Přihlášení:

three × 3 =

Menu
Logo týmu Jižní Korea
World Cup U20 M | 13:00 - dnes
Logo týmu Portugalsko
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Anglie
World Cup U20 M | 13:00 - zítra
Logo týmu Kostarika
Náš tip:
1
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Zambie
World Cup U20 M | 13:00 - zítra
Logo týmu Německo
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Dynamo Kyjev
Premier League | 18:00 - zítra
Logo týmu Černomorec Oděsa
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Juventus
Champions Leagu.. | 20:45 - 03. 06.
Logo týmu Real Madrid
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Perugia
Serie B | 20:30 - dnes
Logo týmu Benevento
Logo týmu Uruguay
World Cup U20 M | 10:00 - zítra
Logo týmu Saúdská Arábie
Logo týmu Karpaty Lvov
Premier League | 16:00 - zítra
Logo týmu Zirka Kirovohrad
Logo týmu Dněpr Dněpropetrovsk
Premier League | 16:00 - zítra
Logo týmu Volyn
Logo týmu Zorya Luhansk
Premier League | 18:00 - zítra
Logo týmu Donetsk Olimpic
Logo týmu Oleksandrija FK
Premier League | 18:00 - zítra
Logo týmu Doněck Šachtor
Logo týmu Panionios Athens
Super League | 19:30 - zítra
Logo týmu Athens AEK
Logo týmu PAOK Saloniki
Super League | 19:30 - zítra
Logo týmu Panathinaikos Athens
Logo týmu Oostende
1e Klasse | 20:30 - zítra
Logo týmu Genk
Logo týmu Atlético Tucumán
Primera Divisio.. | 01:15 - 01. 06.
Logo týmu River Plate
Logo týmu Pittsburgh
NHL | 02:05 - 01. 06.
Logo týmu Nashville

Proč sázkové kanceláře uzavírají nebo limitují účty ziskových sázkařů?

7. 9. 2016 10:00, upraveno: 24. 2. 2017 13:09
autor: LadyAmbientte
V tomto článku se podíváme na to, proč některé sázkové kanceláře limitují nebo uzavírají účty ziskových sázkařů, a proč si jiné sázkové kanceláře mohou dovolit ziskové sázkaře vítat.
Proč sázkové kanceláře uzavírají nebo limitují účty ziskových sázkařů?
Dokud se nezmění právní předpisy, které by uzákonily, že bezdůvodné nepřijetí sázky by mohlo být důvodem k uzavření sázkové kanceláře, je pouze na jednotlivci, komu svěří své peníze.

Stále více ziskových sázkařů si stěžuje na to, že jejich sázkový účet byl uzavřen nebo přísně omezen. A to i u některých předních sázkových kanceláří. Podívali jsme se na to, co sázkovky k těmto nečestným praktikám vede. Pokud chcete zjistit, co může vést k uzavření vašeho sázkařského účtu a proč se to u některých sázkových kanceláří (včetně například Pinnacle Sports) nikdy nestane, přečtěte si následující článek.

V posledních dvou dekádách došlo díky rozšíření internetu ke změně sázkařského průmyslu a to směrem k lepšímu. Nejpopulárnějším způsobem uzavírání sázek se staly on-line sázkové kanceláře.

Se zvyšujícím se počtem internetových stránek shromažďujících historická data a statistiky je veřejnosti k dispozici stále více informací. Sportovnímu sázení se tak věnuje stále více informovaných lidí. A ti už sázení neberou pouze jako prostředek k pobavení, ale také jako zdroj obživy.

Profesionální sázkaři dobře znají matematiku sázek a dlouhodobý profit umějí generovat třeba i tím, že používají arbitráže a zajištění sázek.

Ikona týmu Jižní Korea
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Portugalsko
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč na tuto sázku zdarma!
Většina běžných sázkových kanceláří, navzdory tomu, že tvrdí úplný opak, sdílejí informace o svých zákaznících, aby ze svého podnikání dokázaly vyřadit ziskové sázkaře. U dlouhodobě ziskových tipérů pak dochází k uzavírání nebo k výraznému omezování účtů i jen na základě jejich samostatných zisků.

Zatímco některé sázkovky klidně zajdou tak daleko, že účet ziskového sázkaře zruší nebo zcela zablokují, další jejich obchodní vztah ukončí tím, že sázky omezí na směšně malé částky (třeba i jen 50 korun). Sázkařům se pak pochopitelně nevyplatí sázet, neboť zisky na takových částkách jsou minimální, a tak dobrovolně přejdou k jiným sázkovkám.

Kritéria pro uzavření účtu

Stále více bookmakerů se snaží přilákat amatérské sázkaře (ti, kteří vsadí více, nežli vyhrají), zatímco profesionálních sázkařů se snaží zbavit. Ale jak sázkové kanceláře poznají, že jste profesionálními sázkaři?

Níže najdete hlavní ukazatele, které sázkovým kancelářím pomohou odhalit profesionální sázkaře. Tyto ukazatele zároveň mohou vést (a často vedou) k uzavření účtů nebo k omezení velikosti sázek.

 • Velikost sázky: Profesionální sázkaři se svými penězi neexperimentují. Často se snaží vypočítat naprosto přesnou sázku, která je potřeba k dosažení požadovaného zisku. Sázka, která činí například 7949,73 korun, prozrazuje arbitrážní sázení, k němuž inklinuje velká spousta ziskových tipérů.
 • Volné sázky a bonusy: Profesionální sázkaři se o bonusy a volné sázky zajímají jen zřídka. Všimnou si jich pouze tehdy, pokud dobře zapadnou do jejich podnikatelského záměru, což se stává opravdu jen zřídka – každý bonus a volná sázka má dlouhý seznam pravidel a podmínek.
 • Chování uživatele: Profesionální sázkaři nesázejí pro zábavu, ale kvůli zisku. Na svém sázkařském účtu budou jen zřídka sledovat zápasy naživo. Nejspíše ani nebudou chatovat s ostatními sázejícími. A už vůbec se nezapojí do sázkařské komunity a nebudou dávat k dispozici své vlastní tipy. Prostě se jen jednou za čas přihlásí na účet a podají své sázky. A pak se nejspíše přesunou do další sázkovky.
 • Ziskovost: Profesionální sázkař obvykle vydělává více peněz, nežli prosází. Ziskovost ale kupodivu není prvním faktorem, na který se sázková kancelář dívá v případě, že chce odhalit ziskové sázkaře. V krátkodobém horizontu se totiž může stát cokoliv a v dlouhodobém horizontu pak na omezování nebo mazání účtů může být pozdě…
ČTĚTE TAKÉ:
Jak využít chyb v sázkových strategiích?

Sázkové kanceláře se profesionální tipéry snaží odhalit dřív, než se jim podaří připravit je o peníze. Z toho důvodu mají vypracovány pokyny pro rizikové skupiny sázkařů a profilů tipérů na základě jejich chování a sázek.

Tento styl sice občas dostane z kola ven sázkaře, který není odborníkem, ale na druhou stranu sázkovkám pomohou vyloučit riziko. To znamená, že v mnoha případech dochází k omezení nebo zrušení účtu bez zjevného důvodu nebo jakéhokoliv dalšího vysvětlení kromě tohoto:

Chtěli bychom vás informovat o tom, že naši pověření zaměstnanci se rozhodli uzavřít váš sázkařský účet. Vaším jménem u nás nesmějí být prováděny žádné další sázky. Jak je vysvětleno v našich smluvních podmínkách, toto rozhodnutí je konečné a není možné ho změnit.

Není uzavírání sázkařských účtů nelegální?

Odmítnout přijetí sázky na inzerovaný kurz sice není zrovna fair, ale žádný zákon to neporušuje.

Existuje několik organizací, které se podílejí na regulaci hazardních her, avšak jejich primární úlohou je rozhodování o sázkách, které byly učiněny, nikoliv o správnosti uzavírání nebo omezování sázkařských účtů.

Dokud se nezmění právní předpisy, které by uzákonily, že bezdůvodné nepřijetí sázky by mohlo být důvodem k uzavření sázkové kanceláře, je pouze na jednotlivci, komu svěří své peníze.

Proč některé sázkové kanceláře (například Pinnacle Sports) umožňují sázet profesionálům?

Aby sázkové kanceláře vydržely ve svém oboru, musí řídit riziko. Z toho důvodu sázkovky určují, kolik peněz na danou sázku přijmou. Řízení rizika je nicméně docela něco jiného nežli nečestné chování.

Stanovisko kupříkladu Pinnacle Sports je takové:

V Pinnacle věříme, že k sázkařům musíme přistupovat spravedlivě. Chceme sázkaře vzdělávat v tom, jak sázkové kanceláře fungují, aby mohli dělat chytrá rozhodnutí a uzavírat co nejlepší sázky.

Na rozdíl od praktik běžných sázkových kanceláří Pinnacle nenabízí žádné bonusy. Namísto vyhazování peněz za drahé marketingové kampaně investujeme do řízení rizik.

Náš unikátní model vám nezaručuje pouze to, že můžete vyhrát, kolik si zasloužíte, ale také vám díky němu nabízíme nejvyšší kurzy na trhu. Zatímco tradiční sázkovky nabízejí kurzy 2,00, 3,40 nebo 1,70, na našich stránkách dostanete kurzy třeba i 2,23, 3,826 nebo 1,92.

Slova Pinnacle Sport však nemusíte brát jako bernou minci. Stačí, abyste jejich služby porovnali s ostatními sázkovými kancelářemi a pak se sami rozhodli. Jenom jediné vám budeme klást na srdce – nedopusťte, aby vás sázkové kanceláře zneužívaly. Máte právo na fair jednání.

Zdroj: Pinnacle Sports

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. victorie
  7.9.2016 10:59

  Sázkaři, který ví co dělají, jsou pro ne jista strata peněz. Nevěřím , že by se to v budoucnu nějak změnilo. Vice problému se zablokovanými účty sem ale postřehla u větších sázkových kanceláři. osobně upřednostňuji menši sázkovky, které ale často mají moc dobré kurzy a občas aj nějaké bonusy. myslím ze jedna z méně známých je třeba OddsRing. zatím sem s nimi spokojena.

  Odpověď
 2. Martin
  9.9.2016 16:35

  Jasná propagace..:)

  Odpověď
 3. Palo
  28.10.2016 22:27

  Dá sa na pinnacle vsadzat aj dvojitá šanca ? 1X aX2?

  Odpověď
 4. Nero
  23.12.2016 20:50

  Jedna nemenovana kancelaria mi pozastavila ucet a odpisali ze nezapadam do ich obchodneho modelu,,pritom som tam vyhraval iba par tisic € o nic velke neslo.

  Odpověď
  • Tomáš
   16.3.2017 19:41

   Proč nejmenovaná ? Já bych to řekl každému koho bych potkal. Pokud si založím účet, je to proto, že chci vyhrát ! A né si hrát a cpát prachy. Myslím, že každý to dělá s vidinou zisku. A pokud mě sázkovka v případě výher odstřihne, nebudu si samozřejmě u ní účet vůbec zakládat. Tím, že řekneš její jméno, můžeš zabránit nedorozumnění.

   Odpověď

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole