Přihlášení:

12 − 8 =

Menu
Logo týmu Manchester City
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Napoli
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Real Madrid
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Tottenham
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Litvínov
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Plzeň
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Třinec
Extraleague | 17:00 - dnes
Logo týmu Kometa Brno
Náš tip:
4.5
UO
Náš tip:
0
1X2 (1.tře.)
Logo týmu Hradec Králové
Extraleague | 18:00 - dnes
Logo týmu Liberec
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rogle BK
Elitserien | 19:00 - dnes
Logo týmu Farjestad
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Spartak Moskva
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Sevilla
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Feyenoord
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Doněck Šachtor
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Monaco
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Besiktas
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Leipzig
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Porto FC
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Apoel Nikósia
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Dortmund
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Washington
NHL | 01:05 - zítra
Logo týmu Toronto
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu New Jersey
NHL | 01:35 - zítra
Logo týmu Tampa Bay
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Ottawa
NHL | 01:35 - zítra
Logo týmu Vancouver
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Dallas
NHL | 02:35 - zítra
Logo týmu Arizona
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bayern München
Champions Leagu.. | 20:45 - zítra
Logo týmu Celtic Glasgow
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Lugano AC
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - 19. 10.
Logo týmu Plzeň Viktoria
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Barysau BATE
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - 19. 10.
Logo týmu Köln
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Slovensko 20
Extraliga | 17:00 - dnes
Logo týmu Nové Zámky

Nástrahy surebetting a způsob, jak jim předejít

21. 10. 2015 20:48, upraveno: 21. 2. 2017 14:07
autor: LadyAmbientte
Surebetting je způsob, jak na sportovním sázení vydělávat zcela bez rizika a to aniž byste sportu rozuměli. Princip, jak surebetting (arbitrážní sázky) funguje, jsme si popsali v jednom z předešlých článků. Nyní se zaměříme na nástrahy surebettingu a způsoby, kterak se jim vyhnout.

Rizika surebettingu jsou minimální, přičemž se týkají pouze tzv. vnějších vlivů. To znamená, že surebetting jako takový je zcela bez rizika, rizikový je pouze způsob, jak se provádí, případně kde se sází atd.

U surebettingu (arbitrážních sázek) jsou známy 4 běžné nástrahy:

 • Zrušení sázky
 • Individuální chyby
 • Změny kurzů
 • Limitace sázkových kanceláří

Zrušení sázky

Bookmaker vaši sázku může zrušit z důvodu „vnitřní“ či „zjevné“ chyby. To se může stát, pokud bookmaker udělá viditelnou chybu ve vypsaném kurzu, například připíše o jednu nulu navíc.

Sázku může zrušit každý bookmaker. Chyba ve vypsaném kurzu je k vidění velmi zřídka. Většina bookmakerů sázky neruší a vy se brzy naučíte, kteří mezi ně patří a kteří nikoliv. Bookmakeři sázky mohou zrušit kdykoliv – před začátkem zápasu, v jeho průběhu i po jeho skončení. Věrohodní bookmakeři však sázky ruší pouze před zápasem a to opravdu jen v těch nejnutnějších případech.

Ikona týmu Real Madrid
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Tottenham
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 1.000 Kč na tuto sázku zdarma!
Zrušení sázky je v arbitrážním sázení to nejhorší, co se může stát. Existují však dobré způsoby, jak se těmto situacím vyhnout:

Dívejte se na kurzy, které jsou reálné. Pokud najdete tenisovou arbitráž v hodnotě 25%, je to většinou chybná arbitráž. Dobrým příkladem budiž, když jeden bookmaker vypíše kurz 2,50 na hráče A a druhý bookmaker vypíše kurz 2,55 na hráče B. V tomto případě se téměř vždy jedná o záměnu kurzů.

Vždy sázejte u bookmakerů, u nichž víte, že budou akceptovat vaši sázku. Nikdy nesázejte u bookmakerů, kteří maximální limit ukazují až ve chvíli, kdy vsadíte a nebo si těmito limity buďte jistí – časem se je naučíte nazpaměť.

