1. Division | 16:30 - dnes

TIKET ARÉNA: Dva čtvrtfinálové tipy na MS U20 s důvěrou 80 %

1. 1. 2023 20:00, upraveno: 5. 1. 2023 16:23
autor: Young
Již známe země, které si zahrají play off na MS U20, a které čeká pouze boj o záchranu. Česká reprezentace získala nejvíce bodů ze všech účastníku a to 10 bodů, Slovensko skončilo ve skupině třetí, ale kdyby v posledním skupinovém zápase se Švýcarskem udrželi dvougólový náskok, tak mohli být společně s Českem výherci svých skupin.

Čtvrtfinále se hrají 2. a 3. prosince, semifinále následně čtvrtého a pátého, zápas o třetí místo se hraje ve čtvrtek (5.1.) od 20:30 a finálová dvojice poměří síly 6.1. od 0:30.

Sázející Kubsa vsadil na dva čtvrtfinálové zápasy MS se vkladem 1 000 Kč, kurz je roven 1.66. Potenciální výhra tak vychází na 1 660 Kč. Prozatím se tímto tiketem inspirovali jeden sázející, budete další, kdo se inspiruje tímto tiketem, anebo své peníze dáte na jiné zápasy?

Čtěte
Vsaďte si na prezidentské volby 2023 – KURZY / TIPY / BONUSY / SOUTĚŽ

Česko U20 vs. Švýcarsko U20 (info)

TIP: Česko U20, kurz 1.48 (Tipsport)

Česko ve všech zápasech skupinové části dokázali bodovat, žádnému jinému týmu se to nepovedlo. Krom toho že byla česká reprezentace po delší době hodně gólová, tak dále měli nejpevnější obranu ze všech zemí. V průměru nastříleli 6 branek za zápas a inkasovali 1.5 gólu.

Týmu prospělo, že hned v úvodním zápase se střetli s Kanadou, která ještě nebyla tak dominantní, jak už je teď. Zápas zvládli 5:2, následně Rakousko rozdrtili 9:0, na Švédy nestačili v prodloužení 2:3, aby se následně vrátili na vítěznou vlnu a to proti Německu, které porazili 8:1.

Ve skvělé formě je brankář Suchánek, který vyjma zápasu se Švédskem neklesl s úspěšností zákroků pod 94 %.

Nejproduktivnější hráči jsou obránci Špaček (3+3) se Svozilem (1+5), ale celkem česká reprezentace má čtyři střelce, co v základní skupině nastříleli po třech brankách.

Švýcarsku se ještě ani jednou nepodařilo vyhrát v základní části, přitom po prodloužení či nájezdech vyhráli třikrát. Jenom na USA nestačili, se kterými prohráli 1:5. V úvodním zápase dokázali zaskočit Finy, které porazili 3:2 po prodloužení, následně ale brali jenom dva body proti Lotyšsku a v posledním zápase skupiny, kdy už věděli, že je play off nemine, pouze bojovali o lepší umístění v tabulce, se utkali se Slovenskem, které porazili 4:3 po prodloužení, ale na lepší umístění ve skupině to nestačilo.

Švýcaři i díky výhrám po prodloužení mají poměrně vyrovnané skóre 11:12.

V úvodních třech zápasech chytal Pasche (úspěšnost zákroků 89.39 %), ale v posledním zápase dostal důvěru Beglieri, který chytil 88.10 % střel, které na něj letěly.

Nejproduktivnější hráčem je Biasca se čtyřmi kanadskými body (2+2), celkem mají čtyři dvougólové střelce.

Vítěz se utká s lepším z dvojice Finsko vs. Švédsko.

K tomuto zápasu napsal analýzu i samotný autor tiketu, kterou si můžete přečíst zde.

Čtěte
Pokročilé scénáře pro výběr živých zápasů

Kanada U20 vs. Slovensko U20 (info)

TIP: více než 0,5 gólu mezi 1. až 15. minutou, kurz 1.12 (Tipsport)

Půlhodiny po půlnoci bude hrát největší favorit soutěže s našimi sousedy.

Kanada od zaváhání s Českem řádí, 11:2 proti Německu, 11:0 nad Rakouskem a naposledy 5:1 se Švédy. Teď je čeká povinná výhra se Slovenskem, které ale nebylo daleko od toho, aby skupinu B vyhrála.

Hlavní pozornost na sebe poutá Connor Bedard, který během prvních 4 zápasů posbíral 18 kanadských bodů (6+12). Podílel se tak na 62 % brankách Kanady. Na jeden kanadský bod potřeboval v průměru pět střídání (18 kb/84 střídání).

V zápase s Českem byl po 15. minutě stav 1:0, proti Německu 2:1, Rakousku 1:0 a Švédskem 3:0.

Slovensko do šampionátu vstoupili porážkou s Finskem (2:5), aby následně překvapili Američany (6:3). Zvládli i pozici favorita s Lotyšskem (3:0) a 3:4 po nájezdech se Švýcarskem.

Nejproduktivnější dvojice Slovenska je Repčík (3+2) s Mešárem (2+3).

Stav po 15 minutách proti Finsku byl 0:1, USA 1:2, Lotyšsku 0:0 a Švýcarsku 1:0.

Tento tip by vyšel sedmkrát z osmi zápasů, které Kanada a Slovensko odehrálo na tomto šampionátu.

TIKET ARÉNĚ hledáme zajímavé a hodnotné tikety, který oslovil mnoho sázejících. Tyto tikety předkládáme jako zajímavou inspiraci. Další zajímavé tipy pro inspiraci naleznete v kategorii Tipy zdarma zde na webu.