Přihlášení:

four × two =

Menu
Logo týmu Hannover 96
Bundesliga | 20:30 - zítra
Logo týmu Stuttgart
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu West Ham
Premier League | 21:00 - zítra
Logo týmu Leicester
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Hradec Králové
Extraleague | 18:00 - zítra
Logo týmu Jihlava
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Davos
Nationalliga A | 19:45 - zítra
Logo týmu Ambri Piota
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Real Madrid
Primera Divisio.. | 16:15 - 25. 11.
Logo týmu Málaga FC
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Liverpool
Premier League | 18:30 - 25. 11.
Logo týmu Chelsea
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Teplice
1. liga | 15:00 - 26. 11.
Logo týmu Plzeň Viktoria
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Club Brugge
1e Klasse | 20:00 - 26. 11.
Logo týmu Waregem
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Jablonec
1. liga | 17:30 - 27. 11.
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Velez Sarsfield
Primera Divisio.. | 23:15 - dnes
Logo týmu Godoy Cruz
Logo týmu Cruz Azul
Primera Divisio.. | 02:30 - zítra
Logo týmu America
Logo týmu Atlas
Primera Divisio.. | 04:30 - zítra
Logo týmu Monterey
Logo týmu Amkar Perm
Premier League | 15:30 - zítra
Logo týmu Dynamo Moskva
Logo týmu Togliatti
KHL | 16:00 - zítra
Logo týmu Čerepovec
Logo týmu Nižněkamsk
KHL | 17:00 - zítra
Logo týmu Sochi

Martin K. přišel na způsob, jak se živit sázením

10. 12. 2015 11:17, upraveno: 11. 12. 2015 12:39
autor: Tomix
V reakci na množící se podněty od vás, našich věrných čtenářů, jsme se rozhodli spustit novou rubriku, nebo spíše seriál, který jsme nazvali “Příběhy úspěšných”. V nové sérii článků vám každý týden představíme jednoho z nejúspěšnějších českých sázkařů na sport, kdy jej v rozsáhlém rozhovoru podrobíme velkému množství obecných i konkrétnějších dotazů. Úspěšní sázkaři vás budou motivovat, vzdělávat a sdílet s vámi cenné zkušenosti, zpravidla podložené více než desetiletými zkušenostmi na poli sázení. Ale dost obecností, přistupme k prvnímu vyvolenému!

Inspirující odpovědi na záludné otázky pro tentokrát pochází z úst devětatřicetiletého živnostníka Martina K., kterého k sázení dovedla mladická nerozvážnost. Svého rozmaru však zpětně ani trochu nelituje: “Dospěl jsem do fáze, že kdyby se mi přestalo dařit v podnikání, uživím rodinu díky příjmům ze sázení,” říká.

Ahoj Martine, díky za přijetí žádosti o rozhovor. Mohl by ses čtenářům představit?

Čau, já děkuji za novou, a doufám, že na konci rozhovoru budu moci říci i zajímavou zkušenost – rozhovor jsem zatím ještě nikomu nedával. (úsměv) 

Jmenuji se Martin K., je mi 39 let a pocházím z Kroměříže. Primárně pracuji jako živnostník, a právě v té souvislosti mne před jedenácti lety přivedly obchodní záležitosti do Prahy, kde v současné době i se svou rodinu žiju. Sázení a zejména sázení na fotbal se věnuji „teprve“ od svých osmadvaceti, ovšem i za tuto jedenáctiletou periodu jsem, troufám si tvrdit, dosáhl nadprůměrných výsledků.

Co tě k sázení přivedlo? Chvilkový rozmar nebo chtíč „zhodnotit“ své úspory?

No… když je to můj první rozhovor, tak by asi bylo záhodno, aby byl pravdivý, že?

Ideálně ano.

Ikona týmu Velez Sarsfield
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Godoy Cruz
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 1.000 Kč na tuto sázku zdarma!
Zpětně můžu říci, že jsem začal sázet z jakési mladické nerozvážnosti. Nosil jsem domů velké peníze, žil jsem v té době jen s přítelkyní a hledal jsem povyražení, adrenalin. S odstupem času si však říkám, že se pro můj budoucí život  v této „blbosti“ skrývalo výrazně více pozitivního, než negativního. Samozřejmě hlavně z finančního hlediska.

Jak to myslíš?

Mám živnost, ale i kdyby se mi v tomto ohledu, nedej Bože, přestalo dařit, uživím se. Díky poctivé přípravě, analyzování a sázení s klidnou hlavou se dlouhodobě pohybuji výhradně v zelených číslech, díky čemuž se peníze vydělané podnikáním rozmnožují, nikoliv naopak.

Byl jsi v plusu hned od začátku?

Volnou sázku v hodnotě 25 Eur získáte ZDE

Ne, to vůbec ne. Prvních několik měsíců jsem sázel spíše na náhodu, instinktivně. Měl jsem v hlavě zafixované, že případná prohra mě nebude finančně bolet. A to byla největší chyba.

Po třicítce se to ale zlomilo. Narodily se mi dvě děti, já se oženil a konečně jsem dospěl, což mělo pozitivní dopad právě i na sázení. Poznal jsem, že pro dlouhodobě úspěšné sázení je nezbytná hlavně obrovská pokor. Začal jsem tomu proto věnovat o poznání více času, který trávím zejména při pročítání a analyzování statistik, a hlavně – přestal jsem mít velké oči.

Dalším podstatným krokem v mé sázkařské kariéře bylo rozhodnutí specializovat se pouze na užší okruh příležitostí. První čtyři roky jsem sázel prakticky na cokoliv, co se mi zdálo atraktivní. Fotbal, hokej, tenis, volejbal… Stačilo, aby hrál můj oblíbený sportovec a sázka, zpravidla v jeho prospěch, byla na světě. To logicky nemohlo vycházet – když sympatizuji s Qeens Park Rangers, nemůžu z pohledu zodpovědného sázkaře třikrát za sebou doufat, že porazí Manchester United. Navíc o více, než dva góly…

Po zmíněném „dospění“ jsem proto zůstal u toho, v čem se již od střední školy orientuji nejvíc, a to jsou bezpochyby německá a anglická nejvyšší fotbalová soutěž. Zápasy Bundesligy i Premier League často navštěvuji a navíc hovořím plynně anglicky i německy, což mi dává prostor sledovat v potřebném objemu i zahraniční média. Seriózní zprávy, statistiky z první ruky, bulvární spekulace i regionální předpovědi počasí.

Předpovědi počasí?

Ano. Fotbal je jedním ze sportů, kde i počasí či jenom změna teploty může výrazně zamíchat s průběhem a konečným výsledkem utkání. To je dokázané. Sám jsem si na to musel přijít, věř mi! (usmívá se)

A co pro tebe bylo při cestě sázením nejtěžší překážkou? Tedy, jestli jsi vůbec nějakou…

(skočí mi do řeči) Samozřejmě, těch bylo! Jsem velice temperamentní, výbušná, až přímo cholerická osobnost. A jednání s horkou hlavou není pro sázení zrovna to pravé ořechové.

Proto mi velice pomohl váš článek na téma Úvod do psychologie sázení. Když mi na něj kamarád poslal odkaz, čekal jsem po přečtení titulku nějaké obecné bláboly bez hloubky. Po pečlivém dočtení jsem se ale chytil za hlavu a děkoval mu. Od té doby sleduji rubriku Psychologie prakticky každý den. Razím heslo, že člověk by se měl neustále vzdělávat, nechávat se inspirovat jinými, v oboru povolanějšími, a pracovat na zlepšování svých slabých stránek.

Jak se na tvoje hobby (sázení) dívá manželka?

Ani se snad radši neptej… (rozesměje se a v mžiku zase zvážní) Manželka sázení jednoznačně odsuzuje a zejména v začátcích našeho soužití jsme se na toto téma mnohokrát, a nutno říci i ošklivě pohádali. Řekl bych však, že si postupem času zvykla. Nebo spíš vidí, že mi to, a teď musím zaklepat, jde a peníze nám díky sázení do rodinného rozpočtu přicházejí, ne naopak. Kdyby tomu bylo opačně, letěl bych z domu. (vybouchne smíchy)

Tak ať Ti pozitivní bilance vydrží i nadále! Jsi první, s kým dělám rozhovor do nové rubriky a slibuji si od toho, že čtenáře navnadíš k dalším dílům. Proto se nemůžu nezeptat – kolik měsíčně vyděláš sázením?

Konkrétněji ses zeptat už nemohl? (šibalsky se usměje) Ale dobře. Můj měsíční profit ze sázení činí něco mezi 50 a 80 tisíci korun.

To je poměrně široké rozpětí.

Je to závislé na aktuální nabídce kurzů a časových možnostech, a samozřejmě aktuální formě mé maličkosti.

Martine, díky moc za rozhovor a cenné postřehy. Za celou redakci i naše čtenáře Ti ze srdce přeji mnoho štěstí v sázení, podnikání i osobním životě.

Já děkuju! Musím tedy nakonec říci, že pro mě tento rozhovor byl příjemnou zkušeností. (úsměv) Hodně štěstí všem a ve všem!

 

Pozn.: Redakce celou identitu Martina zná, ovšem na jeho přání z důvodu ochrany jeho soukromí před širokým okolím si ji necháme pro sebe.

Štítky:

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Vladimír
  13.12.2015 11:21

  No…rozhovor s Martinem byl pouze ve všeobecné a dobře známé oblasti informace o tom,co snad většina rozumně sázejících dobře ví.Ale …nic konkrétního o formě,frekvenci,tipu sázek a výši vkladů nebylo uvedené.Pravdu má “kolega” Karel ve svém příspěvku..ať nám úspěšný tipař ukáže nějaký tiket!!
  To jeho bla-bla-blééé – shomažďuji info,analyzuji,vyhodnocuji dělíme snad všichni “rozumně” sázející.Pro zisk v sázení ale stejně rozhodující je kromě uhodnutého výsledku výše vkladu…. protože prachy “dělají” prachy!Pokud sázím za “žebrácké” v desetikorunách,tak NIKDY nemohu dosáhnout velkého celoročního zisku-pokud si jenom nechci h r á t. Takže…..ať se Martinovi daří a požádejte ho o další konkrétnější rozhovor!Nejsem domýšlivý ale něco podobného bych zvládl i já/bez honoráře!/.Ale jinak díky.Aspoň takto jste něco na tyto stránky dostali.

  Odpověď
 2. 14.12.2015 3:03

  Dobrý den, díky za kvalitní podněty! Již ve čtvrtek se můžete těšit na další rozhovor ze seriálu “Příběhy úspěšných”. Vaše připomínky jsme se v rozhovoru s dalším korespondentem rozhodli vzít v potaz.
  Díky za Vaši přízeň.

  Odpověď
 3. Pavel
  3.1.2016 1:44

  Souhlasím s návrhem nahoře. Může dát laskavě sázkař alespoň dva tikety, které ukazují jeho uspěšnost???

  Odpověď
 4. kvacalamilos
  9.1.2016 5:01

  Som zvedavy

  Odpověď
 5. Roman
  3.12.2016 12:31

  Děkuji za mnoho článků na vašem webu. Dělám teprve první krůčky v tomto byznysu. Není to lehké něco vymyslet, tak, aby to fungovalo dlouhodobě, proto bych poprosil o informaci, jestli nějaký ziskový sázkař nebo skupina nepřibere do učení člověka s analytickým myšlením volnou pracovní dobou a spoustou volného času. Rád se učím od úspěšných lidí, ale někdy je problém je najít. Díky

  Odpověď

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole