | 11:00 - dnes
Logo týmu Tammeka Tartu
Logo týmu Tokyo
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Jubilo
Logo týmu Gamba
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Reysol
Logo týmu Kashima
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Niigata
Logo týmu Nagoja
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Shonan Bellmare
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Esiliiga | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
1. Division | 14:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 15:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Jak se stát úspěšným sportovním sázkařem?

11. 3. 2016 19:03, upraveno: 24. 2. 2017 12:19
autor: LadyAmbientte
Pokud do Googlu zadáte frázi „jak zbohatnout“ (v anglickém jazyce a uvozovkách) vyjede vám asi 150 milionů odkazů. To je 150 milionů stránek, které se vám snaží prozradit tajemství bohatství. Při hledání výrazu „šťastný život“ (také v anglickém jazyce) potom Google vrátí asi jen 10 milionů odkazů.
penize
Chtěli byste se stát bohatými? A co to vlastně znamená?

Matematicky vzato, jen jeden ze 16 lidí se zajímá o „šťastný život“, všechny ostatní chtějí být bohatí!

Pokud i vy chcete být bohatí a pokud byste se k bohatství rádi dopracovali prostřednictvím sportovního sázení, určitě vám přijdou vhod tyto naše rady. Je jich celkem 10 a všechny byste si měli osvojit.

10 rad, jak zbohatnout sportovním sázením:

1. Uvědomte si, co pro vás znamená slovo „bohatý“

Jak hodně musíte být bohatí, abyste se cítili jako bohatí? Pokud na tuto otázku nebudete mít přesnou odpověď, nikdy si nebudete moci udělat plán, kolik peněz potřebujete v určitém časovém období vydělat. Každý z nás na tuto otázku odpoví docela jinak, to je asi zřejmé. Odpovědět si a to navíc zcela upřímně je ale velmi důležité.

2. Nastavte si „chytré“ cíle

Aby bylo plánování online sázení úspěšné, musíte ho připravit tak pečlivě, jako by šlo o podnikání. To si žádá dobře promyšlený a metodický přístup. Plán jak se stát bohatým snadno a rychle neexistuje, jedinou možnou cestou je plnit své dlouhodobé cíle. Tyto cíle přitom musí být „chytré“, což znamená specifické, měřitelné, dosažitelné, realistické a načasované.

3. Stanovte si startovní kapitál a dodržujte money management

Ikona týmu Portugalsko
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Česko
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Sázení, stejně jako podnikání vyžaduje financování, takže pro své cíle musíte stanovit správný počáteční bank. Pokud to se sázením myslíte vážně, počáteční bank by neměl být menší jak 1000 peněžitých jednotek. Dále si budete muset otevřít účet u některé ze sázkových kanceláří (do budoucna možná i u více různých sázkovek – kvůli hledání nejlepších kurzů i kvůli nabízeným bonusům).

4. Pochopte vámi oblíbený sport i různé typy sázek

Jelikož se sportovní sázení točí kolem sportu a sázek na něj, úkolem sázkaře je oběma těmto činnostem naprosto skvěle porozumět. Pokud chcete sázet na fotbal, měli byste o tomto sportu vědět více, nežli jen pravidla. A to samé platí i o typu sázek – samozřejmě že si můžete vystačit se základními sázkovými příležitostmi (například tip na vítěze utkání), jenže pokud při sázení chcete získat maximální hodnotu, měli byste být připraveni tu a tam si pomoci například sázkou na asijské handicapy a další druhy sázek.

5. Veďte si sázkové záznamy

Každý seriózní sázkař si musí vést sázkové záznamy, které mu umožní najít svoje slabiny a přednosti a vyladit tak svoji sázkovou strategii. Při pročítání sázkových záznamů můžete například docela s přehledem zjistit, že sázení na tenis je pro vás většinou ztrátové, a namísto toho se pak soustředit na sázení na hokej, v němž vykazujete velký zisk. Tímto způsobem se dopracujete k mnohem vyššímu výdělku, jak dříve.

V sázkových záznamech byste si měli vést údaje o tom, kdy, kolik a na co sázíte a případně i nějaké dodatečné informace jako například důvěra daného tipu atd. Více se dozvíte v samostatném článku.

6. Naučte se rozeznávat value bet (hodnotný kurz)

Pokud před sázkovkami chcete mít náskok, musíte umět vypočítat pravděpodobnost určité události (například že Arsenal zápas vyhraje) a tuto pravděpodobnost potom převést na sázkový kurz. Díky tomu budete schopni najít tzv. value bety, tedy sázky, které nabízejí hodnotu. Ačkoliv cesta k ziskovému sázení může vést i přes opakované hledání vítězů, mnohem jistější a jednodušší je právě hledání hodnotných kurzů.

7. Naplánujte si své sázky

Plány na velikosti sázek jsou základem každé úspěšné sázkové strategie. Bez plánů na velikosti sázek bude vaše sázení bez cíle a nespolehlivé, takže nakonec zjistíte, že z této činnosti nic nemáte. Plán velikosti sázek navíc pomůže minimalizovat ztráty a udržet se ve hře i přes špatné série.

Neméně důležité je potom stanovení situací, v nichž své sázky zvýšíte a to jak podle nárůstu banku (například dosáhnete 10 000 korun), tak i podle důvěry v daný kurz (například jste si na 99% jistí, že jste našli value bet).

Pokud se k oběma těmto činnostem postavíte zodpovědně a zvolené sázky budete dodržovat, pomůže vám to udržet kontrolu nad bankem i nad svými výhrami a ztrátami. A to je ve sportovním sázení nesmírně důležité.

8. Buďte trpěliví, disciplinovaní a nezatahujte do sázení emoce

Pokud sázíte jenom kvůli tomu, že se zoufale snažíte vyhrát nějaké peníze, děláte to ze špatných důvodů. Ke svému úkolu budete až příliš citově vázáni, což může vést k tomu, že nebudete plně soustředěni a do této činnosti budete zatahovat emoce.

Šanci na úspěch budete mít pouze tehdy, pokud k sázení budete mít obchodní vztah, který navíc bude podložený tím, že na sport koukáte a sázíte velmi rádi. To znamená, že byste měli přestat neustále myslet na to „jak sázením zbohatnout“. Obecným pravidlem každého nového projektu je, že pokud nějakému projektu s plným zaujetím obětujete přes 10 000 hodin, úspěch se vám nevyhne.

9. Nesázejte unavení nebo opilí a nikdy se nesnažte dohonit ztráty

Alkohol lidem dodává sebevědomí, ale zároveň snižuje jejich opravdové schopnosti. Proto byste alkohol při sázení měli obloukem obejít. Pokud navíc chcete zajistit, aby vaše sázky byly co nejhodnotnější, měli byste kurzy vybírat pouze čerství. Čím více budete unavení, tím méně se budete soustředit a tím spíše budete dělat chyby.

Úspěšný sázkař by se dále měl vyvarovat snahám o dohonění ztrát. I velmi dobří sázkaři prostě občas prohrávají, přimějte tuto skutečnost a nemyslete na to, kolik jste prohráli. Namísto toho se stále pečlivě věnujte vybírání hodnotných kurzů… ono to jednou přijde.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Jakub Molenda
  26.3.2016 14:40

  Co ten bod č. 2 ?

  Plánování online fotbalového sázení…

  Nemám slova…víte, je naprosto zřejmé, že jste především fotbalisti, ale nemuseli byste to dávat najevo až tak okatým způsobem a brát ohled na to, že lidé mají rádi a chtějí se naučit sázet i na jiné sporty.

  Odpověď
  • 28.3.2016 15:58

   Dobry den,
   omlouvam se vam, pokud se vas moje slova dotkla. Nejednalo se o zamer, spise o drobnou chybku vyplyvajici z aktualniho sledovani fotbaloveho zapasu. Neni nasim zamerem nekterym sazkarum „nadrzovat“ nebo podstupovat jakekoliv kroky, ktere by z nich mely delat „elitu“. Jeste jednou se omlouvam a doufam, ze si na nasem webu najdete neco i pro sebe. Inkriminovane slovo bylo z clanku vyskrtnuto.

   Odpověď

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search