Přihlášení:
Menu
Logo týmu Pardubice
Champions Hocke.. | 18:00 - zítra
Logo týmu Lukko Rauma
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Champions Hocke.. | 19:45 - dnes
Logo týmu Vítkovice
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Wolverhampton Wanderers
Premier League | 20:30 - dnes
Logo týmu Burnley
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Luton
Premier League | 21:15 - dnes
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
3.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Bundesliga | 19:00 - dnes
Logo týmu Rapid Wien
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Vsetín
1st League | 17:00 - zítra
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Aston Villa
Premier League | 21:15 - zítra
Logo týmu Manchester City
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Liberec
1. liga | 15:00 - 09. 12.
Logo týmu Zlín
Náš tip:
3.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Novokuzněck
Major Hockey Le.. | 13:00 - dnes
Logo týmu Toros Neftekamsk
Logo týmu Omsk
KHL | 14:30 - dnes
Logo týmu Barys Astana
Logo týmu Khimik Voskresensk
Major Hockey Le.. | 16:30 - dnes
Logo týmu Penza
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Logo týmu Ťumeň
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Logo týmu Samara

Kurzové sázení – jak vydělat?

26. 8. 2022 10:47, upraveno: 28. 8. 2022 10:37
autor: Hally

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Ať už jste začínajícím sázkařem nebo pokročilým hráčem, jistě si všichni kladete stejnou otázku: jak se dá kurzovým sázením vydělat? Odpověď na ní není vůbec jednoduchá, pro mnoho z nás je však naprosto zásadní.  

V rámci dnešního článku jsme si pro vás proto připravili několik tipů a postupů, pomocí kterých zjistíte, jak začít kurzovým sázením vydělávat a čeho se v honbě za ziskem ze sázek rozhodně vyvarovat. 

Jak vydělat kurzovým sázením 

Téměř každý, kdo vstupuje do světa kurzového sázení, tak činí s vidinou alespoň malého zisku, jenž by mu při troše štěstí pokryl třeba alespoň měsíční náklady na pohonné hmoty nebo jídlo. Předem musíme říci, že tato očekávání nejsou vůbec nerealistická a při dodržování určitých pravidel to touto metou vůbec končit nemusí. Níže naleznete několik tipů a rad, jak kurzovým sázením začít vydělávat. 

Určete si priority

Než začnete kurzovým sázením vydělávat, musíte si určit svoje priority. Jestliže chcete sázet čistě na základě pocitů, abyste si zpříjemnili nedělní večer u fotbalu, pak tyto tipy nejsou pro vás. Takové sázení není z dlouhodobého hlediska profitabilní a jedná se tak pouze o zábavu. Tomu by v tomto případě měly odpovídat i vaše vklady. 

Čtěte
Návod, jak vyzrát na podvodné placené tipy (sázkové servisy)?

Jak vydělat kurzovým sázením – rady od profesionálů?

Na internetu najdete ohromné množství různých „profesionálních sázkových poradenství“, jež za úplatu nabízejí sdílení svých „zaručených tipů“ a slibují snadné zisky. Pokud se rozhodnete usnadnit si cestu napříč statistikami prostřednictvím těchto sázkových poradenství, ze všeho nejdříve byste se měli zabývat verifikací těchto poradenství. 

Mnoho sázkařů si jistě dobře pamatuje nesčetné množství případů, kdy se ze sázkového poradenství vyklubal prostý podvod nabízející buďto příležitosti se směšně nízkými kurzy nebo naopak s přehnaně vysokými kurzy s pramalou nadějí na výhru. Právě kvůli těmto praktikám začaly vznikat takzvané verifikační servery, které dlouhodobě sledují úspěšnost daného tipéra a dávají vám tak možnost informovaně si zvolit toho, jenž by vám dokázal skutečně dlouhodobě zajistit vytoužené yieldy. Jedním z nejlepších českých verifikačních serverů je například Sportbreak. 

Jak vydělat kurzovým sázením – data, údaje, statistiky

Chcete-li se stát skutečně úspěšným a ziskovým sázkařem, bez sledování statistik a důkladné analýzy jednotlivých zápasů to zkrátka nepůjde. Než se rozhodnete konkrétní příležitost vsadit, nastudujte si formu jednotlivých týmů, vše potřebné o sestavách či zraněních. Každá drobnost, kterou dokážete vytáhnout, může mít na vaše zisky zásadní dopad, proto neváhejte prozkoumat všechny dostupné zdroje informací. 

Value bets – cesta k ziskům

Každý hráč, který chce kurzovým sázením vydělávat, se musí naučit hledat a vnímat v kurzech takzvanou value neboli hodnotu. Tento tip je přímo svázaný s předchozím bodem analýzy statistik. V podstatě jde o to, že na základě vašich znalostí vysledujete lepší kurz, než jaký je vypsán sázkovou kanceláří. 

Počítejme s tím, že kurz 2,0 představuje 50 % šanci na vítězství daného týmu (v praxi tomu tak úplně není, protože se do kurzu promítají také marže sázkových kanceláří, ale o nich tento článek není). Pokud jste například na základě svých analýz zjistili, že má tým či hráč dle vás 80 % šanci vyhrát, což by představoval kurz 1,25, ale sázková kancelář vypisuje kurz 1,67 (60% šance na výhru), tento kurz má z hlediska sázky zajímavou hodnotu a vyplatí se vsadit. Na obzvláště zajímavé values můžete narazit například u zápasů výrazných favoritů proti absolutním outsiderům. 

Jak vydělat kurzovým sázením – nakládejte se svými penězi rozumně  

Než se do sázení pustíte, měli byste si stanovit finanční limity, za které nehodláte jít. To si můžete načrtnout buďto sami pro sebe nebo využít přímo nástroje, jež jsou za tímto účelem vytvořeny přímo sázkovými kancelářemi. Díky nim si můžete stanovit například maximální výši čistých proher, maximální sázku či maximální vklad na váš hráčský účet. O svých penězích mějte vždy stoprocentní přehled a dávejte si pozor, abyste na jeden tiket nevsázeli více než 10 % svého budgetu, a to ještě pouze v případě, že v dané sázce vidíte významnou hodnotu. Pouze tak můžete být z dlouhodobého hlediska ziskoví.

Čtěte
Kurzové sázení | 13+1 informace o sázení na sport

 Jak vydělat kurzovým sázením – sebedisciplína je klíč

Toto budeme v rámci našich článků opakovat opravdu hodně často, ale pokud to se sázením myslíte opravdu vážně, je nutné si to vštípit. Nikdy se nenechejte unést svými emocemi a pocity. Pokud vám zrovna štěstí nepřeje, odpočiňte si, myslete na svůj money management a připravte si novou strategii, se kterou do dalších článek půjdete. Rozhodně se také nesnažte bez rozmyslu vyhrát své peníze zpět. To je cesta do pekla, nikoli k ziskům.

FAQ

  1. Kolik se dá kurzovým sázením vydělat?
    Pokud dodržíte všechny výše popsané tipy a postupy, můžete si kurzovým sázením vydělat poměrně slušné peníze, kolik je však jen na vašich schopnostech, chuti sázet a času na analyzování jednotlivých příležitostí. Mít však příjem pouze ze sázení zvládne opravdu jen málokdo.
  2. Jak je to s kurzovým sázením a daněmi?
    V roce 2020 byla na extrémně vysoké výhry – konkrétně 1 000 000 na jedné sázce – zavedena daň z příjmu ve výši 15 %. Takovou výhru je třeba uvést ve vašem daňovém přiznání.
  3. Jak si vypočítat kurz?
    Pro výpočet kurzu existuje naprosto jednoduchý vzorec. Pokud vezmeme v potaz pravděpodobnost výhry 60 %, pak kurz stanovíme jednoduše 1/0,6. V tomto případě získáme výsledek 1,666666666666667, což bude u některých sázkovek jednoduše 1,67, případně 1,667. 
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search