Přihlášení:
Menu
Logo týmu Sevilla
La Liga | 21:00 - dnes
Logo týmu Mallorca
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Milan AC
Serie A | 20:45 - dnes
Logo týmu Inter Milan
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Arsenal
Premier League | 21:00 - zítra
Logo týmu Chelsea
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Winnipeg Jets
NHL | 03:37 - 24. 04.
Logo týmu Colorado
Náš tip:
5.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 12:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 14:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Doněck Šachtor
Premier League | 17:00 - dnes
Logo týmu Zorya Luhansk
Logo týmu Almetievsk
Major Hockey Le.. | 17:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Vsetín
Extraleague - Q | 18:00 - dnes
Logo týmu Kladno
Logo týmu Roma AS
Serie A | 18:30 - dnes
Logo týmu Bologna
Logo týmu Sivasspor
Super League | 19:00 - dnes
Logo týmu Fenerbahce
Logo týmu Skelleftea AIK
Elitserien | 19:30 - dnes
Logo týmu Rogle BK
Logo týmu Cartagena
Segunda Divisió.. | 20:30 - dnes
Logo týmu Oviedo
Logo týmu Derry City
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu St. Patrick's Athletic
Logo týmu Sligo Rovers
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Galway United
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Shamrock Rovers
Logo týmu Middlesbrough
Championship | 21:00 - dnes
Logo týmu Leeds

Pozor na varovné signály před novou sezónou NBA

22. 5. 2022 10:00, upraveno: 23. 6. 2022 09:53
autor: OnlyValue
Předsezónní období ve většině velkých sportů není nijak zvlášť poučné a NBA není výjimkou. Přesto se chytří tipéři NBA mohou ze sledování předsezónních zápasů něco naučit. To může být velmi užitečné, až začne základní část a na zápasech bude opravdu záležet – na týmech i na vašem sázkovém účtu. Zde je pět varovných signálů v předsezónních zápasech NBA, které naznačují, že tým nemusí být připraven na to, aby na začátku základní části splnil očekávání:
Basketbalová sezóna je v plném proudu, jak sázet na nadcházející zápasy Ligy mistrů a NBA?
Basketbalová sezóna je v plném proudu, jak sázet na nadcházející zápasy Ligy mistrů a NBA?

Dříve se stávalo, že se hráči objevili na tréninkovém kempu tlustí a bez kondice a pak využili zhruba měsíc času, aby se připravili na zápasy. Ty časy už jsou dávno pryč. Když se sportovci NBA objeví, očekává se od nich, že budou v nejlepší formě, aby byli připraveni učit se a implementovat systémy a pracovat na své hře, a ne na kondici. Pokud kondice hráčů není nijak zvlášť dobrá – zejména v dřívějších předsezónních zápasech -, může to být známkou mnoha různých potenciálních problémů, které se projeví na palubovce v základní části.

Může se jednat o to, že tréninkový program, který tým používá, není nijak zvlášť silný. Nebo možná disciplína trenérského štábu není dostatečně silná, aby hráče inspirovala k tomu, aby přišli do kempu připraveni. Možná sami hráči nemají dostatečnou hnací sílu, aby se připravili tak, jak by měli. Každý z těchto problémů může vést k dalším problémům v průběhu sezóny a ovlivnit vaše sázky na NBA.

Pokud se jedná o problém s motivací, může se to projevit mnoha dalšími způsoby, které mohou mít negativní dopad. Pokud se jedná o problém s tréninkovým režimem, pak mohou být v průběhu sezóny velkým problémem zranění a výdrž.

Existuje mnoho potenciálních příznaků problémů s kondicí. Podívejte se na týmy, které mají dobrý vstup do zápasu, ale končí se špatným výsledkem – na NBA týmy, které v začátku zápasu odskočí o spoustu bodů, aby pak svůj náskok zahodily.

Ikona týmu Milan AC
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Inter Milan
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Také si dejte pozor na týmy, které se potýkají s mnoha drobnými zraněními, jež se objevila během předsezónní přípravy, nebo na týmy, u nichž se hodně veteránů účastní tréninků na začátku přípravného kempu daleko méně, než by se dalo očekávat.

Nevýrazná defenziva

Obranná hra bude působivější, až bude v průběhu sezóny revidována a trénována. Hráči na hřišti toho však mohou díky úsilí a odhodlání dokázat hodně už na začátku sezóny. Pokud týmy NBA hrají na začátku sezony solidní obranu díky dobrému drilu, dobrému instinktu a silné individuální hře, kdy kradou míče, blokují střely a získávají doskoky, pak je důvod k optimismu. Pokud naopak obrana týmu na začátku chybí, pak to může být výraznější známka problémů týmu. Může to být nedostatek osobního úsilí, nedostatečné nasazení hráčů nebo nedostatečná kondice. To vše by mohlo být problémem.

Nedostatečný pokrok

V typickém předsezónním období NBA se odehraje osm zápasů. V ideálním případě by byl během těchto zápasů na hřišti vidět pokrok. Hvězdní hráči by hráli více a postupem času by se zlepšovali. Klíčoví nováčci nebo nové posily by se začali cítit lépe a byli by připraveni na hru. Systémy a přístupy trenérů by byly s postupujícím rozvrhem zřetelnější a dělalo by se méně chyb. Stručně řečeno, s postupující sezónou by tým měl vypadat více tak, jak byste očekávali, že bude vypadat během sezóny. Pokud k tomuto pokroku nedochází, pak by to mohlo být známkou nějakých problémů nebo záležitostí v týmech, což může ovlivnit vaše tipy na NBA.

Zcela odlišný přístup v každém zápase

Protože během předsezónního období NBA hledáme pomalý a stálý pokrok, může být skutečným problémem to, že tým zkouší nejrůznější věci, aby našel něco, co funguje. Může se například stát, že jeden den nastoupí tým s velkou sestavou útočníků, zatímco druhý den se třemi rozehrávači. Nebo třeba jeden den hrají s rozehrávkou, zatímco druhý den se snaží kontrolovat tempo.

Tým nebude v předsezóně vypadat tak dobře jako později, ale měl by mít jasně rozpoznatelnou identitu, která je hnacím motorem jeho snažení a dává mu cíle, na kterých může pracovat. Tým, který tuto identitu neprojevuje, bude mít problémy. Odborníci na kurzové sázky to vědí a ovlivní to handicapy a sázky.

Noví hráči se neprosazují

Když se nový hráč připojí k týmu NBA, měl by být hladový po tom, aby si získal respekt trenérů a vytvořil si roli na hřišti a vztahy se svými novými spoluhráči. Pokud tomu tak není, může to být skutečný problém a může to ovlivnit tvůrce kurzů, handicapy a sázky. Pokud noví hráči působí nejistě, nezúčastněně nebo nepřipraveně, pak to může být známkou problémů – přinejmenším v krátkodobém horizontu a potenciálně mnohem déle, pokud problémy přetrvají.

Projděte si těchto pět varovných příznaků při vstupu do nové sezóny NBA a začněte při sázení na NBA vyhrávat.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search