Přihlášení:
Menu
Logo týmu Hradec Králové
Extraleague | 18:00 - dnes
Logo týmu Liberec
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Eibar
Segunda Divisió.. | 14:00 - dnes
Logo týmu Andorra CF
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Kazachstán
EURO Q | 15:00 - dnes
Logo týmu Dánsko
Náš tip:
2
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Ilves Tampere
SM Liiga | 16:00 - dnes
Logo týmu Ässät Pori
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sparta Praha
Extraleague | 16:30 - dnes
Logo týmu Třinec
Náš tip:
1.5
UO (1.tře.)
Logo týmu Anglie
EURO Q | 18:00 - dnes
Logo týmu Ukrajina
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Severní Irsko
EURO Q | 20:45 - dnes
Logo týmu Finsko
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Sokol Krasnoyarsk
Major Hockey Le.. | 12:00 - dnes
Logo týmu Toros Neftekamsk
Logo týmu Köln
DEL | 14:00 - dnes
Logo týmu Mannheim
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
African Nation.. | 15:00 - dnes
Logo týmu Zambie
Logo týmu Rogle BK
Elitserien | 15:00 - dnes
Logo týmu Skelleftea AIK
Logo týmu Lulea HF
Elitserien | 15:00 - dnes
Logo týmu Vaxjö Lakers HC
Logo týmu Bremerhaven
DEL | 15:15 - dnes
Logo týmu München
Logo týmu Zaragoza
Segunda Divisió.. | 16:15 - dnes
Logo týmu Albacete
Logo týmu Ponferradina
Segunda Divisió.. | 16:15 - dnes
Logo týmu Mirandes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Extraliga | 16:30 - dnes
Logo týmu Slovan Bratislava
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. Bundesliga | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. Bundesliga | 17:00 - dnes
Logo týmu Krefeld

Výsledky prezidentských voleb – jak dopadly naše tipy?

2. 2. 2023 11:37, upraveno: 8. 2. 2023 14:28
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 6.5006500 + 500500 Získat
Volba prezidenta je u konce a na hrad se po dvoukolové bitvě posadí generál Petr Pavel. Už od konce minulého roku jsme vás v několika článcích zásobovali aktuálními informacemi z prostředí voleb, a především také tipy k sázení. Pojďme si společně sázení na volby zrekapitulovat a vyhodnotit naše doporučené sázky.
Výsledky prezidentských voleb – jak dopadly naše tipy?
Vyhodnocení tipů na prezidentské volby 2023.

Sázky na výherce

V našich článcích jsme se snažili co možná nejreálněji popisovat šance jednotlivých kandidátů na vítěze voleb. Kurzy však našim relativně dobrým odhadům nedávaly dobrou hodnotu, a kromě návrhu sázet na Danuši Nerudovou jsme vítěze voleb netipovali. Tip na Danuši však během několika okamžiků změnil kurz i okolnosti jeho vsazení a byl prakticky nevsaditelný. Připravili jsme však spoustu dalších tipů, které tento dílčí neúspěch rychle napravily. Sázkové kanceláře totiž vypisovaly i další možnosti sázek jako byla například volební účast.

Volební účast se nám podařila předpovědět skvěle

V prvním článku jsme jen zlehka předpovídali volební účast v prvním kole s odhadem, že bude větší než před pěti lety. To se také vyplnilo a pokud porovnáme počet voličů v minulých prezidentských volbách v prvním kole a nyní, tak dostaneme rozdíl přes 6 %! Sázka na vysokou účast se tak rozhodně vyplatila, i když jsme si ještě nestanovili konkrétní hodnotu. Už před prvním kolem jsme však předpovídali volební účast pro kolo druhé, pokud do něj postoupí Andrej Babiš. V takovém případě jsme předpokládali velkou mobilizaci jeho příznivců a možná ještě větší aktivitu u jeho odpůrců. Přesně to se také splnilo a naše předpoklady o 70 % volební účasti ve druhém kole voleb byla naprosto přesná!

Konkrétní sázku jsme však vybrali až s vypsáním kurzů pro druhé kolo, kde nás zaujala hodnota na více než 68.01 %. Sázkové kanceláře totiž podobně jako politologové i jiní experti předpokládaly po tiskové konferenci Andreje Babiše, že spoustu voličů do druhého kola nepřijde. Předseda hnutí ANO totiž zmiňoval, že voliči, kteří mají problém s minulostí Andreje Babiše logicky nemohou volit ani Petra Pavla. Minulost obou kandidátů je totiž zahalena v podobně rudé barvě. Postupem času však bylo jasné, že voliči do volebních místností stejně přijdou a kurzy se tak začaly razantně měnit. Náš tip na volební účast přes 68.01 % ve druhém kole byl však jasně výherní. Pokud jste vsazení stihly krátce po prvním kole voleb, byli jste navíc odměněni krásným kurzem v hodnotě 2.20.

Sázky na generála Pavla

Hned několik tipů z našich volebních článků se týkalo generála Petra Pavla. Už v prvním z nich jsme prorokovali na post prezidenta právě jeho nebo Danuši Nerudovou. Ve druhém kole jsme na Pavla vybrali sázku, že získá více než 55.01 % všech hlasů. Tato sázka byla jasně výherní. Nový prezident České republiky totiž ve druhém kole získal více než 58 % hlasů. Sázka v kurzu 1.92 tak byla dalším úspěchem.

Sázkové kanceláře si pro své klienty připravili překvapení zveřejněné až na poslední chvíli. Těsně před vypuknutím druhého kola totiž do svých nabídek zařadily další možné sázky na nejrůznější volební příležitosti. Opět jsme se zaměřili na generála Pavla, a to konkrétně v těch oblastech republiky, kde neměl zrovna nejrůžovější vyhlídky na úspěch. V prvním tipu jsme se podívali blíže na situaci v Olomouckém kraji, kde Andrej Babiš vyhrál v prvním kole o téměř 10 % hlasů! Naše výpočty pro druhé kolo voleb v Olomouckém kraji se však nepletly a Pavel zde vyhrál o více než 3.5 %. Tip, že Pavel v tomto kraji vyhraje byl tak v kurzu 1.67 vyhodnocen jasně jako výherní.

Čtěte
Vsaďte si na druhé kolo prezidentských voleb – KURZY / TIPY / BONUSY / SOUTĚŽ

Nepříjemná situace nastala kolem našeho posledního tipu, ve kterém jsme se přesunuli na západ Čech do Karlovarského kraje. Zde měl dle předpokladů vyhrát Andrej Babiš, a to se také stalo. My jsme však s touto variantou počítali a zcela záměrně jsme proto zvolili, že Babiš v Karlovarském kraji sice vyhraje, ale Pavel zde získá více než 49.01 %. Opravdu velikou roli v této sázce však hraje ona jedna setina na konci této hodnoty. Petr Pavel totiž v nejmenším kraji České republiky získal přesně 49.00 %. Sázka tak byla vyhodnocena jako proherní, ačkoli tím vůbec nejminimálnějším způsobem.

Sázení na volby tak skončilo s trochu hořkou příchutí, přesto byla tato tiketová jízda úspěšná. Tipování jiných, než sportovních událostí je bezesporu příjemná změna od fotbalu nebo hokeje a vážíme si vaší pozornosti i u těchto témat. Na další volby si však budeme muset počkat až do příštího roku.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search