Nikdy nenechávejte svou sázku nepokrytou. Pokud bookmaker zruší vaši sázku, pokryjte svou arbitráž tou nejvýhodnější protisázkou, kterou před začátkem utkání dokážete na trhu najít. Jestliže dojde ke zrušení sázky během zápasu, pokryjte svou arbitráž tou nejvýhodnější protisázku v live sázení.

Pokud bookmaker zruší vaši sázkovou příležitost až po zápase (což je extrémně vzácné), vezměte to jako fakt, ale příště u této sázkovky už nesázejte.

Učte se ze svých zkušenostní a nedělejte ty samé chyby.

Individuální chyby

Pokud chcete být úspěšným arbitrážním sázkařem, při sázení musíte být pozorní. Dvakrát kontrolujte všechny detaily sázky. Vždy si buďte jisti, že sázíte na správný sport, datum, událost, kurz a částku. Dobře se připravte, vše zkontrolujte a vyhněte se většině osobních chyb.

Klasickým příkladem osobní chyby při arbitrážním sázení je sázka na špatný tým. Často se však také stává, že sázkař úspěšně vsadí u prvního bookmakera na tým A, aby vzápětí zjistil, že u druhého bookmakera nemá dostatek peněz (a ani času na to je vložit), aby mohl vsadit na tým B.

ČTĚTE TAKÉ:
Jak fungují americké kurzy?

Abyste těmto chybám předešli, vždy své sázky zkontrolujte. Teprve posléze je potvrďte. Přitom nesázejte na zápasy, které začínají za tři minuty. Nebudete mít dostatek času na zkontrolování, nehledě na to, že některé sázkovky mohou sázky uzavřít dříve a tak si prostě neškrtnete.

I pokud se vám stane, že uděláte chybu, nikdy své sázky nenechávejte nepokryté. Pokud bookmakeři vaši sázku nepřijmou nebo zruší, nebo pokud vsadíte na špatný tým, rychle svou chybu napravte co nejvýhodnějšími protisázkami.

A opět nezapomeňte, že je důležité učit se ze svých zkušeností a nikdy neopakovat své chyby.

Změny kurzů

Změny kurzů jsou nejběžnějším riskem ve sportovní arbitráži. Jedná se o část byznysu. Musíte to akceptovat. Nicméně obvykle se nejedná o hlavní problém, a když se vám stane, že prohrajete 2% na první arbitráži, 2% výhry na další arbitráži vaše ztráty vyrovnají.

Občas se stává, že jakmile potvrdíte sázku u bookmakera číslo jedna, kurzy u bookmakera číslo dvě se změní, kvůli čemuž se arbitráž zmenší nebo se dostane do ztráty. Změny v kurzech se stávají méně často, pokud na to však máte smůlu, zaměřte se na způsoby, jak tomu předejít:

Dvakrát si rozmyslete, zdali arbitráž umístit, pokud se kurzy hodně mění. Ve změnách kurzů jsou některé sázkové kanceláře rychlejší, nežli jiné, takže tyto kanceláře byste měli podchytit jako první a až následně sázet protisázku u druhé sázkovky.

Taktéž není problém předpřipravit si dva tikety v internetovém prohlížeči a tyto tikety následně během vteřiny oba potvrdit.

Pokud sázkovka vaši sázku nepřijme, nebo pokud dojde ke změně kurzů, nikdy svou sázku nenechávejte nepokrytou. Do začátku utkání najděte co nejvýhodnější protisázku, abyste minimalizovali případné ztráty.

Limitace sázkových kanceláří

Pokud budete své sázkové účty využívat pouze k arbitrážnímu sázení (surebetting), může se vám stát, že sázkovka se bude bránit. Jedná se o fakt, který při surebettingu musíte akceptovat. V podstatě se nejedná o to, že by sázkovky neměly rády arbitrážní sázení. Sázkovky jsou jako kasina – pokud budete pořád vyhrávat, dříve nebo později vás omezí, nebo uzavřou váš účet.

Některé sázkovky vás omezí po třech či čtyřech velkých sázkách, některé to udělají až po týdnech, měsících, letech. Některé sázkovky vás omezí rychleji, pokud budete často sázet na chyby v kurzech. Taktéž existují sázkovky, které vás nikdy neomezí. Mezi tyto sázkovky patří i většina sázkových kanceláří z našeho výběru.

Existuje několik teorií, jak se vyhnout omezení ze strany sázkovky. Žádnou z nich bohužel nemůžeme potvrdit jakožto jistou. Vyhýbání se omezení sázkovkou je jako hra na kočku a na myš, nicméně některé zvyky vám přece jen dopřejí delší cestu. Tady máte několik věcí, na které byste neměli zapomínat:

Zaokrouhlujte sázky. Zkuste je zaokrouhlovat k nejbližší pětce. Namísto 238 korun tak vsaďte 235 nebo 240 korun.

Nesázejte na zřejmé chyby. Toto je přímá cesta k limitaci sázkovkou. Arbitráže nad 5% by pro vás měli znamenat automatický varovný signál.

Nedělejte u sázkovky nezbytně nutné výběry. Nevybírejte peníze, pokud nemusíte. Držte výběry na minimu.

ČTĚTE TAKÉ:
Co je to spread sázka?

Dvakrát si rozmyslete, zdali vsadíte na zcela neznámou ligu v docela cizí zemi. Některé sázkovky se nad tím mohou pozastavit, zvlášť pokud na tyto třetí, čtvrté či páté ligy vám zcela neznámých zemí vsadíte hodně peněz.

Pokud se vám stane, že sázkovka vás bude při sázení omezovat, nebo uzavře váš účet, vyberte peníze a přesuňte se k jiné sázkovce. Na trhu se pohybují mnohem spolehlivější sázkovky, takže určitě nebudete mít problémy s jejich výběrem.

 

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. David
  24.3.2016 16:31

  Musím vás vyvést z omylu
  Ke zrušení sázky nedojde pokud sázíte u Pinnacle nebo sázkových burz (tam důvod ke zrušení není).
  Arbitrážní sázky vůbec nesázet u klasických sázkových kanceláří ale na burzách
  Největší problém bych viděl v tom jak takovou sázku vůbec najít.
  Existují servisy které jsou zpoplatněny a tyto typy sázek nabízejí.
  Otázka tedy zní mám na to abych si takový servis mohl zaplatit z výher na tyto sázky + abych taky vyhrál něco já. Odpověď je že musíš mít kapitál a ne jen tak ledajaký. Jak se říká bez peněz do hospody nelez. Tak v surebetingu to platí stejně. Bez peněz do surebetingu nelez. Kurzovému sázení zdar a surebetingu zvláště.

  Odpověď
  • vasa
   22.7.2016 15:44

   “Existují servisy které jsou zpoplatněny a tyto typy sázek nabízejí.
   Otázka tedy zní mám na to abych si takový servis mohl zaplatit z výher na tyto sázky + abych taky vyhrál něco já. Odpověď je že musíš mít kapitál a ne jen tak ledajaký. Jak se říká bez peněz do hospody nelez.”

   Ty o nějakém spolehlivém servisu víš?
   Kdyby jo, tak bych se rád připtal /jestli dovolíš/
   Nevím sice jestli je 400 dost , ale…….
   Slyšel jsem něco o Rebelbeting.
   Dík za jakékoli valid info.

   Odpověď
   • David
    15.9.2016 12:13

    400 Euro by mohlo stačit.nRebelbetting, BetOnValue

    Odpověď
 2. lezhory
  14.10.2016 17:07

  400eur nestaci pokud chcete mit alespon 2000eur/mesic. Spis 4000uer startovni kapitl, ale da se to lehce spocitat. Musite mit cas a penize. Sazet chytre a nevybocovat. Jsou lepsi softy nez rebel ale take stoji 3000eur/rok. Cele je to o rychlosti dodavanych informaci. Casem se omezeni nebo banovani uctu u nikoho nevyhnete krome Pinacle a burz. Pokud vite jak, tak muzete sazet 10let ale to uz je jine tema. Uzivi se je ti nejmene hamizni

  Odpověď

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole