Přihlášení:

1 + fourteen =

Menu
Logo týmu Hiroshima
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Gamba
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Zrinjski Mostar
Champions Leagu.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Trnava
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Jubilo
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Kashima
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Reysol
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Tokyo
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Zeljeznicar Sarajevo
UEFA Europa Lea.. | 18:00 - dnes
Logo týmu Narva Trans
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Serif Tiraspol
Champions Leagu.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Torpedo Kutaisi
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Ceará
Serie A | 00:30 - zítra
Logo týmu Sport Recife
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Gremio
Serie A | 02:45 - zítra
Logo týmu Atlético Mineiro
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Chapecoense AF
Serie A | 00:30 - 20. 07.
Logo týmu Bahia
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Vasco da Gama
Serie A | 01:00 - 20. 07.
Logo týmu Fluminense
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Sapporo
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Kawasaki F.
Logo týmu Shimizu
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Cerezo
Logo týmu Vegalta Sendai
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Marinos
Logo týmu Urawa
J League | 12:30 - dnes
Logo týmu Nagoja
Logo týmu Rosenborg Trondheim
Champions Leagu.. | 19:45 - dnes
Logo týmu Valur Reykjavík

Ladyextreme: 6 rad, bez kterých se neobejdete

30. 6. 2017 10:00, upraveno: 29. 6. 2017 21:06
autor: ladyextreme
Před pár měsíci jsem vám dala několik rad, které by vám měly pomoci stát se lepšími sázkaři. Za tu dobu jsem ale nasbírala mnoho dalších zkušeností a tak je na čase se s vámi poděli i o další postřehy.
Co dalšího bych poradila svému příteli?
Dobrá rada nad zlato? V sázení to nemusí platit...

Ve svém životě jsem dostala spoustu dobrých rad. V drtivé většině případů mi bohužel byly k ničemu, protože smutnou pravdou je, že co si sama nevyzkouším, tomu nevěřím. Nevím, zdali se jedná pouze o problém můj, nebo zdali tím trpí i další lidé. Není to ale zase tak důležité. Tímto si jenom připravuji půdu pro jedno upozornění.

Na této stránce nenajdete žádné převratné rady, které vám pomohou zbohatnout během pěti dní. Jedná se spíše o obecné postřehy, na něž byste si během své sázkařské kariéry nejspíše sami jednou přišli. Pokud vám pomohou vyvarovat se některých chyb hned teď, jedině dobře. Na většinu z nich si ale stejně přijdete sami, postupně. Tedy alespoň pokud na to jdete stejně jako já.

Stanovte si svůj cíl

Jednou za čas je potřeba si uvědomit, čeho sázením chcete docílit. Většina sázkařů vám na takovou otázku odpoví, že chtějí vydělat peníze. Při stanovování cílů je ale třeba být konkrétnější. A taky se držet při zemi.

Začínající sázkaři by se podle mého názoru měli snažit, aby byli na nule, tedy aby sázením nepřicházeli o žádné peníze. Pokud takového cíle dosáhnou, mohou začít pomýšlet na další stupínek.

Ikona týmu Hiroshima
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Gamba
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Pokročilí sázkaři by si měli stanovit, kolik přesně by sázením chtěli získat, například v horizontu tří měsíců či jednoho roku (schválně nepíšu měsíce, neboť u sázení se vlivem variance rozhodně nemůžete spolehnout na pravidelné měsíční výplaty).

Reálným cílem pokročilých sázkařů, alespoň zpočátku je zisk cca 3 – 10 tisíc korun/3 měsíce. Záleží ovšem na tom, kolik času sázení můžete obětovat a taky za kolik peněz vlastně sázíte.

Udělejte si plán

Připravit si plán by měl být základ pro jakoukoliv činnost, tedy pokud se například nechystáte dívat na televizi. Plán vám ukáže, jakým způsobem se dostanete ke svému cíli.

Plán by měl obsahovat všechny detaily, třeba:

 • na co budete sázet
 • kolik budete sázet
 • jak často budete sázet
 • kde budete sázet
 • jakou strategii při sázení použijete
 • a mnoho dalších detailů, které budou specifické pro každého jednoho sázkaře… já jsem nedávno třeba řešila kdy a kolik si z účtu budu vybírat peněz…

Nepřebírejte tipy

Tímto rozhodně nechci tvrdit, že pro své tipy nemáte hledat inspiraci. Naopak. I já často probírám tipy v sekci Analýzy i jinde na internetu. Pokud ovšem na některý z tipů narazím, sama si ho takříkajíc „proklepnu“. To znamená, že se s danou sázkovou příležitostí seznámím a teprve pak sama usoudím, zdali za to stojí.

ČTĚTE TAKÉ:
Test sázení proti remízám: Sázkovky se brání zuby nehty!

Věc se má tak, že na internetu vám dá radu kde kdo. Jen málo z nich ale bude stát za to. A věřit každému anonymovi, který vám třeba ani nedá nahlédnout historii svých tipů, je docela mimo. Slepá důvěra se nikdy nevyplácí, nehledě na to, že pokud budete slepě věřit a neuspějete, nakonec si tu svou slepou důvěru třeba vyčtete. A to není příjemné.

Já sama jsem takovou chybu několikrát za sebou udělala. Naposledy včera, když jsem poslechla svého kamaráda. Tvrdil, že výhra Radwanské nad Davisovou na turnaji v Eastbourne je „Tutovka“. Zrovna mám rozjeté testování jedné strategie a tak jsem to zkusila… výsledek? Davisová vyhrála 2:0, takže smůla. Dvakrát smůla, že si to teď budu vyčítat.

Pokud přebíráte tipy, vyčleňte si na to samostatný účet

Když někde na internetu opravdu narazíte na dobrý zdroj tipů a chcete si ho proklepnout, doporučuji vám vyčlenit si na to samostatné sázkařské konto, respektive účet. Tímto způsobem si nenabouráte svou vlastní sázkovou strategii a navíc si můžete v dlouhodobém horizontu poměrně jednoduše ověřit, zdali jsou přebírané tipy ziskové.

Nový loterijní zákon nám situaci docela ztížil. Sázkař v našich končinách je odkázaný cca na 5 sázkových kanceláří, takže pokud sázíte ve větším objemu, můžete narazit. Jsou nicméně i jiné způsoby… o založení účtu můžete požádat i jiné důvěryhodné osoby.

Dodržujte systém

Přes léto se nehraje hokej, takže mám teď takové hluché období. Někde mezi tím, jak se seznamuji s fotbalovými, basketbalovými a baseballovými zápasy jsem se rozhodla udělat si malou sázkařskou revizi. A zjistila jsem opravdu překvapivou věc. Mým největším problémem je nedisciplinovanost. Jak se to projevuje? Nedodržuji systém.

V praxi si tedy například řeknu, že na každou sázku s kurzem 2,00 dám 100 korun, zatímco na každou sázku s kurzem 3,00 už jenom 50 korun a na sázku s kurzem 4,00 a vyšší už jenom 30 korun. Dva dny to takhle dělám a pak šup, na kurz 4,00 dám 100 korun a to buď kvůli tomu, že na systém úplně zapomenu, nebo ještě hůře, že tento systém vědomě obejdu s nějakou výmluvou – třeba „je to tutovka, tohle prostě nemůžu nechat jen tak“.

Troufnu si tvrdit, že systém je v sázení mnohem důležitější, než samotné sázkové tipy. Pokud máte dobrý systém, dokážete překonat všechny situace, ve kterých jste nebyli úspěšní. Pokud naopak máte dobré tipy, ale chybí vám šikovný systém, nakonec stejně můžete skončit na nule. Takže tak to je.

Další pravdou je, že pokud jednou vymyslíte systém, musíte si uvědomit, že jste ho vymysleli z nějakého důvodu. A že když ho budete obcházet, jenom si uškodíte. Toto teď neříkám pouze vám, ale i sobě. Snad mi to pro příště pomůže.

Jo a ještě jedna věc…

Nikdy, ale opravdu nikdy si nenechte radit

Sázení je totiž natolik specifický obor, že svou ultimátní sázkovou strategii si stejně nejspíše budete muset vytvořit sami. A to systémem pokus/omyl.

Tak hodně štěstí!

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. 7.8.2017 15:20

  Ahoj, libí se mi tvoje testy různých systémů sázení, zvlásště mě zaujal ten na brankáře NHL 🙂 Tvoje myšlení se mi celkem zamlouvá, přečetl jsem tvoje články a super… zkusím se pákrát od tebe inspirovat do začátku..jen tak dále 🙂

  Odpověď
 2. 8.8.2017 11:27

  Díky 🙂

  Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole