Přihlášení:

three × 3 =

Menu
Logo týmu Srbsko
World Cup | 19:55 - zítra
Logo týmu Švýcarsko
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Nigérie
World Cup | 16:55 - zítra
Logo týmu Island
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Brazílie
World Cup | 13:55 - zítra
Logo týmu Kosta Rika
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Jižní Korea
World Cup | 17:00 - 23. 06.
Logo týmu Mexiko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Goiás
Serie B | 02:30 - zítra
Logo týmu Juventude
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Molde FK
Tippeligaen | 18:00 - 23. 06.
Logo týmu Stabaek
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Německo
World Cup | 20:00 - 23. 06.
Logo týmu Švédsko
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Coritiba
Serie B | 23:30 - 23. 06.
Logo týmu Figueirense
Náš tip:
0
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie B | 00:00 - 24. 06.
Logo týmu Londrina
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Japonsko
World Cup | 17:00 - 24. 06.
Logo týmu Senegal
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 18:00 - 24. 06.
Logo týmu Sandefjord
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sarpsborg 08
Tippeligaen | 18:00 - 24. 06.
Logo týmu Tromsö
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Stromsgodset
Tippeligaen | 18:00 - 24. 06.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
X2
DS
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Brasil Pelotas
Serie B | 00:15 - zítra
Logo týmu Criciúma EC
Čt. tip:
1
1X2
Logo týmu Belgie
World Cup | 14:00 - 23. 06.
Logo týmu Tunisko
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera A | 22:30 - 23. 06.
Logo týmu LDU de Quito

Jak si vybrat správnou sázkovku v 7 krocích?

24. 4. 2015 08:00, upraveno: 28. 2. 2017 17:56
autor: vcer43
Výběr správné sázkové kanceláře je asi hned druhou nejdůležitější věcí v celém sázkovém světě. Důležitější je už prakticky jen to, na koho (a kolik) konkrétně sázíte. V tomto článku vám tak poskytneme několik rad, které vám pomohou k tomu, abyste si vybrali co nejlépe a maximalizovali tak svůj zisk z kurzového sázení.
Bonusy sázkových kanceláří
Pokud to se sázením myslíte vážně, měli byste si založit účet u několika sázkovek. Jedině tak budete moci využívat nejvýhodnějších kurzů.

Konkrétně jsme si pro vás připravili 7 kroků, z nichž žádný byste při výběru sázkové kanceláře neměli vynechat. Ideálně doporučujeme založení sázkového účtu u více sázkovek, abyste mohli využít vícero bonusů a mohli porovnávat kurzy jednotlivých sázkovek s tím, že si vždy vsadíte u té, které vám nabídne nejlepší kurz.

Vybrat si můžete například z našeho přehledu sázkových kanceláří. Všechny sázkovky na tomto seznamu jsme za vás sami otestovali a můžeme je s klidným srdcem doporučit. Mají propracovaný software, dlouhou historii, podporu v češtině a nabízejí skvělé kurzy & vstupní bonusy.

Jak si vybrat správnou sázkovou kancelář:

Základem je důkladný průzkum

Nedělejte tu chybu, že si založíte účet u první sázkovky, kterou uvidíte. V takovém případě existuje riziko například toho, že vám sázkovka nevyplatí výhru nebo že vám třeba nabídne o dost nižší kurzy, než jaké byste dostali jinde. Udělat si průzkum se v tomto případě opravdu vyplatí.

Ale naštěstí – jak už jsme zmínili výše – máte půlku práce hotovou, protože jsme řadu sázkovek vyzkoušeli a zhodnotili za vás. Sepsali jsme o nich nejdůležitější informace a připojili také hodnocení uživatelů. Za nejlepší volbu považujeme sázkovky z tohoto seznamu.

Ikona týmu Brasil Pelotas
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Criciúma EC
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Ale nyní se už pojďme podívat na jednotlivé kroky při výběru:

1) Webové stránky

Někdy se říká, že webové stránky mohou klamat, nicméně u webů sázkových kanceláří to neplatí. Jednoduše zhodnoťte to, jak důvěryhodně na vás web působí. Dále se zaměřte také na to, jestli je jednoduché vložit peníze, najít zápas, na který si chcete vsadit, položit sázku a také vybrat své peníze. Pokud je orientace na webu příliš složitá, nebo na vás web prostě nepůsobí dobře, škrtněte si danou sázkovku ze seznamu kandidátů.

2) Uživatelská podpora

Udělat si představu o úrovni uživatelské podpory dříve, než narazíte na nějaký skutečný problém, je poměrně těžké. Důležité je tedy to, co o podpoře dané sázkovky říkají ostatní sázkaři. Právě za tímto účelem máme v našem přehledu sázkovek u každé sázkové kanceláře hodnocení reálných uživatelů.

Obecně si vybírejte sázkovku, která má snadno dostupnou uživatelskou podporu, v rámci které si budete moct promluvit s reálným člověkem. Pokud později budete třeba týden čekat na výběr $1 000, nebudete chtít někam posílat e-mail – budete chtít, aby váš problém někdo vyřešil hned.

3) Finanční stabilita, rychlost výplat

Dalším základním bodem je to, jak společnost přistupuje k vkladům a výběrům. Na každou společnost, která je v tomto ohledu poctivá, naleznete zhruba čtyři nepoctivé. Dokud si u dané sázkovky nebudete jistí tím, že tam jsou vaše peníze opravdu v pořádku, nevkládejte na svůj sázkový účet ani haléř. Ideální je ještě otestování systému sázkovky s malým vkladem. Zjistíte tak, jak funguje systém vkladů a výběrů dané sázkové kanceláře.

ČTĚTE TAKÉ:
Příručka pro začátečníky: 3 tipy pro lepší fotbalové akumulátory

4) Typy sázek

Určitě byste si měli najít sázkovou kancelář, která umožňuje podání všech typů sázek. Některé méně kvalitní sázkové kanceláře nepodporují některé formáty sázek, což vás v budoucnu může připravit o velký zisk.

5) Sázkové limity

Když teprve začínáte sázet, nejedná se obecně o problém. Váš bankroll teprve bude růst a sumy, které budete sázet na jednotlivé zápasy, jsou zatím poměrně malé. Stejně ale potřebujete najít sázkovku, která zvládne „vaši akci“ třeba i za rok nebo za dva. Některé méně kvalitní sázkové kanceláře mají tendenci hráčům, kteří hodně sázejí (respektive hodně vyhrávají), rušit sázky nebo dokonce zadržet peníze.

6) Sázkové kurzy

Naprosto jednoduchý (ale zásadní) bod. Jednoduše musíte najít sázkovou kancelář, která vám bude nabízet výhodné kurzy. Jestliže si například budete chtít vsadit na Chelsea, budete si chtít vsadit s co nejlepším kurzem. Když vám bude jedna sázkovka na výhru Chelsea kurz 1,40 a druhá kurz třeba o dvě desetiny vyšší, neexistuje jediný důvod pro to, abyste sázeli s horším kurzem. V dlouhodobém měřítku se totiž i desetinné rozdíly nasbírají a dají dohromady poměrně velkou sumu.

Tip: Nejlepší kurzy vám pomůže najít náš vyhledávač kurzů.

7) Bonusy

Mnoho sázkových kanceláří nabízí novým sázkařům uvítací bonus. Některé sázkové kanceláře navíc průběžně pořádají různé bonusové akce nebo sázkařům dají například sázku bez rizika. Pokud si vyberete sázkovku, která je v oblasti bonusů štědrá, můžete slušně zvýšit svůj zisk.

Jeden nebo více účtů?

Mnoho sázkařů dělá tu chybu, že si založí účet pouze u jedné sázkové kanceláře. Proč se jedná o chybu? Protože se tím sami připravujete o možnou výhodu. Vyberte si raději například tři sázkové kanceláře, u kterých si založíte účet a následně budete u jednotlivých sázkových příležitostí porovnávat to, jaké jednotlivé sázkové kanceláře nabízejí kurzy. Budete tak maximalizovat svůj zisk.

Další výhodou je pak to, že budete moci čerpat vstupní bonus hned několikrát. Prakticky každá sázkovka už dnes nabízí zajímavý vstupní bonus a další výhody. Vstupní bonusy lze využít i pro matched betting, tedy jisté sázení a vybírání bonusových peněz.

Všechny výše uvedené sázkovky jsme otestovali a můžeme potvrdit, že jsou spolehlivé, nabízejí výhodné kurzy a velice zajímavé bonusy. Navíc jsou kompletně v češtině a disponují perfektní uživatelskou podporou.

Pokud budete mít účet pouze u jedné sázkovky, prakticky se jí vydáváte na milost a nemilost. Vytvořením účtu u vícero sázkovek výrazně zvyšujete své šance na dosažení dlouhodobého zisku.

Shrnutí

Jak už jste z výše uvedených bodů pochopili, výběr sázkové kanceláře je ohromně důležitým faktorem. Dovolíme si tvrdit, že u poměrně velkého procenta sázkařů může právě výběr sázkovky rozhodovat o tom, jestli se z nich stanou dlouhodobě ziskoví či naopak ztrátoví sázkaři.

Užívejte si toho, že máte na internetu velkou svobodu, udělejte si důkladný průzkum a poté si vyberte několik sázkovek. Vždy si poté na danou sázkovou příležitost vsaďte u té, která vám nabídne nejlepší kurz. Přemýšlejte o sázkové kanceláři jako o spořícím účtu – před vložením peněz do nějaké banky byste si o ní určitě zjistili co nejvíce informací. To samé musíte udělat před vkladem peněz na svůj sázkařský účet.

ČTĚTE TAKÉ:
5 důvodů, proč sázkaři přicházejí o peníze

PS: Pokud chcete udělat maximum pro dosažení úspěchu v sázení, rozhodně si nastudujte témata obsažená v naší Škole sázení. A jakmile budete mít v malíčku základní strategické koncepty, můžete se vrhnout rovnou na studium Sázení na konkrétní sporty.

 

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole