Přihlášení:
Menu
Logo týmu Česko
EURO Q | 20:45 - dnes
Logo týmu Polsko
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Vítkovice
Extraleague | 17:00 - zítra
Logo týmu Kometa Brno
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Chorvatsko
EURO Q | 20:45 - zítra
Logo týmu Wales
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Colorado
NHL | 02:07 - zítra
Logo týmu Arizona
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Lahti Pelicans
SM Liiga | 17:30 - dnes
Logo týmu Kalpa Kuopio
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Bulharsko
EURO Q | 18:00 - dnes
Logo týmu Černá Hora
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Slovan Bratislava
Extraliga | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Třinec
Extraleague | 19:00 - dnes
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Vaxjö Lakers HC
Elitserien | 19:00 - dnes
Logo týmu Lulea HF
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu München
DEL | 19:30 - dnes
Logo týmu Bremerhaven
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu SC Curych
Nationalliga A | 20:00 - dnes
Logo týmu Davos
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Švédsko
EURO Q | 20:45 - dnes
Logo týmu Belgie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Cartagena
Segunda Divisió.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Lugo
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Columbus
NHL | 00:07 - zítra
Logo týmu NY Islanders
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Buffalo
NHL | 00:07 - zítra
Logo týmu New Jersey
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Třebíč
1st League | 17:30 - zítra
Logo týmu Zlín
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu IFK Helsinki
SM Liiga | 17:30 - dnes
Logo týmu Lukko Rauma

Vsaďte si na prezidentské volby ŽIVĚ – sázky na kraje a na počet hlasů

22. 1. 2023 14:17, upraveno: 28. 1. 2023 23:17
autor: Danijel
Právě dnes začíná druhé kolo prezidentských voleb a už v sobotu odpoledne se dozvíme, který ze dvou kandidátů se na dalších 5 let usadí na hradě. O sázení na prezidentské volby jsme už článek psali, sázkové kanceláře však rozšířili svou nabídku kurzů o další zajímavé příležitosti. Všechny sázky navíc půjdou vsadit i jako LIVE během obou volebních dnů.
Vsaďte si na prezidentské volby ŽIVĚ - sázky na kraje a na počet hlasů
Sázkové kanceláře na poslední chvíli rozšířili svou nabídku kurzů

Sázky na konkrétní kraje

Sázet na to, kdo bude dalším českým prezidentem se z hlediska kurzů už nevyplatí. Generál Pavel je jasným favoritem a nízký kurz 1.05 nemá smysl sázet. Sázka na Babiše je odměněna pěkným kurzem kolem 10 avšak je už velice nepravděpodobné, že by ve volbách nakonec obstál. Možná i proto vymyslely sázkové kanceláře pro své klienty rozšířenou kurzovou nabídku, ve které si můžete vsadit třeba na vítěze v jednotlivých krajích. Na některých místech republiky je to jasné, jinde však tak úplně ne. Babiš by měl vyhrát v kraji Karlovarském, Moravskoslezském a Ústeckém. V těchto částech naší republiky získal velký náskok nad druhým Pavlem už v prvním kole. Hnutí ANO, za které Babiš kandiduje zde navíc má tradičně velkou voličskou základnu.

Pavel by měl vyhrát ve zbylých krajích, tedy skoro. Je zde totiž například Olomoucký kraj, kde to není tak úplně jisté. V prvním kole zde Babiš nasbíral 132 tisíc hlasů (39.57 %), Pavel měl o cca 32 tisíc hlasů méně, což udělalo rozdíl bezmála 10 %. Podstatné je však zmínit, že Nerudová, Fischer a Hilšer, kteří Pavla do druhého kola podpořili nasbírali dohromady asi 77 tisíc hlasů. I kdyby jen 2/3 těchto voličů nyní hlasovalo pro Pavla, mělo by to stačit. Samozřejmě je třeba počítat s tím, že i Babiš ve druhém kole získá další hlasy od lidí, kteří buď u prvního kola nebyli nebo volili například Jaroslava Baštu. Přesto by z hlediska matematiky a předvolební nálady v tomto kraji měl Pavel nakonec výsledek z prvního kola otočit. Vsaďte si, že Petr Pavel v Olomouckém kraji nakonec zvítězí v kurzu 1.67!

 

LIVE KURZY na prezidentskéh voleb 2023
300 Kč zdarma za registraci u Tipsport

 

Sázky na počty hlasů

minulém článku o druhém kole prezidentských voleb jsme předpovídali, že k urnám přijde ještě více voličů než v tom prvním. Sázkovky s námi tehdy tak úplně nesouhlasili a kurz na over 68.01 % volební účasti byl v krásné hodnotě 2.20. Pokud jste takovou sázku před snížením kurzů stihli, tak nezbývá než pogratulovat, nyní už jsou hodnoty vypsány úplně jinak. Sázet stejnou příležitost za kurz kolem 1.33 se již nevyplatí a na celorepublikovou volební účast už nemá velký smysl sázet. Sázkové kanceláře však nově vypisují svou nabídku i na počet hlasů v procentech u obou kandidátů v rámci jednotlivých krajů. Oproti celorepublikové sázce zde tedy musíte tipnout procentuální počet hlasů vybraného kandidáta, avšak jen ve vybraném kraji.

V Karlovarském kraji by měl vyhrát Babiš, přesto bude souboj na západním cípu republiky opravdu napínavý. Možná nás zde bude čekat další zajímavý výsledek. Babiš zde v prvním kole získal přes 57 tisíc hlasů. Pavel přes 42 tisíc. Součet hlasů pro Nerudovou, Fischera a Hilšera se zastavil na 24 tisících. Teoretický počet hlasů pro generála Pavla by tak ve druhém kole mohl být mezi 60 a 70 tisíci. Babiš by s podporou voličů Bašty a dalších voličů měl být přibližně na stejné hodnotě. V nabídce však naleznete sázku na to, zda bude mít Pavel více než 49.01 %. Pokud by tedy Babiš nakonec v Karlovarském kraji těsně vyhrál, stále je zde prostor pro to, aby vyšla i sázka na tuto příležitost. Vsaďte si, že Pavel v nejmenším kraji naší republiky nakonec získá více než 49 % v kurzu 1.90!

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search