Přihlášení:
Menu
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Maďarsko
EURO | 15:00 - 15. 06.
Logo týmu Švýcarsko
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Slovinsko
EURO | 18:00 - 16. 06.
Logo týmu Dánsko
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera Divisio.. | 20:00 - dnes
Logo týmu River Plate
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Bohemians Dublin
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Derry City
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Edmonton
NHL | 02:07 - zítra
Logo týmu Florida
Náš tip:
5.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Španělsko
EURO | 18:00 - 15. 06.
Logo týmu Chorvatsko
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Itálie
EURO | 21:00 - 15. 06.
Logo týmu Albánie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Polsko
EURO | 15:00 - 16. 06.
Logo týmu Nizozemí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Belgie
EURO | 18:00 - 17. 06.
Logo týmu Slovensko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rakousko
EURO | 21:00 - 17. 06.
Logo týmu Francie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Turecko
EURO | 18:00 - 18. 06.
Logo týmu Gruzie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Portugalsko
EURO | 21:00 - 18. 06.
Logo týmu Česko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Dundalk FC
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Sligo Rovers
Logo týmu Galway United
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Drogheda United
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 20:45 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Espaňol Barcelona
Segunda Divisió.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Gijon Sporting
Logo týmu Cruzeiro
Serie A | 00:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Tipy a triky pro kurzové sázení – jak se stát úspěšným sázkařem?

16. 1. 2023 14:35, upraveno: 16. 1. 2023 14:39
autor: Admin

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 500500 Získat
blankBetano 1.0001000 - Získat
blankFortuna 6.0006000 + 600600 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Sázení na různé sportovní a společenské události patří k lidstvu již od náznaku prvních civilizací. Na své favority sázeli lidé v kolbištích kolosea, rytířských turnajích a později ve větších skupinách v rámci klubů a hospod. Největší boom však sázení zažilo s příchodem kurzového sázení a následně jeho vstupem do on-line světa. 
Tipy a triky pro kurzové sázení – jak se stát úspěšným sázkařem?
Zlepšete své schopnosti a zvyšte své šance na výhru

Jestliže se i vy pohybujete ve světě sázení a hledáte způsoby, jak se stát úspěšnějším sázkařem, nebo se na svůj vstup mezi sázkaře teprve chystáme, připravili jsme si pro vás několik tipů a triků, pomocí nichž můžete své sázkařské výsledky zlepšit.

Deset základních tipů a triků pro kurzové sázení

Možná to bude znít trochu jako klišé, ale při sázení existují určitá nepsaná pravidla, která by se vždy měla dodržovat v případě, že se v sázení chcete stát opravdu úspěšnými a hrát zodpovědně. Tipy, triky a rady na kurzové sázení, které vám zde přinášíme, jsou ověřeny dlouhými léty sázení a víme, že opravdu fungují. 

Sázkařský tip číslo 1 – Vždy sázejte jen tolik, kolik si můžete dovolit 

Toto pravidlo považujeme za absolutní základ veškerého sázení. I když jste naprosto přesvědčeni o tom, že daný tým či hráč nemůže svůj zápas prohrát, celý nájem nebo půlroční kapesné na něj opravdu nesázejte. Pamatujte, že je to jenom sport a stát se může prakticky cokoli a mohli byste o své peníze stejně dobře přijít, což pak vede k dalším a dalším problémům. 

Sázkařský tip číslo 2 – Vždy sázejte jen za svoje

I tohle by měla být ve světě sázení absolutní samozřejmost, i když se tak často neděje. Nikdy si na sázení od nikoho nepůjčujte. Ačkoli se vám zdá, že dvě stovky od kamaráda nemohou ublížit, vždy je to začátek špatné cesty, jež mnohdy končí až v nespočetných dluzích. 

Sázkařský tip číslo 3 – Udělejte si průzkum

Než na nějaký zápas vsadíte, doporučujeme si udělat alespoň zevrubný průzkum statistik a aktuální formy jednotlivých týmů, zvláště pak v případě, že danou ligu například zrovna nesledujete nebo se sázením začínáte. Snadno se totiž může stát, že vašemu favoritovi bude chybět největší hvězda, v kabině panují rozepře nebo na stadion zrovna nesmí diváci. To všechno hraje ve světě sázení roli, proto neváhejte prozkoumat sociální sítě jednotlivých týmů, jejich webové stránky a podobně. Úspěšná sázka je vždy založena na racionálním rozhodnutí. 

Čtěte
Nejnákladnější chyby sázkařů #1

Sázkařský tip číslo 4 – Nepodléhejte emocím 

Zde se jedná o obzvláště náročnou disciplínu. Lidé mají obecně tendence sázet zápasy, ve kterých nastupuje jejich oblíbený tým. Je to totiž logický krok – pobavíte se sázkou, a navíc shlédnete svého favorita v akci. Málokdo však dokáže vsadit proti svému miláčkovi, a to i v případě, že je jasným outsiderem. Z dlouhodobého hlediska je toto neudržitelný způsob sázení, který vás bude stát nejen nervy, ale i peníze. Ztráta peněz následně vede k takzvanému tiltu, tedy snahou o co nejrychlejší získání ztracených peněz zpět. Během tiltu hráč u sázení nepřemýšlí a většinou sází vyšší, mnohdy nesmyslné kurzy, které ztrátu ještě prohlubují. Tomu se však vy coby zodpovědný hráč chcete vyhnout. 

Sázkařský tip číslo 5 – Money management je klíčem k úspěchu

O money managementu by se dal napsat celý sáhodlouhý článek, ale v našich tipech a tricích na kurzové sázení nemáme na toto téma dostatek prostoru. Ve zkratce se money managamentem rozumí správné rozložení vkladu na jednotlivé příležitosti. Z dlouhodobého hlediska by jedna sázka neměla překračovat jednu desetinu vašeho celkového sázkařského budgetu. U rizikovějších tipů je poté lepší držet vklady zhruba na 5 %. 

Sázkařský tip číslo 6 – Vyhledávejte hodnotné kurzy 

Před tím, než nějakou příležitost vsadíte, byste se měli rozhodnout, zda daný kurz opravdu stojí za to. Pokud například hraje Real Madrid v nejsilnější sestavě proti nejslabšímu celku ligy se zraněnou oporou, nejspíše všichni víme, jak to asi dopadne. Uvědomte si však, že to ví i bookmaker a podle toho také vypíše kurz – dejme tomu 1,05. V tomto případě za vsazenou tisícikorunu budete v případě výhry berete 50 Korun. Pokud ale Real klopýtne a remizuje přicházíte samozřejmě o celou tisícovku. Nesázejte proto slepě na nízké kurzy, ale vyhledávejte ty, jež mají dle vás skutečnou hodnotu. 

Sázkařský tip číslo 7 – Surebetting vždy když to jde 

Nedělejte si plané iluze. Sázka na jistotu jako taková neexistuje, i když se vám budou mnozí snažit tvrdit opak. V našich tipech a tricích pro kurzové sázení však surebetem (sázkou na jistotu) nemyslíme sázku například na předem dohodnutý zápas, ale doplňující sázku, kterou si pojistíte výhru. 

Uveďme si krátký příklad:

Před zápasem vsadíte ve fotbalovém utkání na outsidera v kurzu 7,0 za tisíc korun, protože jste se informovali a v kurzu vidíte potenciál -> Outsider vede 25 minut před koncem utkání 0:2, ale favorit začíná pomalu tlačit, zatímco se kurz na jeho neprohru vyšplhal na 3,5 a vy na ni v tento moment vsadíte dalších tisíc korun. Za tohoto stavu máte pokryté všechny tři možné výstupy a je vám jasné, že při výhře outsidera berete čistou výhru 5 000 Kč, při neprohře favorita 1 500 Kč. Můžete tak pouze získat.

Sázkařský tip číslo 8 – Když k výhře nepomáhají ani tipy a triky na kurzové sázení, dejte si pauzu

Při sázení musíte počítat s prohrou. Někdy zkrátka ani ten nejdůkladnější průzkum nestačí a všechno selže. Pokud se vám daný den všechno sype pod rukama, dejte si od sázení krátkou pauzu, rozmyslete si další strategii a vyčistěte si hlavu. 

Sázkařský tip číslo 9 – Nedávejte jednu příležitost na více tiketů

Sázíte-li více příležitostí na jeden tiket, nikdy nedávejte jednu příležitost na více tiketů. Jistě, pokud jí skutečně věříte, může se to jevit jako ideální zvýšení kurzu a tím pádem i vašich výher. Jestliže však selže, přijdete o dvakrát tolik peněz. 

Sázkařský tip číslo 10 – Přečtěte si naše tipy a triky pro kurzové sázení 

Snažíme se pro vás vždy přinášet aktuální informace ze světa sázení a také neustále přicházet s praxí ověřenými tipy a triky pro kurzové sázení, díky kterým se stanete ještě úspěšnějším sázkařem. Nezapomeňte se tedy vždy před hrou podívat, co je u nás nového. 

Sázkařské strategie

Pro úspěšné sázení se ziskem je kvalitní strategie absolutním základem. O strategiích podrobněji píšeme v samostatné sekci, zde si tedy uvedeme jenom krátce, jaké strategie můžete využívat. 

Čtěte
Sázejte na jistotu s naším srovnávačem kurzů (Sure Bets)

Jednou ze strategií je například výše zmíněný surebetting, kdy si během zápasu můžete pojistit svůj původní vklad. Za základní strategii se pak považuje také money management a správné nakládání s vaším bankem. Existují však také komplexnější strategie a metody, které již vyžadují jistou míru studia a pochopení. Mezi ty nejznámější se řadí:

Tipy a triky pro kurzové sázení od ziskových sázkařů

Ať už se zeptáte jakéhokoli ziskového sázkaře na tajemství jeho úspěchu, první radou bude, abyste naprosto vynechali emoce. Jak jsme již zmiňovali výše, ty do sázení zkrátka nepatří. Dalším často zmiňovaným fíglem, jenž jsme však v rámci našeho článku nepokrývali, je vytvoření účtů na více sázkových kancelářích. Různé sázkové kanceláře totiž občas nabízí různé příležitosti a často také různé kurzy, proto je dobré před samotnou sázkou jednotlivé kurzy alespoň zběžně porovnat a určit si, který pro vás bude nejvýhodnější.

Dalším tipů a trikům pro kurzové sázení od profesionálních sázkařů jsme věnovali celou sekci, kde se můžete nechat inspirovat a dostat tak své sázení natrvalo do zelených čísel. Neváhejte ji proto prozkoumat.

Čtěte
5 důvodů, proč sázkaři přicházejí o peníze

FAQ

  1. Dá se kurzovým sázením živit?
    Jestliže máte dostatečnou disciplínu, vůli a jste ochotni sázení věnovat určitý čas, může se sázením stát velice zajímavým přivýdělkem. Živit se s ním však zvládnou pouze ti nejlepší. 
  2. Jaké sporty jsou na sázení nejlepší?
    Tato otázka je velice individuální a každému sázkaři sedí jiný sport. Obecně však platí, že nejvýnosnější jsou méně sledované ligy, ve kterých se bookmakeři necítí zrovna jako ryba ve vodě a častěji při stanovování kurzů u nich chybují.
  3. Jaká je ideální výše sázky?
    Žádná. Nikdy si nenechte namluvit, že například sázíte „málo“ a že s tak nízkými vklady nic nevyhrajete. Vždy záleží pouze na vás a na vašich možnostech. Vaše cesta k úspěchu může být delší než ostatních, o to slastnější však pak bude. 

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search