Přihlášení:

nine + eighteen =

Menu
Logo týmu Manchester City
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Monaco
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Leverkusen
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Atletico Madrid
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Michalovce
Super Liga | 17:00 - dnes
Logo týmu Trnava
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Caen
Ligue 1 | 18:30 - dnes
Logo týmu Nancy
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Vaxjö Lakers HC
Elitserien | 19:00 - dnes
Logo týmu Lulea HF
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Salzburg
Eishockey Liga | 19:45 - dnes
Logo týmu Bolzano
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Graz
Eishockey Liga | 19:45 - dnes
Logo týmu Dornbirn
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bern
Nationalliga A | 19:45 - dnes
Logo týmu Zug
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Davos
Nationalliga A | 19:45 - dnes
Logo týmu Ambri Piota
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu NY Rangers
NHL | 01:05 - zítra
Logo týmu Montreal
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Toronto
NHL | 01:35 - zítra
Logo týmu Winnipeg Jets
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Valencia FC
Primera Divisio.. | 18:45 - zítra
Logo týmu Real Madrid
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Porto FC
Champions Leagu.. | 20:45 - zítra
Logo týmu Juventus
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Sevilla
Champions Leagu.. | 20:45 - zítra
Logo týmu Leicester
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Ajax Amsterdam
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - 23. 02.
Logo týmu Legia Warszawa
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Vítkovice
Extraleague | 17:00 - 24. 02.
Logo týmu Liberec
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Laval
Ligue 2 | 20:00 - 24. 02.
Logo týmu Bourg
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Niort
Ligue 2 | 20:00 - 24. 02.
Logo týmu Red Stars
Náš tip:
0
1X2

4 věci, které výrazně vylepší způsob, jakým sázíte

8. 12. 2014 15:00, upraveno: 15. 7. 2015 21:52
autor: vcer43
Lidé se velice často ptají na to, jak uspět ve sportovním sázení. Ve skutečnosti v sázení neuspěje kdovíjak moc lidí. Na začátku si všichni představují, jak snadné bude vybrat správný tým a pak už jen zkasírovat výhru. To je ovšem pouze klam.

Existuje mnoho faktorů, které pracují proti sázkařům, což má za následek to, že většina lidí v dlouhodobém měřítku skončí v mínusu. Tomu ale jde předejít. Pokud sázení věnujete dostatek času a energie, můžete se stát dlouhodobě ziskovými sázkaři. V dnešním článku vám poradíme, jak na to – konkrétně si probereme 4 základní změny, které vás přivedou do pozice úspěšného sázkaře.

Tyto 4 věci opravdu výrazně vylepší způsob, jakým sázíte. Jednotlivé faktory nejsou nijak seřazeny – každý člověk je individuální a má mezery v jiné oblasti. Pomocí sebereflexe musíte přijít na to, v jakém bodě (či spíše bodech) děláte chybu vy a jak to napravit.

Věděli jste, že sázkovka Betway daruje každému sázkaři volnou sázku ve výši až 625 Kč? Ideální způsob, jak vkročit do světa sázení…

1) Prohrávejte

Ano, možná si teď říkáte, že prohrávání nikomu úspěch nepřinese. Ale to není pravda. Když se vám v něčem nedaří, často se začnete snažit víc. Budete se snažit dané věci přijít na kloub a věnujete jí více své energie. Nějakou dobu budete prohrávat a pak si řeknete, že už to stačilo.

Budete chtít udělat změnu. Začnete jako houba nasávat informace, snažit se vylepšit svůj celkový sázkový proces, zjistíte, že musíte změnit spoustu věcí a tak dále. Pokud budete mít dostatek odvahy (a pokory), dosáhnete postupem času výrazného zlepšení, které se rozhodně promítne do vašich výsledků. Nenechte se odradit tím, že za sebou máte špatnou sérii. Pamatujte si, že „sázkař nikdy není tak dobrý, jako jeho nejlepší výhra, ani tak špatný, jako jeho nejhorší prohra.“

Ikona týmu Leverkusen
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Atletico Madrid
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč na tuto sázku zdarma!
Více článků na toto téma:

 1. Jak zvládat dobré a špatné sázkové série
 2. 5 tipů ke zvládání špatných sázkových sérií
 3. Jak zastavit špatnou sázkovou sérii?

2) Uvědomte si, že někdy je nejlepší nesázet

Když lidé se sázením začínají, většinou sázejí každý den. A to většinou (hlavně když začínají) zajistí pouze jednu jedinou věc – bookmaker z vás bude mít stabilní příjem. V sobotu můžete sázet na fotbal, v neděli na hokej, v pondělí na tenis a tak dále… ve výsledku skončíte v mínusu, protože sázíte za každou cenu. To je chyba. Nakonec dosáhnete jen toho, že zruinujete svůj bankroll.

Pointou je to, že sázet se vyplatí jen v situaci, kdy to má opravdu (objektivně) smysl. Nesmíte sázet na nějaký zápas jen pro to, abyste dnes měli vsazeno. Pokud si nemyslíte, že vsazením získáte výhodu, nesázejte. Zítra budete mít k dispozici obrovské množství jiných sázkových příležitostí. Vybudovat si v tomto ohledu disciplínu je nesmírně důležité. Výrazně tak snížíte své ztráty.

Více článků na toto téma:

 1. Nejčastější chyby začínajících sázkařů
 2. 3 tipy k zisku výhody při sázení
 3. Deset nejlepších způsobů, jak při sázení přijít o peníze

3) Uvědomte si, že v moři je vícero ryb

Ne, určitě sem nechceme plést vztahy. Máme na mysli to, že si můžete vsadit u mnoha různých sázkových kanceláří. Velké množství sázkařů (hlavně začátečníků) si myslí, že je nutné sázet pořád u jedné a té samé sázkovky. To je chyba. Různé sázkovky nabízejí různé kurzy a různé bonusy.

A co je tedy logickým řešením? Musíte si založit účet u vícero sázkových kanceláří! Díky tomu budete moci u každého zápasu porovnat nabízené kurzy a následně si vsadíte u sázkovky, která vám nabídne nejvýhodnější kurz. Navíc budete moci využít hned několika vstupních bonusů, které výrazně posílí váš bankroll.

Více článků na toto téma:

 1. Vybíráme ideální sázkovku, část 1
 2. Vybíráme ideální sázkovku, část 2
 3. Jak si vybrat správnou sázkovku v 7 krocích?

4) Učte se a vylepšujte svou psychickou stránku

Jednou z nejdůležitějších věcí pro dosažení úspěchu je to, že se nikdy nesmíte přestat učit. Studujte články s tématikou sportovního sázení, diskutujte s dalšími sázkaři (ideálně takovými, kteří jsou dlouhodobě ziskoví) a všeobecně se snažte hledat názory lidí, kteří mají o světě sportu velký přehled. Nesmíte sice brát jejich názory jako dogma, ale můžete si z nich mnohé vzít. Tím exponenciálně zrychlíte křivku svého učení.

Velice důležitou součástí úspěchu je také psychologie sázení. V rámci sázení na vás číhá mnoho nejrůznějších klamů a dalších psychologických faktorů, na které si musíte dát pozor. Ačkoliv si to mnoho sázkařů neuvědomuje, psychologie hraje v sázení obrovskou roli. Pokud neovládnete psychologii sázení, nikdy si nebudete schopní vytvořit opravdu ideální mindset sportovního sázkaře.

Více článků na toto téma:

 1. Vybudujte si nemilosrdný mindset profesionálního sázkaře
 2. Schvalovací klam – Upřednostňování prvotních závěrů
 3. Psychologie sázení – Efekt rámování

Na závěr je nutné dodat, že hlavní věcí, která (v pozitivním smyslu) změní to, jak sázíte, je uvědomění si toho, že se musíte neustále vzdělávat. Pokud se zaseknete a přestanete růst, trh vás dostihne. Bohužel však většina lidí není ochotných sázení obětovat dostatek času, což má za následek to, že neuspějí. Neuvědomují si, že vynaložené úsilí by se jim bohatě vrátilo v podobě vyhraných peněz.

PS: Pokud chcete udělat maximum pro dosažení úspěchu v sázení, rozhodně si nastudujte témata obsažená v naší Škole sázení. A jakmile budete mít v malíčku základní strategické koncepty, můžete se vrhnout rovnou na studium Sázení na konkrétní sporty.

PS2: Pro maximalizaci dosaženého zisku doporučujeme zejména sázkové kanceláře Betway, Unibet a Bet-At-Home. Ty nabízejí zajímavé úvodní bonusy a spoustu dalších výhod.

Betway

82%
Sázka zdarma:
100% až do 625625
Platbení metody
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
 • Array
QR kód
qr_kod
Hlavní přednosti:
 • Sázková kancelář Betway je kompletně v českém jazyce včetně zákaznické podpory
 • Zvýhodněné kurzy
Betway screenshot Betway screenshot

Štítky:

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Ivory1
  29.1.2015 18:09

  Pěkný článek, ale s bodem 3 bohužel nelze souhlasit. Současná legislativa v ČR nedovoluje mít účet založený jinde než u SK, který odvádí daně v ČR. Což znamená, že v praxi je legální sázet pouze u Fortuny, Tipsportu, chance nebo nově u Sazkabet. Každopádně to zas tak velký rybník právě není. A o nejlepší kurzy na pinnacle sports nebo Ladbrokes přicházíme.

  Pokud máte jakékoiv informace o změně zákona a vyvedete mne z omylu budu rád. Možná bych tedy tuto informaci v článku upřesnil, abyste nenabádali sázkaře vlastně k nelegální registraci 🙂 Btw, podle tohoto zákona z roku 2012 tuším, je nelegální mít i reklamy, odkazy nebo jakýkoliv jiný druh propagace na webu. Jak to máte oštřené vy na webu kurzovesazeni.com?
  Prosím chápejte to jak opravdu otázku a ne útok! Vašemu webu fandím a čtu ho rád 🙂

  Odpověď
  • 30.1.2015 13:37

   Dobrý den Ivory1,
   zmíněná novela je v rozporu s právem EU, kdy Česká republika blokuje zahraniční sázkové kanceláře a porušuje zákon EU o volném pohybu služeb. Díky tomuto diskriminačnímu zákonu nás EU popotahuje!
   Všechny naše prezentované sázkové kanceláře mají platnou licenci pro působení ve státech Evropské unie, právo EU je nadřazené právu a zákonům České republiky.
   Z tohoto pohledu je legální sázet i u zahraničních kanceláří. Přeci se nebudeme omezovat na monopol 3. českých sázkových kanceláří!

   Co se týče nelegálnosti odkazovat na zahraniční sázkové kanceláře, tak vlastník tohoto webu má sídlo v zahraničí a řídí se tamními zákony.

   PS:
   Pokud někdo vyhraje velkou sumu peněz a měl by pocit, že by mohl mít opletačky se zákonem. Stačí uvést, že daný tiket vsadil ze zahraničí (Rakousko, Německo), kde EU zákony jsou opravdu nadřazené místním a nikdo vám nic nemůže :).

   Odpověď
   • Ivory1
    2.2.2015 18:42

    Děkuji za odpověď. Ano vím o tom, že loterijní zákon je v rozporu se směrnicema EU a je to zmetek. Také je mi jasné, že za tím vším je lobing českých SK.

    Pokud by to někoho ze čtenářů zajímalo, připravuje se od roku 2016 novela zákona. Sázení se zařadí do zdanitelné formy hazardu. Danit se bude 30% (například poker 40%). O licenci v ČR tak budou moci nově zažádat také zahraniční SK, ale budou danit 30% (konečná výše zdanění ZATÍM není přesně stanovená). Otázka je jestli se to zahraničním sázkovkám vyplatí a budou chtít vstoupit na náš trh.
    Unibet se nechal slyšet, že o vstupu do ČR bude přemýšlet pokud bude zdanění do 20%. Dle mého názoru se chystá LEGÁLNÍ zákon, který ale bude ve finále mít důsledky stejné jako jsou nyní. Trh v ČR zůstane doménou pro české SK a možná tu bude pár zahraničních, které postupně budou odcházet, když jim po roce, dvou dojde, že trh není tak široký, aby přes takovou míru zdanění profitovali.

    Zde rozhovor s náměstkem ministra financí. Pán neumí ani pořádně mluvit a na otázku jak k procentu zdanění došli, neuměl ani odpovědět. Video se jemnuje VYŠŠÍ ZDANĚNÍ HAZARDU.
    http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/214411000371219/

    Odpověď
  • Safracz
   30.1.2015 12:49

   to Ivory1: Je potřeba si uvědomit jednu zásadní věc. To, že někdo napsal zákon, neznamená, že ten zákon není vadný. Současná úprava jednoznačně ani nedovoluje zahraniční společnostmi se sídlem v EU získat licenci a provozovat. Tento zákon je zmetek a byl uzavřen pouze aby z něj profitovali české SK.

   Zákon prolobovaly české SK v čele Tisport, Fortuna a Sazka. Jednou ČR vstoupila do EU i když se vědělo, že nám EU může diktovat směrnice a bude nutné respektovat jeji nařízení o volném pohybu zboží, kapitálu a služeb. Jedna věc, která se mimo jiné vstupem do EU vyřešila je, že společnost z jednoho členského státu EU, může volně nabízet své služby v jiné zemi EU.

   A toto se právě děje když zahraniční sázková společnost má stránky v českém jazyce a nabízí možnost uzavření sázek i pro občany z ČR. A proč by taky nemohla? Když jsme všichni v EU.

   Zákaz reklamy, je další ubohý pokus českých SK ochránit si český rybníček a zbavit se lepší konkurence zákazem reklamy. Většina domén je vlastněná a provozována společnosti mimo ČR, kde zákaz prodávat bannerové pozice zahraničním SK vydaný MF ČR neplatí.

   Odpověď

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole