Přihlášení:

17 + fifteen =

Menu
Logo týmu Betis Sevilla
Primera Divisio.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Valladolid
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Everton
Premier League | 17:00 - dnes
Logo týmu Crystal Palace
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Vallecano Madrid
Primera Divisio.. | 12:00 - dnes
Logo týmu Getafe
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Vancouver
NHL | 04:00 - dnes
Logo týmu Boston
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Eredivisie | 12:15 - dnes
Logo týmu Tilburg Willem
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Wolfsburg
DEL | 14:00 - dnes
Logo týmu München
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Mattersburg SV
Bundesliga | 14:30 - dnes
Logo týmu Sankt Poelten
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie A | 15:00 - dnes
Logo týmu Lazio Roma
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Super League | 18:00 - dnes
Logo týmu PAOK Saloniki
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Arsenal
Premier League | 21:00 - zítra
Logo týmu Leicester
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Doněck Šachtor
Champions Leagu.. | 21:00 - 23. 10.
Logo týmu Manchester City
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Sevilla
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - 25. 10.
Logo týmu Akhisar Belediye Genclik Spor
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Chelsea
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - 25. 10.
Logo týmu Barysau BATE
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Edmonton
NHL | 04:00 - dnes
Logo týmu Nashville
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
NHL | 04:00 - dnes
Logo týmu Anaheim
Logo týmu Necaxa
Primera Divisio.. | 04:00 - dnes
Logo týmu Leon
Logo týmu Monterey
Primera Divisio.. | 04:06 - dnes
Logo týmu Toluca

Je to svinstvo, sázkovky nás šikanují, zlobí se profesionální sázkař Vladimír K.

9. 3. 2016 16:30, upraveno: 23. 3. 2016 13:01
autor: Tom
“Je to svinstvo, sázkovky nás prachsprostě šikanujou a odíraj o peníze! Úspěšnej sázkař to v Čechách nemá jednoduchý. A nejhorší je, že se proti tomu nemůžeme nijak bránit,” zlobí se úspěšný sázkař Vladimír K., další respondent oblíbené rubriky „Příběhy úspěšných“.

Dle jeho slov jsou vysoce ziskoví sázkaři pod neustálým monitoringem sázkových kanceláří, které se jim snaží znepříjemnit život a výrazně omezit radost ze zisků „Můžete být sebelepšími odborníky a sebelíp vědět, jak sázet na fotbal, jak sázet na hokej či jakýkoliv jiný sport. Když na sebe ale přílišnými úspěchy upozorníte, nemusí se vám to vůbec vyplatit, protože vám kancelář může snížit limit na sázení. Chvála bohu, účet vám kvůli vašim úspěchům zrušit nemohou,” dodává s mírně ironickým úsměvem Vladimír.

Vladimíre, mohl by ses čtenářům představit a číselně popsat, jak moc úspěšný sázkař jsi?

Je mi 41 let, pocházím z Liberce a sázím 10 let, z toho poslední 4 roky profesionálně. Ano, možná si někteří z vás budou klepat na čelo, ale je to přesně tak – nechodím do práce a sázení se věnuji naplno. Mé čisté měsíční zisky se pohybují v poměrně širokém rozpětí, a to od 50 do 120 tisíc korun měsíčně. Sebevědomě říkám, že patřím mezi českou sázkařskou špičku, ale taky říkám, že to není vždycky pr*el.

V jakém ohledu?

Sázkovky nás, úspěšné a profesionální sázkaře prostě drbou, jak jen mohou. Je to svinstvo, prachsprostá šikana! Nebudu konkrétně jmenovat, nestojím o nějaké soudní strkanice a popotahování, ale existují tu sázkovky, které když odhalí úspěšného sázkaře, okamžitě mu sníží limity, nebo zatrhnou tipec.

