Přihlášení:
Menu
Logo týmu Manchester United
Premier League | 21:15 - dnes
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Carolina
NHL | 01:07 - zítra
Logo týmu Ottawa
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Barcelona FC
La Liga | 16:15 - 04. 12.
Logo týmu Betis Sevilla
Náš tip:
3.5
UO
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Toros Neftekamsk
Major Hockey Le.. | 15:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Ryazan
Major Hockey Le.. | 15:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 15:00 - dnes
Logo týmu Penza
Logo týmu Iževsk
Major Hockey Le.. | 16:00 - dnes
Logo týmu Samara
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Copa del Rey | 16:00 - dnes
Logo týmu Las Palmas
Logo týmu Almetievsk
Major Hockey Le.. | 16:30 - dnes
Logo týmu Togliatti
Logo týmu Khimik Voskresensk
Major Hockey Le.. | 16:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Karelia SKA
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Logo týmu Chelmet Čeljabinsk
Logo týmu Sochi
KHL | 17:30 - dnes
Logo týmu Novosibirsk

Úspěšnost příležitostí: Detailní přehled statistik!

15. 9. 2021 20:23, upraveno: 16. 9. 2021 10:46
autor: Betting-girl
Nestačíte si dělat podrobné statistiky sázení, ačkoliv moc dobře víte, že právě statistiky jsou prvním krokem k ziskovému sázení? Nevadí! Sázková kancelář Tipsport a její sesterská sázkovka Chance představují novou funkci s názvem „úspěšnost příležitostí“. Úspěšnost příležitostí je v podstatě celá jedna sekce, která se věnuje vašim výsledkům. Pojďme si tuto funkci, kterou bezpochyby už nyní můžeme jmenovat jednou z nejužitečnějších funkcí představených sázkovými kancelářemi za poslední roky, blíže představit!
uspesnost-přilezitosti-tipsport-chance
Úspěšnost příležitosti je nová funkce sázkové kanceláře Tipsport a Chance, která se podobá sázkovým záznamům.

Co je Úspěšnost příležitostí?

Úspěšnost příležitostí je celá nová sekce sázkových kanceláří Tipsport a Chance, které schraňuje detailní statistiky o vašem sázení. Vybrané sázkové kanceláře všechny tyto informace ukládají automaticky a to včetně již uplynulých měsíců. Sázkaři tedy mohou získat záznamy o sázení zpětně, bez nutnosti tuto možnost povolovat, nebo za ní dokonce platit, což je nedocenitelné.

Jak totiž moc dobře víte, sázkové záznamy, navíc přehledně zpracované do jednotlivých sekcí jsou základem pro ziskové sázení. Díky těmto záznamům totiž můžete odhalit své největší chyby, či oblasti, které vám zkrátka „nesedí“. Na druhou stranu z nich potom můžete zjistit, jaké jsou vaše přednosti, tedy na jakých sportech či výškách kurzů vyhráváte. Díky takovým poznatkům pak napříště můžete soustředit svou pozornost tím správným směrem a maximalizovat tak svůj zisk (nebo alespoň minimalizovat ztrátu).

Sázky se do statistické sekce zapisují v jejich nominální hodnotě, takže váš zisk uvedený v grafech velmi přesně odpovídá vašemu celkovému zisku (samozřejmě pokud se vám nepodařilo vyhrát nějakou extra-dlouhou „Plachtu“).

ČTĚTE TAKÉ:
Tipsport aplikace | 7+1 informace o aplikaci od Tipsportu

Jaké informace získáte v sekci Úspěšnost příležitostí?

Statistická sekce Úspěšnost příležitostí vám umožňuje získat informace za posledních 2,5 roku. Sázkové záznamy za toto časové období si pak můžete nechat třídit podle typu sázek (předzápasové vs. live) a dále potom podle sportu a kurzového rozsahu. A nakonec je k dispozici i třídění podle jednotlivých měsíců.

V jednotlivých sekcí (tedy například Sporty) najdete všechny vsazené sporty, na které jste si vsadili, samozřejmě podle vybraného období. A to i pokud se jedná o jednu jedinou sázku. Podbarvené číslo vám znázorňuje, kolik sázek jste v dané kategorii učinili.

Graf potom naznačuje, zdali jste v této činnosti byli úspěšní. Pakliže je graf vychýlený doleva a má šedivou barvu, v této kategorii se vám moc nedařilo. Pakliže je graf vychýlení doprava a má zelenou barvu, v dané kategorii jste byli v zisku. Na konci tohoto grafu pak zjistíte také vaše celkové ROI (tj. návratnost investice).

Na začátku výpisu pak máte celkové údaje za vybrané časové období, tedy dohromady všechny kurzy, kurzové rozsahy či měsíce v roce (viz obrázek).

uspesnost-prilezitosti2

Jak se do sekce Úspěšnost příležitostí zapisují akovky?

I pokud sázíte dlouhé akumulátory, podrobné přehledy úspěšnosti vašeho sázení na Tipsportu a Chanci jsou vám k dispozici. Aby přitom všechny zůstalo maximálně přehledné, akumulátory se před zápisem rozpočítají na jednoduché sázky a až potom zapíšou.

Jestliže tedy vsadíte akumulátor se 4 sázkami a vsadíte na něj 100 korun, tento akumulátor Tipsport/Chance rozloží na 4 jednotlivé sázky, z nichž každá bude mít hodnotu 25 korun.

ČTĚTE TAKÉ:
MIX tiket: Zkombinujte předzápasové a live sázky!

Jak se dostat k sázkovým záznamům u Tipsportu a Chance?

Funkce Úspěšnost sázení u Tipsportu a Chance je přímo zařazená v menu ve vašem profilu. Do této sekce se dostanete najetím myši na vaší ikonku v pravém horním rohu (či po kliknutí na ikonku tří řádků v levém rohu mobilní aplikace). Následně přejděte na možnost „Úspěšnost sázení“ a potvrďte kliknutím. Nyní máte k dispozici všechny potřebné sázkové záznamy.

uspesnost-prilezitosti

Na co tuto funkci využít?

Jak už bylo řečeno, funkce Úspěšnost příležitostí automaticky vede vaše sázkové záznamy. Díky podrobnému přehledu vaší úspěšnosti (zisku/ztráty), počtu sázek, ROI a dalších informací můžete zvýšit svoje zisky – stačí si pouze utřídit myšlenky a vrhnout se na to, co vám jde nejlépe.

O dalších důvodech, proč je dobré vést si sázkové záznamy (a tedy k čemu je dobrá tato funkce) se dočtete v našem předešlém článku.

ČTĚTE TAKÉ:
TIPSPORT nabízí novou funkci uzavření příležitosti!

 

FAQ

  1. Jaký program je nejlepší pro vedení sázkových záznamů?
    Pro vedení sázkových záznamů je nejlepší funkce Úspěšnost příležitostí od sázkových kanceláří Tipsport a Chance.
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOP10SportSites
Search