Přihlášení:
Menu

Na co sázet v době koronavirové epidemie? Tady je tip na value bet (platnost 25.4.)

24. 3. 2020 10:37, upraveno: 27. 3. 2020 11:11
autor: OnlyValue
Koronavirová nákaza zuří na všech frontách. K dnešnímu dni se kvůli ní uzavřely téměř všechny profesionální soutěže, takže výběr value betů se smrsknul na minimum. Ač výběr zápasů je velmi omezený, naštěstí pro nás existují stále možnosti, jak si vsadit s výhodou. V tomto seriálu vás budu po dobu koronovirové epidemie seznamovat s hodnotnými kurzy v nabídce českých sázkovek.
ČTĚTE TAKÉ:
Value Betting je cesta kterou se dá dlouhodobě a stabilně vydělávat, radí sázkař OnlyValue

Asi je každému zcela zřejmé, že tipy zde uvedené budou mířit do okrajových fotbalových a hokejových lig a dalších sportů, které koronaviru stále ještě neuzavřeli. Tím pádem se zde můžete setkat s tipy na pink-pong, snooker, MMA nebo například esport.

Ať tak nebo tak, všechny tyto tipy jsou optimalizované na to, aby vám v dlouhodobém horizontu přinesly ROI (návratnost) v hodnotě více než 4-5%. A teď rychle k našemu dnešnímu tipu.

Denis Tripšanský – Jakub Dyk

  • 25.4. od 18:00 hodin
  • MMA Oktagon Prime
  • Výhra domácí (kurz 1,60 – VSADIT – Tipsport)

Celkové skóre těchto hráčů je hodně zavádějící, což se u zápasů Oktagon Prime, UFC atd. stává docela často. Jakub Dyk má v kariéře bilanci 5:2, zatímco jeho soupeř Tripšanský dosáhl pouze 3:2, nicméně důležitý je tu fakt, že Dyk se v minulosti neutkal se žádným kvalitnějším hráčem. Tripšanský bude jeho dosud nejsilnějším soupeřem, přičemž síla těchto borců se mi zdá tak o třídu někde jinde.

Tripšanský dokázal porazit Kvapila, na podzim potom trápil také Le Syma, což jsou oba hodně uznávaní zápasníci. Bohužel, nestihli jsme otevírací kurz v hodnotě přes 2,00, nicméně i za kurz 1,60 tahle sázková příležitost stojí.

Ještě chci zdůraznit, že zápas se hraje až přibližně za měsíc. V době koronavirové karantény, kdy je těžké předvídat i jeden den dopředu, se ve většině sportovních událostí dost špatně sází, to ovšem neplatí v případě MMA. Tyto zápasy se vzhledem k jejich podstatě, kdy se na jednom místě setkávají pouze dva sportovci, rušit nebudou.

Peníze na tiket zdarma, bez vkladu:

Tipsport
Fortuna
SYNOTtip
Chance
Sazkabet
Tipsport cz 95% Peníze na tiket 100% 150150 1 Získat
Fortuna cz 91% Bonus bez vkladu 100% 300300 1 SPORTCASINO Získat
SYNOTtip cz 88% Vánoční bonus bez vkladu 100% 500500 1 Získat
Chance cz 87% Bonus bez vkladu 100% 200200 1 Získat
Sazkabet cz 79% Bonus bez vkladu 100% 500500 1 Získat
Získat
Získat
Získat
Získat
Získat
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search