Nechápu…

No prostě si představ situaci, že máš zaběhnutý sázkový systém, každý měsíc v sázkovce nasázíš asi 80 tiketů, měsíčně vyděláš třeba 70 litrů, ze kterých třeba 20 „odkloníš“ na bankovní účet a zbytek necháš jako bankroll na sázecím účtu. A takových měsíců máš třeba šest za sebou. Skončíš kvůli tomu v práci, protože do ní už prostě chodit nepotřebuješ. Myslíš jsi, že máš vyhráno, a najednou ti sázkovka jen sníží limity na sázení, čímž zásadním způsobem nabourá tvoji strategii. Bez udání důvodu anebo za pomoci šikovné právnické kličky. Ale takto vyhrocené to bylo hlavně v minulosti, nyní je situace podle mě lepší a začínajícím i úspěšným sázkařům docela přeje.

Kolikrát se ti to stalo?

Ikona týmu Edmonton
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Nashville
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Mě osobně jednou, a to asi před 6 lety. Mám informace od přátel, že se to sem tam stane i dneska, ale jak říkám, to jsou už spíš výjimky.

A kde sázíš teď? Máš nějaké sázkové kanceláře, které bys začínajícím sázkařům a našim čtenářům případně doporučil jako osvědčené?

Nebudu nikomu dělat promo, pouze řeknu, co se osvědčilo a stále osvědčuje mě. Sázím u William Hill, Bet365Fortuny. Tím samozřejmě neplivu na žádnou z ostatních sázkovek, jen říkám, že u těchto jsem se nesetkal s neférovým jednáním za dobu pěti let, co u nich sázím.

A co tvůj sázkový systém? Říkal jsi, že sázíš desítky sázek měsíčně…

Je to tak, to je totiž jediná cesta, alespoň podle mě, jak sázením vydělat balík. Sázím na fotbal, hokej i tenis. Záleží vždycky na tom, k jakým informacím se dostanu. Zpravidla postupuju tak, že si vezmu hotový informační servis a ověřuji informace, které v něm jsou. To mě zpravidla přivede k tomu, že si vyhledám doplňkové informace a všechno si to sepíšu na papír. Můj detailní rozbor jednoho zápasu zabere zhruba jednu stránku A4.

Jaké informace jsou v těchto informačních servisech zpravidla nejpodstatnější pro tipování a sázení?

To se těžko popisuje, všechno souvisí se vším. Ale jako první by vás měla zajímat vzájemná bilance soupeřů za posledních cca 5 let, aktuální postavení a forma obou klubů, třeba alespoň 8 zápasů nazpět v případě fotbalu a 15 v případě hokeje.

Na jaké příležitosti sázíš?

V zásadě je to jedno. Na 1, X, 2, ale občas i na 01 a 02. Sázím i na střelce utkání, extra oblíbené jsou u mě tipy na počty gólů, které padnou v zápase. Jako např. padne 2-5  gólů, padne více než 2,5 gólu a podobně.

A co kurzy?

Četl jsem nějaké předchozí rozhovory, a v tomto se budu asi opakovat. Na 1 tiket podle mě patří příležitosti s kurzem od 1,4 do 2,3, které dohromady dávají kurz kolem 3, maximálně 6. Na každý tiket, bez rozdílu, vsázím 5000 Kč. Jeden tiket u mě vždy patří jednomu sportu, to znamená, že nekombinuju fotbal s hokejem, tenis s kuželkami a podobně. (směje se)

A podle čeho vybíráš zápasy?

Jak už jsem říkal, mám své oblíbené zdroje, odkud čerpám analýzy a tipy na fotbal, hokej i tenis. Jejich autoři zpravidla vyberou z jednoho kola nebo časového období, jako například víkendu, to nejlepší. A já jenom ověřím pravděpodobnost jejich tipů, případně si dohledám další informace, které mi přijdou zajímavé. Zranění, předpokládanou návštěvu utkání, pověst fanoušků domácích i hostů či předpověď počasí.

Jak dlouho sázením strávíš?

V průměru 4-10 hodin denně. Podle příležitostí a tak. Když se hraje EURO nebo MS v hokeji, skoro nespím.

Je něco, co bys našim čtenářům doporučil?

Aby si z našeho rozhovoru vyzobali to pro jejich situaci nejpodstatnější, a hlavně se z toho nepo*rali. Hlavně v tom smyslu, aby hned nazačali sázet za tisíce a nedávali výpověď v práci. Proboha lidi, právě na začátku je nejdůležitější vlastností úspěšného sázkaře pokora a trpělivost. Začínal jsem sázkama za 50 Kč, na sázky za litr jsem se dostal po čtyřech letech. Takže nebuďte magoři a hodně štěstí!

Sponzor článku:

Štítky:

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Vladimír
  15.3.2016 12:08

  Velice rád pročítám/pravidelně/všechny Vaše články a příspěvky.S Vladimírem K. plně souhlasím a přeji mu hodně zelených tiketů.Já sázím pro zábavu a radost,pro osobní “adrenalin”. Mnohdy mám velkou radost i z občas vsazeného “tolaleťáku”/16-19 tipů/,i když mi nevyjdou třeba 2 zápasy! A na závěr? Ztotožňuji se s Vladimírem v tom,že v sázení je třeba : pokora,úcta a trpělivost! K tomu přidávám vlastní rčení:”Sázím a spěchám pomalu!”

  Odpověď
 2. Michal
  21.3.2016 11:08

  Článek sice pěkný-pán se nám pochlubil jak je úspěšný a jaký je odborník,ale nějak jsem se v něm nedočetl jakým způsobem ho sázkovky šikanují.Vím,že se o tom mluví a píše různě na sázkařských fórech a proto bych byl rád kdyby mi někdo poradil,které sázkovce se vyhnout a ne se jenom chlubil kolik vydělává.

  Odpověď
  • Martin
   21.3.2016 13:09

   V článku je napísané, v ktorých SK stávkuje resp. odporúča. Takisto nájdeš odporúčané SK na tomto webe v menu hore “Sázkové Kanceláře”. Všetky z nich sú spoľahlivé, každí máme ale iné nároky. Ja osobne stávkujem už 4 roky v BET365 a som spokojný. Takisto odporúčam Tipsport.

   Odpověď
 3. Ram Čunža
  13.2.2018 23:25

  Dobrý den, díky za článek. Zajímalo by mě, zda má někdo podobné zkušenosti, pokud možno aktuální od roku 2017 – prostě od doby, co lze v ČR sázet jen u několika sázkovek. nKdyž to shrnu z článku – 70 tiketů za 5k, tj "obrat" 350k / měsíc, zisk 50-120k. A to sázkovka omezuje? Jak konkrétně? Snížila limit, na kolik? Týká se to live nebo předzápasových sázek?nVím, že se tohle téma omezování úspěšných na fórech objeví, ale pak člověk vidí promo tikety sázkovek, kde jsou ony sázky řádově mnohem vyšší – klidně za statisíce. A nebo rozebrat, jak se tomu pokud možno bránit – dávat plachty za pár stovek, zkoušet casino??? Kdyby se někdo podělil o zkušenosti, budu jen rád.nAť se zelená…

  Odpověď
 4. Kuba
  12.3.2018 8:20

  Má někdo dobrý zdroj, podle kterého se da vsazet a i něco vydělat? A ne jen ze si zaplatíte měsíční předplatné a stejnak to nevychazi? Diky a jinak super článek.

  Odpověď
  • 12.3.2018 20:32

   Když si budeš dělat rozbory a dáš tomu trošku času a hlavně NEPODLEHNEŠ emocím, tak věřím tomu, že vydělat si můžeš pěkné peníze. Samozřejmě záleží, kolik budeš vsázet, když budeš dávat tikety za 5 Kč a budeš v plusu, tak to stejně nepoznáš… pokud budeš vsázet za 300 Kč, tak na konci můžeš být o pár tisíc korun bohatší.

   Odpověď
  • 12.3.2018 8:45

   Doporučuji sázet podle analýz těch tipařů, co jsou dlouhodobě ziskový – https://www.kurzovesazeni.com/autori-analyz/

   Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole