Přihlášení:
Menu
Logo týmu Manchester United
Premier League | 15:15 - dnes
Logo týmu Tottenham
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Liberec
Extraleague | 15:00 - dnes
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Betis Sevilla
Primera Divisio.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Bilbao
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Liverpool
Premier League | 17:30 - dnes
Logo týmu West Ham
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Torino AC
Serie A | 15:00 - dnes
Logo týmu Juventus
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Chelsea
Premier League | 13:00 - dnes
Logo týmu West Bromwich
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Sion FC
Super League | 13:45 - dnes
Logo týmu Luzern
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Žilina
Super Liga | 15:20 - dnes
Logo týmu Michalovce
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Köln
DEL | 16:30 - dnes
Logo týmu Schwenningen
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Braga
Liga Sagres | 21:15 - dnes
Logo týmu Ferreira
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Arizona
NHL | 02:00 - dnes
Logo týmu Nashville
Logo týmu San Jose
NHL | 04:30 - dnes
Logo týmu Carolina
Logo týmu Karabukspor
Super League | 11:30 - dnes
Logo týmu Alanyaspor K
Logo týmu Almeria
Liga BBVA | 12:00 - dnes
Logo týmu Mallorca
Logo týmu Eibar
Primera Divisio.. | 12:00 - dnes
Logo týmu Alavés
Logo týmu Cagliari
Serie A | 12:30 - dnes
Logo týmu Napoli

Jak si vybrat správnou sázkovku v 7 krocích?

24. 4. 2015 08:00, upraveno: 24. 4. 2015 09:20
autor: vcer43
Výběr správné sázkové kanceláře je asi hned druhou nejdůležitější věcí v celém sázkovém světě. Důležitější je už prakticky jen to, na koho (a kolik) konkrétně sázíte. V tomto článku vám tak poskytneme několik rad, které vám pomohou k tomu, abyste si vybrali co nejlépe a maximalizovali tak svůj zisk z kurzového sázení.

Konkrétně jsme si pro vás připravili 7 kroků, z nichž žádný byste při výběru sázkové kanceláře neměli vynechat. Ideálně doporučujeme založení sázkového účtu u více sázkovek, abyste mohli využít vícero bonusů a mohli porovnávat kurzy jednotlivých sázkovek s tím, že si vždy vsadíte u té, které vám nabídne nejlepší kurz.

Vybrat si můžete například z našeho přehledu sázkových kanceláří. Všechny sázkovky na tomto seznamu jsme za vás sami otestovali a můžeme je s klidným srdcem doporučit. Mají propracovaný software, dlouhou historii, podporu v češtině a nabízejí skvělé kurzy & vstupní bonusy.

Jak si vybrat správnou sázkovou kancelář:

Základem je důkladný průzkum

Nedělejte tu chybu, že si založíte účet u první sázkovky, kterou uvidíte. V takovém případě existuje riziko například toho, že vám sázkovka nevyplatí výhru nebo že vám třeba nabídne o dost nižší kurzy, než jaké byste dostali jinde. Udělat si průzkum se v tomto případě opravdu vyplatí.

Ale naštěstí – jak už jsme zmínili výše – máte půlku práce hotovou, protože jsme řadu sázkovek vyzkoušeli a zhodnotili za vás. Sepsali jsme o nich nejdůležitější informace a připojili také hodnocení uživatelů. Za nejlepší volbu považujeme sázkovky Bet-At-Home, Betway a Unibet.

Ale nyní se už pojďme podívat na jednotlivé kroky při výběru:

1) Webové stránky

Ikona týmu Manchester United
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Tottenham
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte bonus 50.000 Kč a 150 Kč zdarma!
Někdy se říká, že webové stránky mohou klamat, nicméně u webů sázkových kanceláří to neplatí. Jednoduše zhodnoťte to, jak důvěryhodně na vás web působí. Dále se zaměřte také na to, jestli je jednoduché vložit peníze, najít zápas, na který si chcete vsadit, položit sázku a také vybrat své peníze. Pokud je orientace na webu příliš složitá, nebo na vás web prostě nepůsobí dobře, škrtněte si danou sázkovku ze seznamu kandidátů.

2) Uživatelská podpora

Udělat si představu o úrovni uživatelské podpory dříve, než narazíte na nějaký skutečný problém, je poměrně těžké. Důležité je tedy to, co o podpoře dané sázkovky říkají ostatní sázkaři. Právě za tímto účelem máme v našem přehledu sázkovek u každé sázkové kanceláře hodnocení reálných uživatelů.

Obecně si vybírejte sázkovku, která má snadno dostupnou uživatelskou podporu, v rámci které si budete moct promluvit s reálným člověkem. Pokud později budete třeba týden čekat na výběr $1 000, nebudete chtít někam posílat e-mail – budete chtít, aby váš problém někdo vyřešil hned.

3) Finanční stabilita, rychlost výplat

Dalším základním bodem je to, jak společnost přistupuje k vkladům a výběrům. Na každou společnost, která je v tomto ohledu poctivá, naleznete zhruba čtyři nepoctivé. Dokud si u dané sázkovky nebudete jistí tím, že tam jsou vaše peníze opravdu v pořádku, nevkládejte na svůj sázkový účet ani haléř. Ideální je ještě otestování systému sázkovky s malým vkladem. Zjistíte tak, jak funguje systém vkladů a výběrů dané sázkové kanceláře.

4) Typy sázek

Věděli jste, že sázkovka Bet-At-Home daruje každému sázkaři až 2 500 Kč? Ideální způsob, jak vkročit do světa sázení…

Určitě byste si měli najít sázkovou kancelář, která umožňuje podání všech typů sázek. Některé méně kvalitní sázkové kanceláře nepodporují některé formáty sázek, což vás v budoucnu může připravit o velký zisk.

5) Sázkové limity

Když teprve začínáte sázet, nejedná se obecně o problém. Váš bankroll teprve bude růst a sumy, které budete sázet na jednotlivé zápasy, jsou zatím poměrně malé. Stejně ale potřebujete najít sázkovku, která zvládne „vaši akci“ třeba i za rok nebo za dva. Některé méně kvalitní sázkové kanceláře mají tendenci hráčům, kteří hodně sázejí (respektive hodně vyhrávají), rušit sázky nebo dokonce zadržet peníze.

6) Sázkové kurzy

Naprosto jednoduchý (ale zásadní) bod. Jednoduše musíte najít sázkovou kancelář, která vám bude nabízet výhodné kurzy. Jestliže si například budete chtít vsadit na Chelsea, budete si chtít vsadit s co nejlepším kurzem. Když vám bude jedna sázkovka na výhru Chelsea kurz 1,40 a druhá kurz třeba o dvě desetiny vyšší, neexistuje jediný důvod pro to, abyste sázeli s horším kurzem. V dlouhodobém měřítku se totiž i desetinové rozdíly nasbírají a dají dohromady poměrně velkou sumu.

7) Bonusy

Mnoho sázkových kanceláří nabízí novým sázkařům uvítací bonus. Některé sázkové kanceláře navíc průběžně pořádají různé bonusové akce nebo sázkařům dají například sázku bez rizika. Pokud si vyberete sázkovku, která je v oblasti bonusů štědrá, můžete slušně zvýšit svůj zisk.

Jeden nebo více účtů?

Mnoho sázkařů dělá tu chybu, že si založí účet pouze u jedné sázkové kanceláře. Proč se jedná o chybu? Protože se tím sami připravujete o možnou výhodu. Vyberte si raději například tři sázkové kanceláře, u kterých si založíte účet a následně budete u jednotlivých sázkových příležitostí porovnávat to, jaké jednotlivé sázkové kanceláře nabízejí kurzy. Budete tak maximalizovat svůj zisk.

Další výhodou je pak to, že budete moci čerpat vstupní bonus hned několikrát. Prakticky každá sázkovka už dnes nabízí zajímavý vstupní bonus a další výhody. Několik příkladů takových bonusů naleznete níže:

 • Unibet nabízí 100% bonus na první vklad ve výši až 1 500 Kč a sázku €10 přes mobilní telefon bez rizika.
 • Bet-at-Home nabízí bonus ke vkladu ve výši až 2 500 Kč.
 • Betway nabízí sázku bez rizika ve výši až 625 Kč.
 • Expekt nabízí sázku bez rizika ve výši až 1 500 Kč.
 • Betclic nabízí sázku bez rizika ve výši až 1 000 Kč.

Všechny výše uvedené sázkovky jsme otestovali a můžeme potvrdit, že jsou spolehlivé, nabízejí výhodné kurzy a velice zajímavé bonusy. Navíc jsou kompletně v češtině a disponují perfektní uživatelskou podporou.

Pokud budete mít účet pouze u jedné sázkovky, prakticky se jí vydáváte na milost a nemilost. Vytvořením účtu u vícero sázkovek výrazně zvyšujete své šance na dosažení dlouhodobého zisku.

Shrnutí

Jak už jste z výše uvedených bodů pochopili, výběr sázkové kanceláře je ohromně důležitým faktorem. Dovolíme si tvrdit, že u poměrně velkého procenta sázkařů může právě výběr sázkovky rozhodovat o tom, jestli se z nich stanou dlouhodobě ziskoví či naopak ztrátoví sázkaři.

Užívejte si toho, že máte na internetu velkou svobodu, udělejte si důkladný průzkum a poté si vyberte několik sázkovek. Vždy si poté na danou sázkovou příležitost vsaďte u té, která vám nabídne nejlepší kurz. Přemýšlejte o sázkové kanceláři jako o spořícím účtu – před vložením peněz do nějaké banky byste si o ní určitě zjistili co nejvíce informací. To samé musíte udělat před vkladem peněz na svůj sázkařský účet.

Hodně štěstí!

PS: Pokud chcete udělat maximum pro dosažení úspěchu v sázení, rozhodně si nastudujte témata obsažená v naší Škole sázení. A jakmile budete mít v malíčku základní strategické koncepty, můžete se vrhnout rovnou na studium Sázení na konkrétní sporty.

PS2: Pro maximalizaci dosaženého zisku doporučujeme zejména sázkové kanceláře Unibet, Bet-At-Home a Betway. Ty nabízejí zajímavé úvodní bonusy a spoustu dalších výhod.

Vkladový bonus:
50% až do 2.5002500
Platbení metody
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
QR kód
qr_kod
Hlavní přednosti:
 • Možnost vyhrát každý den 50 EUR (stačí založit hráčský účet)
 • Možnost vsadit si, zda bude v zápase červená karta
Bet-at-home screenshot Bet-at-home screenshot

 

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole