Přihlášení:
Menu

Nepopulární opatření, která zvýší tvůj zisk (sázení ako sázek)

19. 6. 2022 09:50, upraveno: 17. 6. 2022 09:55
autor: OnlyValue

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 5.0005000 + 500500 Získat
Sportovní sázení je v poslední době na vzestupu. Ještě nedávno se jednalo o tajný koníček, dnes se ovšem sázením baví velká spousta lidí a nikdo se tím netají. Sázení na sport vstoupilo do „mainstreamu“.
blank
Sázkové akumulátory, i ty s větším počtem tipů, mohou být ziskové. Jenom je třeba vědět, na co si dát pozor.

Vzhledem k tomu je trošku smutné, že sázením většina lidí prodělává. Ziskových sázkařů je naprosté minimum.

Pakliže sázení máte jako zábavu, prohra peněz za to stojí. Vynakládáte na ni stejné množství peněz jako na další koníčky. Pokud se ovšem chcete dostat tzv. „na druhou stranu“, tedy pokud sázením chcete začít vydělávat peníze, určitě vám přijde vhod tato série. Zaměřuji se v ní na názory, které vyvracejí některá ustálená tvrzení. Tyto názory by vám měli dopomoci k zisku. Udělejte si na ně svůj vlastní názor, a pokud vám to bude dávat smysl, zařaďte je do svého repertoáru.

Akovky mohou být přínosné

Je dost těžké vyhrát jedinou sázku, natož pak více sázek najednou. Z tohoto důvodu někteří odborníci doporučují sázet na tiket vždy pouze jednu sázku. Tzv. „akovky“ jsou pro zcela vyloučené.

Můj názor je takový, že akovkám není třeba se vyhýbat, jenom je s nimi potřeba pracovat opatrně. Akovky mají své velké výhody, především potom:

  • Dokážou navýšit kurz, pakliže sázíte na velké favority
  • Hodnota jednotlivých kurzů se v akovce násobí, tzn. v dlouhodobém horizontu na akovkách vykážete vyšší zisk

Akovky ovšem mají i své velké nástrahy. Měli byste je tedy využívat pouze za určitých podmínek. V první řadě je třeba upozornit, že zde nemluvím o akovkách, které čítají desítky sportovních událostí. Ideální akovka čítá 2 a maximálně 4 sázkové příležitosti (v závislosti na celkovém kurzu). Ideální akovka by také neměla přesahovat celkový kurz 2,00 – 5,00 v závislosti na vaší strategii a na obvyklé výši vámi podávaných sázek (kurzů).

Při sázení akovek byste dále měli dávat pozor na to:

Aby hodnota všech sázek na tiketu byla pozitivní (protože negativní hodnota se stejně jako pozitivní hodnota násobí, tzn. pokud na tiket dáte jednu či více kurzů s negativní očekávanou hodnotou, v dlouhodobé horizontu budete přicházet o ještě více peněz, než byste přicházeli sázením jednotlivých sázek).

Dodržování správného bankroll managementu (jak bylo zmíněné výše)

Tip na sázení

Každý sázkař se rád baví, takže pokud chcete mít sázení především jako zdroj zábavy, můžete samozřejmě vytvářet i extra-dlouhé akovky (tzv. plachty). Tyto plachty lze považovat za los – výhra je málo pravděpodobná, ale potenciální výdělek stojí za risk. V tomto případě však doporučuji, abyste riskovali vždy jen malé množství peněz, alespoň v porovnání k tomu, za kolik sázíte obvykle. Na plachty stačí sázet pouze desetikoruny. I tak se můžete dopracovat pěkného výsledku a přitom skoro nic neriskujete.

Závěr

Sázení akumulátorů nemusí být špatné. Pakliže s těmito sázkami sázkaři zacházejí správně, potom z tohoto sázení mohou mít vyšší zisky, než kdyby sázeli „jednoduché“ sázky. S těmito sázkami se ovšem musí opatrně.

Tip: Přečti si o dalším nepopulárním opatření / tvrzení v článku zde.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search