Přihlášení:

6 + ten =

Menu
Logo týmu Irsko
UEFA Nations Le.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Wales
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Ukrajina
UEFA Nations Le.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Česko
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Francie
UEFA Nations Le.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Německo
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Litvínov
Extraleague | 15:00 - 20. 10.
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Champions Hocke.. | 20:30 - dnes
Logo týmu Vaxjö Lakers HC
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
3.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Jyp Jyväskylä
Champions Hocke.. | 18:00 - dnes
Logo týmu Lugano
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Arménie
UEFA Nations Le.. | 18:00 - dnes
Logo týmu Makedonie
Náš tip:
1.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Storhamar
Champions Hocke.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Třinec
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Odense
SuperBest-ligae.. | 19:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Sonderjylland IK
SuperBest-ligae.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Herlev
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Aalborg
Champions Hocke.. | 19:30 - dnes
Logo týmu Frolunda
Náš tip:
1
SBR
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Philadelphia
NHL | 01:00 - zítra
Logo týmu Florida
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Minnesota
NHL | 02:00 - zítra
Logo týmu Arizona
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Hämeenlinna
SM Liiga | 17:30 - zítra
Logo týmu Kalpa Kuopio
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Roma AS
Serie A | 15:00 - 20. 10.
Logo týmu Spal
Náš tip:
1
1X2

Příručka pro začátečníky: 3 tipy pro lepší fotbalové akumulátory

19. 3. 2018 10:00, upraveno: 13. 3. 2018 12:14
autor: LadyAmbientte
Ačkoliv akumulátor můžete sestavit ze sázek na nejrůznější sporty, nejčastěji jsou ve světě sázení k vidění právě fotbalové akumulátory. Největší výhodou fotbalových akumulátorů je, že pokud se vám je podaří trefit, můžete s minimálním vkladem vyhrát spoustu peněz. Bohužel, trefit fotbalový akumulátor bývá obtížné. V tomto článku vám dáme několik rad, jak na to, abyste zvýšili svou úspěšnost.
Nedoporučujeme sázet více než 10 tipů na jeden tiket.

Používejte stejné sázky

Sázení fotbalových akumulátorů vám nepřinese zisky v krátké době. Jedná se o dlouhodobou strategii sázení, při níž dosáhnete zisku jen jedním výherním tiketem za delší časové údobí. Proto si svou strategii musíte správně naplánovat, přičemž zcela klíčová je v tomto případě velikost sázky. Pokud v průběhu času budete na každý akumulátor sázet stejné množství peněz (například 10, 20 nebo 50 korun), potom při výhře získáte dostatek peněz, abyste vykázali zisk.

Například pokud v průběhu roku chcete podat 40 fotbalových akumulátorů se sázkou 100 korun na tiket, měli byste mít na sezónu připraveni 4000 korun. Pokud zjistíte, že akumulátor se sedmi výběry vám těchto 40 sázek vrátí s pár korunami navíc, potom vám pro zisk, při stejně vysokých sázkách stačí trefit jen jeden z těchto akumulátorů.

Lidé se však často dopouštějí chyby, kdy každý týden podávají akumulátory s rozdílnými sázkami. Typicky sázky zmenšují v případě, že prohrávají, či zvyšují v případě zisku. Tím, že změníte velikost sázky, narušíte svojí strategii. A to může znamenat, že na konci sezóny nedosáhnete zisku, přestože při stejně velkých sázkách byste zisku dosáhli.

ČTĚTE TAKÉ:
TOP 6 strategií pro vaše akumulátory

Držte se stejného počtu tipů

Samozřejmě, že nemusíte být zcela důslední a každý týden podávat tiket s přesně 7 tipy. Plus minus byste ovšem celkový počet tipů, respektive celkový kurz měli držet na podobné hladině. Tím si zajistíte stejné výnosy při jakékoliv sázce, což opět povede k úspěchu v dlouhodobém horizontu.

Ikona týmu Ukrajina
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Česko
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Lidé počet výběrů na tiketu často drasticky mění. Když namísto 7 tipů vyberete 6 tipů, je to naprosto v pořádku, ale pokud se dostanete pouze na 4 výběry, nebo hůře pouze na polovinu celkového kurzu než obvykle, potom i přes výhru vaší sázky můžete být při výše stanovené strategii v minusu.

Dalším důležitým důvodem pro udržování stále stejné kurzové hladiny je, že vám to brání k výběru příliš velkého počtu tipů, což výrazně snižuje vaše šance na výhru. Lidé na akumulátor často dávají 10 a více tipů, pravděpodobně v naději, že vyhrají obrovské množství peněz. Může se stát, že některá tato sázka vyjde, ale spíš se to nestane, protože při takto velkém počtu tipů (vysokém kurzu) se výhra tiketu rovná loterii.

Klíčové je tedy najít rovnováhu mezi přiměřeným kurzem/počtem sázek. V naší redakci volíme dva přístupy – maximálně 4 tipy na tiket s kurzem o celkové hodnotě do 10,00, případně maximálně 8 tipů na tiket s kurzem o celkové hodnotě maximálně 30,00. Správný výběr počtu sázek je ovšem na vás a na vaší osobě, každému totiž vyhovuje něco docela jiného.

Buďte disciplinovaní a trpěliví

Někteří lidé jsou disciplinovaní při sázení solo sázek, ale když přijde na akumulátory, o svou opatrnost náhle přijdou. Spousta lidí sázení akumulátorů nepovažuje za seriózní příležitost pro zisk, ale koukají se na to spíše jako na „vyhazování“ peněz nebo na „loterii“. Jedná se o špatný přístup, neboť při sázení akumulátorů byste měli být stejně disciplinování, jako při sázení klasických tiketů.

Také musíte být připraveni na ztráty, neboť zisk vám pravděpodobně přinese třeba jen jeden vyhraný tiket za sezónu. To znamená, že máte vysokou pravděpodobnost, že v určitém okamžiku prohrajete. Když ztratíte trpělivost, můžete pokazit celou svou sázkovou strategii. Náhoda vás přitom může napínat až do posledních zápasů sezóny. Člověk si proto stále musí opakovat, že jedna výhra dramaticky změní všechny vaše dosavadní výsledky. Zcela zásadní je tedy vytrvat a držet se svého dlouhodobého sázkového plánu.

Disciplínu a trpělivost byste měli zapojit i při sestavování sázkových akumulátorů. Akumulátory s více jak 10 výběry je velmi těžké trefit. Proto buďte realističtí a nečekejte, že takový tiket vyhrajete jednou za měsíc. Vedle toho pak nedohánějte ztráty a nezvětšujte/nesnižujte počet výběrů na tiketu kvůli tomu, abyste zvýšili své šance na výhru nebo zvýšili případnou odměnu za výhru.

Vytvořte si plán a držte se ho. To je to jediné, co vám v dlouhodobém horizontu při sázení akumulátorů pomůže.

ČTĚTE TAKÉ:
Základní tipy pro fotbalové akumulátory (1.díl)

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole