Přihlášení:
Menu
Logo týmu Bahia
Serie A | 00:00 - zítra
Logo týmu Fluminense
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Cruzeiro
Serie A | 00:00 - zítra
Logo týmu Chapecoense AF
Logo týmu Corinthians
Serie A | 00:00 - zítra
Logo týmu Sao Paulo
Čt. tip:
0
1X2
Logo týmu Leon
Primera Divisio.. | 03:06 - zítra
Logo týmu Tigres
Logo týmu Derby
Championship | 16:00 - zítra
Logo týmu Aston Villa
Logo týmu Honduras
World Cup U20 M | 18:00 - zítra
Logo týmu Uruguay
Logo týmu Katar
World Cup U20 M | 18:00 - zítra
Logo týmu Ukrajina
Logo týmu Viking Stavanger
Tippeligaen | 19:00 - zítra
Logo týmu Sarpsborg 08
Logo týmu Norsko
World Cup U20 M | 20:30 - zítra
Logo týmu Nový Zéland
Logo týmu USA
World Cup U20 M | 20:30 - zítra
Logo týmu Nigérie
Logo týmu La Coruna
Liga BBVA | 21:00 - zítra
Logo týmu Mallorca
Logo týmu Avai Florianopolis
Serie A | 01:00 - 28. 05.
Logo týmu Ceará
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie A | 01:00 - 28. 05.
Logo týmu Goiás
Logo týmu Boston
NHL | 02:00 - 28. 05.
Logo týmu St. Louis

Fortuna ziskové sázkaře odřízne už v zárodku

16. 4. 2019 10:00, upraveno: 16. 4. 2019 10:08
autor: ladyextreme
Vsadili byste si, kdybyste věděli, že v sázkovce můžete pohodlně sázet, pouze pokud u ní budete prohrávat peníze? Asi ne, že? Pokud přemýšlíte přesně takovým způsobem, tak sázkovku Fortuna musíte obejít velkým obloukem.
Fortuna se stala historicky první sázkovou kanceláří, která dostala licenci k provozování online casina na území ČR.

U této sázkovky jsem měla účet několik let. Je sice pravda, že jsem u ní nikdy moc neprohrála, ale také jsem u ní nikdy nic velkého nevyhrála a jediné peníze, které jsem kdy vybrala, byly protočené bonusy obdržené v rámci soutěže zde na Kurzovém sázení, což bylo všehovšudy tak 5 tisíc, možná ani to ne.

Po delší době jsem si do ní vložila peníze s tím, že jí zkusím trošku pustit žilou. Jednalo se o cca 2 tisíce, z kterých jsem asi za 2 měsíce udělala 8 tisíc. Poté jsem peníze vybrala, protože jsem se v té době zaučila sázet v zahraničí a potřebovala jsem vložit peníze tam.

Asi po 2-3 měsících se mi zase uvolnily nějaké peníze, tehdy to bylo asi 12 tisíc. A tak jsem je opět vložila do Fortuny. Jenže když jsem jednoho dne chtěla zase vsadit, tak mi vyskočil nápis, že tiket se ukládá. To u Fortuny není obvyklé, takže jsem – po předchozí zkušenosti s MaxiTipem – začala větřit to nejhorší. A moje obavy se naplnily.

Kontrola tiketu i při sázce 100 korun

Konečná u Fortuny byla částka něco přes 19 tisíc. Celkem jsem ji tak obrala o méně než 10 tisíc, s bonusy ze soutěží o méně než 15 tisíc. A to i navzdory faktu, že můj účet nebyl ani zdaleka nový a že jsem na něm peníze nevybírala hned několikrát po sobě ve velmi rychlém sledu (z mé zkušenosti vyplývá, že právě rychlé výběry hodně peněz najednou sázkovky upoutají nejrychleji).

Ikona týmu Delfin Manta
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Independiente José Terán
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Možná ještě horší je fakt, že Fortuna při ukládání tiketu ani nepřizná, že ho schvaluje bookmakerem, ale při jeho autorizaci vám prostě jenom napíše, že „tiket se ukládá“. Samozřejmě, všichni zkušení sázkaři hnedka ví, co se děje. Ale stejně je to nefér. A to platí i o faktu, že tímto způsobem vám Fortuna schvaluje a následně tiket odmítne třeba i třikrát po sobě (tudíž se vám klidně stane, že na podání tiketu čekáte 5 minut, pak dalších 5 minut, pak další 3 minuty a nakonec zjistíte, že kurz je o 0,50 bodů nižší). Aniž by vám nabídla nějaký smírnější kurz, nebo se vám alespoň omluvila a přiznala, na čem jste.

Tohle až nedůstojné chování je navíc ještě umocněno extrémně nízkými limity. I přes pouhých pár vydělaných tisíc si nyní u Fortuny v poklidu nevsadím ani za 100 korun. To je neskutečná pruda a zároveň obrovská ostuda. Pokud Fortunu opravdu porazí i jen 100 korun, potom je asi jistější, vsadit si jinde třeba u Tipsportu.

ČTĚTE TAKÉ:
Peníze na ruku / Srovnání bonusů sázkových kanceláří

Fortunu vám určitě nedoporučím

Fortuna je jedna z největších, ne-li největší česká sázková kancelář a já to nechápu. Pominu-li fakt, že vás začne limitovat, aniž byste vyhráli větší množství peněz, nenabízí ani žádné další velké benefity. Uživatelské prostředí Fortuny je minimálně nepřehledné. Řazení soutěží nedávám ani po X letech. A pay-out jeden z nejmenších v Čechách a to dokonce i v nejvyšší české fotbalové soutěži, kterou Fortuna sponzoruje, a na kterou by tedy logicky měla nabídnout ty nejlepší kurzy.

Jediné, co by se tedy u této sázkovky dalo vypíchnout je její mobilní aplikace, nicméně jinak se musím přiznat, že Fortunu nikde nedoporučuji. Naopak. Čím větší jsou moje zkušenosti s českými sázkovkami, tím více všechny odkazuji na Tipsport. Úplně nejlépe však uděláte, když začnete sázet v některé zahraniční sázkovce.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Ram
  17.4.2019 13:09

  Že se tak děje u maxitipu mě nepřekvapuje, ale i u žlutých a po pár tisících zisku? Asi bych chtěl vidět více příkladů…nRád bych sázel u zahraničních sázkovek, je ale nyní v roce 2019 nějaká šance založit si u zahraniční SK účet, zaplatit českou platební kartou nebo z českého účtu a normálně používat? Od změny legislativy to moc nejde….měl jsem účet u bet365, ale to už jaksi nejde….prostě díky za tipy, jak se zbavit českách SK, pokud to jde…

  Odpověď
  • Concord1968
   20.4.2019 7:39

   Priateľu,asi nemáš šancu. U nás na Slovensku tipér je bez šance a keďže český štát je tak isto nenažratý ako slovenský, nikdy s nimi nevyjebeš. Akonáhle budeš chcieť platiť kartou na účet zahraničnej stávkovej spoločnosti, platba bude zablokovaná.U nás mali zahraničné spoločnosti otvorené bankové kontá na ktoré si prevádzal svoje vklady. Dnes nemáš šancu. Obdobné to bude aj u vás v Čechách. Z každej vloženej stávky musí kancelária odviesť xxxxpercentá do štátnej kasy. Neviem presne ako to funguje dnes, pretože na bet-at-home už nemôžem tipovať, ale tipoval som v zahraničí preto, lebo výhra sa u nich nezdaňovala. A preto som tipoval u bet-at-home a podával loteriu Eurojackpot u gibraltárskej spoločnosti.

   Odpověď
 2. Karel
  18.4.2019 14:38

  Dona quijotová alá lady extreme .. 🙂 .. líbí se mi vaše úvahy .. leč ty mlýny je nutno zdolat způsobem jiným .. ozvláštněným .. jinaknQantitou .. tj .. nedat sázkové kanceláři možnost se vyhýbat .. já to nazývám gangbet gang.. v teorii zatím .. zatím sem v gangu sám a teď mám celkem prodlevu 😀 .. asi jinej gang 👍

  Odpověď
 3. No 1.
  22.4.2019 20:54

  Bohužel, žijeme ve státě, kde neplatí žádná fér pravidla. V ničem…

  Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search