Přihlášení:
Menu
Logo týmu Kladno
Extraleague - Q | 17:00 - dnes
Logo týmu Vsetín
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Bayern München
Champions Leagu.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Manchester City
Champions Leagu.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Real Madrid
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Atalanta Bergamo
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Liverpool
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Palermo
Serie B | 20:30 - 19. 04.
Logo týmu Parma
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu CSKA Moskva
Premier League | 18:30 - 20. 04.
Logo týmu Terek Groznyj
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bremen
Bundesliga | 15:30 - 21. 04.
Logo týmu Stuttgart
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 14:30 - dnes
Logo týmu Dynamo Kyjev
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. liga | 16:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. liga | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Dukla Praha FK
2. liga | 17:00 - dnes
Logo týmu Opava
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. liga | 17:00 - dnes
Logo týmu Varnsdorf
Logo týmu Oleksandrija FK
Premier League | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. liga | 17:00 - dnes
Logo týmu Příbram
Logo týmu Flora Tallin
Meistriliiga | 18:00 - dnes
Logo týmu Flora Paide
Logo týmu Brno
2. liga | 18:00 - dnes
Logo týmu Jihlava
Logo týmu Vlašim
2. liga | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Vsaďte si na prezidentské volby 2023 – KURZY / TIPY / BONUSY / SOUTĚŽ

1. 1. 2023 08:17, upraveno: 18. 1. 2023 08:40
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 500500 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Českou republiku čekají velké volby na konci, kterých se dozvíme, kdo bude dalším prezidentem nebo dokonce prezidentkou. Na post hlavy státu se účastní 9 uchazečů a dle průzkumů není zdaleka jasné, kdo nakonec zvítězí. Pojďme se společně na volby prezidenta 2023 podívat sázkařskou optikou, přidáme si i malý tip pro váš tiket.
Vsaďte si na prezidentské volby 2023 – KURZY + TIPY v článku
Vyznat se ve volbách nemusí být nejsnadnější, právě proto si vše vysvětlíme a přidáme také tip k vsazení

Jak na prezidentské volby 2023 sázet a kdo jsou kandidáti

O hlasy občanů se 13. a 14 ledna 2023 budou ucházet v abecedním pořadí Andrej Babiš, Jaroslav Bašta, Pavel Fischer, Marek Hilšer, Danuše Nerudová, Petr Pavel, Denisa Rohanová, Josef Středula a Tomáš Zima. Případné druhé kolo je naplánováno o 14 dnů později. Předem však můžeme říct, že uskutečnění druhého kola je více než reálné. Právě poslední lednovou sobotu se dozvíme, který ze dvou kandidátů s nejlepšími výsledky v prvním kole nakonec vyhrál kolo druhé a tím i celé volby. Podle předvolebních průzkumů i kurzové nabídky českých sázkovek jsou největšími favority na vítězství Petr Pavel, Danuše Nerudová a Andrej Babiš.

Čísla kandidátů na volebních lístcích:
1 Pavel Fischer
2 Jaroslav Bašta
3 Josef Středula
4 Petr Pavel
5 Tomáš Zima
6 Danuše Nerudová
7 Andrej Babiš
8 Karel Diviš
9 Marek Hilšer

Není žádnou novinkou, že u dobrých sázkových kanceláří se klient může vsadit i na širokou škálu jiných, než sportovních událostí a volby prezidenta 2023 samozřejmě nejsou výjimkou. Kromě vítěze voleb můžete sázet také na procentuální účast voličů nebo sázky na to, kdo ze dvou vybraných kandidátů získá více hlasů. Stejně jako při sportu, i u voleb prezidenta budou dostupné LIVE sázky přímo v průběhu voleb. Volby je pak před sázením na ně rozhodně dobré sledovat. Zejména pak během diskuzí v televizi nebo na jiných mediích se může stát, že se některému z kandidátů zkrátka něco nepovede.

Čtěte
Vsaďte si na druhé kolo prezidentských voleb – KURZY / TIPY / BONUSY / SOUTĚŽ

Jasně prohraje řečnický duel se svým oponentem nebo třeba na povrch vyplave nějaká nemilá zpráva z jeho minulosti. To samozřejmě hned snižuje uchazečův potencionální počet hlasů. V sázení na prezidenta je s těmito faktory dobré pracovat. Příkladem může být Petr Pavel, který po kauze odhalující jeho členstvím v komunistické straně přišel o část voličů. Další na první pohled neškodný přešlap v poslední době udělal také Babiš, který zaváhal v kvízu od žáků základní školy. Neznalost relativně základních věcí rozhodně na voliče nepůsobí dobře a kurzy i volební předpoklady se rázem mírně změnily v Babišův neprospěch.

Vsaďte si na vítěze prezidentských voleb v ČR

Který ze tří mušketýrů nakonec získá hrad?

blank

Tipaři sázkovek přinášejí indicie, jak hlasování dopadne. Nechte se inspirovat a vsaďte si! U každého kandidáta je aktuální kurz na celkové vítězství a procentuální hodnota vyjadřující šanci na zvolení.

Kurzy ovlivňují desítky tisíc sázkařů svými vklady. Odrážejí se v nich i okamžité reakce veřejnosti na výroky kandidátů, jejich vzestupy a pády během kampaně.

Aktuální kurzy a procenta zde

Je více než jasné, že reálné kandidáty, kteří nakonec opravdu mohou skončit na hradě máme pouze tři. Petr Pavel, Danuše Nerudová a Andrej Babiš – to jsou uchazeči mezi kterými se opravdu rozhodne. Ostatní kandidáti zkrátka nemají tak dobrou kampaň a veřejnost o nich ani pořádně neví. Nejznámější z trojice je pravděpodobně Andrej Babiš, který v minulosti vykonával funkci premiéra České republiky. V jeho případě je však tato známost možná až na škodu. Spoustu lidí si ho totiž spojuje s dotačními kauzami, spoluprací s StB nebo třeba s nepříliš dobře zvládnutou situací během covidu. Na druhou stranu za sebou Andrej Babiš má spoustu voličů, kteří ho volí už několik let a pro které jiný kandidát na prezidenta ani nepřipadá v úvahu.

Protiváhou Babišovi tvoří zbylí dva kandidáti z favorizované trojice – Pavel a Nerudová. Oba uchazeči samozřejmě hrají sami za sebe, dá se však očekávat, že v případě Babišova postupu do druhého kola shrábne jeden z této dvojice hlasy toho druhého. Z hlediska této myšlenky je pak jasné, že se Babiš stát prezidentem nemůže, a právě tomu odpovídají i průzkumy a kurzy sázkových kanceláří. Babiš sice může vyhrát první kolo, ve druhé však do volebních místností přijdou všichni voliči, kteří zkrátka na hradě Babiše nechtějí a zvolí tak jeho protivníka bez většího ohledu na to, kdo jím vlastně je. Pro celkové vítězství tedy doporučujeme sázet buď Pavla nebo Nerudovou. Právě vítězství Drahuše Nerudové je náš malý tip. Inteligentní žena bez skandálů z minulosti a obrovským přehledem nejen v oblasti ekonomie je totiž to, čím si tato kandidátka získá hlasy od spousty voličů. Kurz na výhru Nerudové je 2.20.

 

Vypsané kurzy na prezidentské volby 2023
300 Kč zdarma za registraci u Tipsport

 

Sázení na volební účast

Sázkové kanceláře však zdaleka nenabízejí jen sázky na výherce celých voleb. Vsadit si můžete také na volební účast, která bývá právě u voleb prezidenta tou vůbec největší. V minulých volbách přišlo k prvnímu kolu prezidentských voleb 61.92 % Čechů a ve druhém kole byla volební účast dokonce 66.6 %. Letos se dá tato hodnota očekávat minimálně v podobných číslech. Lidé si na přímou volbu prezidenta rychle zvykli a i ti, kteří se o politiku běžně nezajímají si svého kandidáta najdou daleko snadněji, než v případě například parlamentních nebo senátních voleb.

Velkou účast, která by mohla ještě překonat tu z minulých prezidentských voleb očekáváme ve druhém kole. V případě postupu Babiše do této části totiž přijdou všichni ti, kteří ho za prezidenta nechtějí, a to bez většího ohledu na to, kdo bude jeho oponentem. Doma samozřejmě nezůstanou ani tradiční voliči bývalého premiéra a celková volební účast druhého kola by se tak mohla zastavit klidně u hranice 70 %. Myslete na tuto sázku a po vypsání kurzů na druhé kolo zkuste na tiket přidávat tipy na over volební účasti.

Živé tikety pro insiraci

Přidejte se k stovkám sázejících a inspirujte se oblíbeným tiketem na prezidentské volby 2023!

Zobrazit tikety

 

Akce sázkovek na prezidentské volby

 

Často kladené dotázy k prezidenské volbě 2023

  1. Kdy se konají prezidenské volby 2023?
    První kolo proběhne 13. a 14 ledna 2023. Druhé kolo se bude konat tehdy, pokud nebude prezident zvolen v kole prvním nadpoloviční většinou hlasů. Případné druhé kolo bude v termínu 27. a 28. ledna 2023.
  2. Kdo kandiduje do prezidenských voleb 2023?
    O hlasy občanů se budou ucházet v abecedním pořadí Andrej Babiš, Jaroslav Bašta, Pavel Fischer, Marek Hilšer, Danuše Nerudová, Petr Pavel, Denisa Rohanová, Josef Středula a Tomáš Zima.
  3. Jde si vsadit zdarma na prezidenské volby 2023?
    Ano, pokud se registrujete v sázkové kanceláři Tipsport, získáte volné sázky za 300 Kč zdarma!
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search