Přihlášení:

two × one =

Menu
Logo týmu Sevilla
Primera Divisio.. | 21:30 - zítra
Logo týmu Bilbao
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Real Madrid
Primera Divisio.. | 21:30 - dnes
Logo týmu Las Palmas
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Bastia
Ligue 1 | 19:30 - dnes
Logo týmu Nantes
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu La Coruna
Primera Divisio.. | 20:45 - zítra
Logo týmu Atletico Madrid
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Sparta Praha
Extraleague | 18:20 - 03. 03.
Logo týmu Plzeň
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Tampa Bay
NHL | 01:05 - zítra
Logo týmu Carolina
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Chicago
NHL | 02:05 - zítra
Logo týmu Pittsburgh
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Ústí n. Labem
1st League | 18:00 - zítra
Logo týmu Kladno
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Rogle BK
Elitserien | 19:00 - zítra
Logo týmu Leksand IF
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Columbus
NHL | 01:05 - 03. 03.
Logo týmu Minnesota
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Washington
NHL | 01:05 - 03. 03.
Logo týmu New Jersey
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Montreal
NHL | 01:35 - 03. 03.
Logo týmu Nashville
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Olomouc
Extraleague | 18:20 - 03. 03.
Logo týmu Kometa Brno
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Pardubice
Extraleague | 18:20 - 03. 03.
Logo týmu Litvínov
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Zlín
Extraleague | 18:20 - 03. 03.
Logo týmu Karlovy Vary
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Sochaux
Ligue 2 | 20:00 - 03. 03.
Logo týmu Le Havre
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Clermont
Ligue 2 | 20:00 - 03. 03.
Logo týmu Laval
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Bordeaux
Ligue 1 | 20:45 - 03. 03.
Logo týmu Lyon
Náš tip:
2.5
UO

Sázení jako zdroj obživy?

16. 4. 2015 07:00, upraveno: 28. 2. 2017 20:26
autor: vcer43
Uvažujete-li o tom, že se sázením začnete živit, musíte zvážit mnoho věcí. Sázení má až překvapivě mnoho společného s klasickým finančním investičním portfoliem. Příliš překvapivý není ani fakt, že například zakladatelé sázkové kanceláře Betfair, Andrew Black a Edward Wray, byli v minulosti klasičtí tradeři.
Sázení jako zdroj obživy?
Sázení není sprint, ale spíše maratón.

V dnešním článku naleznete rady, kterými se řídí prakticky každý profesionální sázkař. Tyto rady jsou ale užitečné pro všechny sázkaře – nezáleží na tom, zda se sázením opravdu chcete začít živit, nebo jste pouhým začátečníkem a sázíte spíše pro zábavu.

Chci se živit sázením, co mam pro to udělat?

1) Diverzifikace

Vaše sázkové portfolio by mělo být vyváženo stejně jako klasické finanční portfolio. Pokud například budete sázet jen na dostihy, ve dni, v němž se favoritům nebude dařit, budete mít ztrátu. Abyste tuto ztrátu vyvážili, můžete sázet i na jiné sporty (tenis, fotbal, golf, hokej a tak dále).

Samozřejmě ale platí, že byste neměli sázet na sport, kterému nerozumíte. Záleží na vašich osobních preferencích – můžete se buď držet jednoho sportu a nebo to zkoušet na více frontách najednou (případně můžete po několika měsících vyhodnotit, kde máte vyšší úspěšnost a začít se soustředit na nejziskovější sport).

2) Čas a úsilí

Je-li to možné, zkuste v sázení používat metody, které budou v souladu s vaším životním stylem a množstvím volného času. Postupujte tak, aby sázení nemělo negativní dopad na váš život, nesmíte mu věnovat čas, který máte na rodinu, přátele a tak dále – nebyli byste v psychické pohodě, což by mělo negativní dopad (nejen) na vaše výsledky v sázení.

Ikona týmu Sevilla
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Bilbao
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč na tuto sázku zdarma!
Nemluvě o tom, že v nejhorším případě byste se na sázení mohli stát i závislí. Výhodou je to, že v dnešní době máme k dispozici nejrůznější vymoženosti, které šetří náš čas a sázkové kanceláře se snaží udělat vše tak, aby sázkaři mohli sázet rychle a pohodlně. Pokud si vytvoříte řád, zvýšíte svou úspěšnost a minimalizujete negativní vlivy (např. zmiňovanou závislost na sázení).

Živit se kurzovým sázením je snem mnoha lidí. A se správným přístupem je tento sen splnitelný. Škola sázení – 24 lekcí

3) Vyvážený poměr rizika

Nikdy byste se neměli pouštět na tenký led. Riziko není v sázení zakázané slovo, ale měli byste hledat takové sázkové příležitosti, které nabízejí výhodný poměr riziko vs. zisk.

Na sázení si musíte vymezit určitou částku (bankroll) a s tou pak sázet. Více informací na toto téma naleznete v článcích Bankroll managment pro začátečníky a Bankroll managment pro pokročilé.

4) Pomalu a klidně

Nesmíte podlehnout iluzím. Vaším cílem je dlouhodobý zisk, nicméně ze začátku nesmíte být přehnaně ambiciózní. Nejedná se o sprint, ale spíše o maratón. Jinými slovy – nečekejte, že díky sázení zbohatnete přes noc.

Pokud budete sázet až příliš agresivně, budete podstupovat velké riziko a prohry vás můžou položit. Sázení by mělo být tak trochu „nudné.“ Pokud se váš pulz příliš zrychluje, sázíte mimo vaši pohodlnou zónu, což bude mít negativní dopad na vaši úspěšnost.

ČTĚTE TAKÉ:
Sázková API může zvýšit zisky ze sázení

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Karel
  26.6.2015 23:49

  Zdravim,
  ted to budou 2 mesice co sazim valuebety, moje strategie jiz vykazuje stabilni rust (prumerny kurz mam 1,5 a 8 sazek denne) a tak pomalu zacinam planovat jak to bude do budoucna. Proto se chci zeptat, jestli nekdo mate zkusenosti, popripade vite ze spolehliveho zdroje, o snizeni limitu na sazky napareneho SK. Jinymi slovy – kolik priblizne me SK necha (nevsimne si me) mesicne vydelavat, nez mi napari limit. Mam-li byt konkretni ohledne SK, tak momentalne sazim u Bet365 a brzy pridam i Marathonbet, Pinnacle, MyBet, Sportingbet a Interwetten. ALe hlavně tedy Bet365 a MarathonBet. Chtel bych se vyhnout limitum i za cenu mensiho mesicniho zisku, ale vydelavat co nejdele to pujde. Mit stabilni mesicni prijem, nekolik let. Tolik k memu dotazu, za jakekoli info budu velice vdecny. Jedinou informaci kterou mam je po vydelku 6 000EUR za tyden u Marathonbet – snizeni limitu na 1-15 EUR. To je dost málo na vyhodnocení priblizne hranice, která si myslim ze bude mnohem mensi. Diky Karel

  Odpověď
  • David
   10.7.2015 14:43

   Omezovat sázky by ti nebudou u Pinnacle a u sázkařských burz (betfair, betdaq, mathbook – tam ti limit nastavují hráči proti kterým sázíš). Problém je v tom že v ČR je nelegální sázet u zahraničních sázkových kanceláří pod pokutou až 10 milionů. Takže ti zbývají 2 možnosti:
   1. sázet jen u českých sázkových kanceláří – tam pokud budeš úspešný tak si dokonce ani nevsadíš a málokdy tam kdy najdeš hodnotný kurz (v tomhle tématu se vyznám a mohl bych dokonce napsat i knihu – jo úspěch ten se tady nepodporuje)
   2. odstěhovat do státu kde to nelegální není.
   Jo taková forma výdělku se tady nepodporuje a můžeš sázet jen pokud budeš prohrávat.
   A veř mi že pokud sázením vyděláváš (u zahraničních SK) a to tak že se tím dokonce i živíš tak věz že kontrola z finančního úřadu přijde brzy.

   Odpověď
   • Jirka
    23.7.2015 9:14

    A jak asi bude finanční úřad vědět, že sázím u zahraniční SK a že si tím vydělávám? A co se týká výdělku ze sázení, který bych si chtěl nechat posílat do ČR, tak klidně to můžu třeba přes nějakou internetovou peněženku a z ní potom na účet …. takže co se týká kontroly z FU tak to je asi jenom představa … ale skutečnost taková těžko může být, už z důvodů že to nebudu roztrubovat do okolí.

    Odpověď
    • David
     30.7.2015 19:00

     Ok beru zpět. Jsou různé způsoby jak to obejít. Nejlepší by bylo odstěhovat se do Velké Británie kde je sázení dokonce oproštěno od daní.

    • Petr
     25.8.2015 15:55

     V CZ jsou zisky z kurzového sázení také oproštěno od daně z příjmů.

 2. Ziskové Sázky
  11.8.2015 12:46

  Doporučujeme sázet u české sk Victoria tip, oproti zahraničním sázkovým kancelářím sice málo vypsaných kurzů a u většiny i nehodnotné kurzy nicméně se poměrně často podaří najít “nesmyslný” kurz. Poměrně rychle dropuje a zatím nevíme, jak rychle Victoria tip omezuje úspěšné sázkaře.

  Odpověď

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole