Přihlášení:

eight + four =

Menu

Proč sázet u Tipsport?

Tipsport.cz je renomovaná tuzemská sázková kancelář s CZ licencí a neuvěřitelně vysokými kurzy a spoustou bonusů pro nové i stávající sázkaře. Nabízí sázky LIVE i s TV přenosy. Podporuje sázení přes mobilní telefon. Žádný manipulační poplatek! Kvalitní zákaznická podpora. Její velkou devizí je síť poboček, na kterých můžete na internetové konto vkládat či vybírat peníze – zdarma. Kvalitní zákaznická podpora. Tipsport se řadí mezi nejlepší tuzemské sázkové kanceláře.

Aktualizováno: 12.02. 2018, 12:28
Vkladový bonus
100% až do 50.00050000
Připsání bonusu: Podmínka vkladu
Získat bonus
 • Minimální vklad: 33
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Proveďte vklad na váš herní účet a získejte vstupní bonus v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 50 000 Kč.
Více info o bonusu
Peníze na ruku
100% až do 150150
Připsání bonusu: Za registraci
Získat bonus
 • Minimální vklad: -
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Hned po registraci od nás dostanete zdarma 150 Kč, které můžete využít na vaše první sázky u Tipsportu.
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • 150 Kč za registraci
 • Kompletní česká lokalizace
 • Unikátní live sázky
 • TV přenosy
 • Velká nabídka způsobů vkladu a výběru pro CZ a SK
 • Spousta soutěží a promoakcí
 • Propracované mobilní sázení

Jak si otevřít účet u Tipsport

Přejděte na stránky Tipsport.cz, vyplňte přihlašovací formulář a zvolte si uživatelské jméno, pod kterým se ke svému účtu chcete v budoucnosti přihlašovat. Nakonec nezapomeňte zaškrtnout potvrzení, že jste starší 18. let a četli jste všeobecné obchodní podmínky. Poté vše stačí jen potvrdit kliknutím na oranžové tlačítko „Zaregistruj se!“.

Následně vám bude na vámi udaný e-mail zaslán ověřovací dopis. Přejděte proto své e-mailové schránky, tento mail otevřete a klikněte na odkaz, který v něm najdete. Heslo pro přihlášení vám bude zasláno SMSkou. Proto byste měli své tel. číslo i e-mail zadat správně.

Do 30 dní od online registrace musíte provést ověření na pobočce, během těchto 30 dní však můžete vkládat a sázet online. Po 1.1.2017 musíte i na dále dokončovat ověření v kamenných pobočkách z důvodu osobního ověření klienta.

Vypsat LIVE zápasy

Jak si mohu vsadit

Přihlaste se ke svému sázkařskému účtu u Tipsportu.cz. V levém menu vyberte sport, na který si přejete vsadit a poté konkrétní sázkovou příležitost, na kterou stačí kliknout. Tato sázková příležitost se vám poté ukáže v sázkovém tiketu v pravé straně obrazovky. 

Na tomto tiketu můžete sázkové příležitosti libovolně odebírat nebo přidávat a dále kombinovat jak je libo. Nakonec stačí vybrat částku, jakou chcete na svůj tiket vsadit, případně měnu, ve které chcete vsadit. Dostupné je sázení v českých korunách a tzv. netech. Poté stačí už jen zaškrtnout, zda-li si přejete zaslat SMS zprávu s vyhodnocením sázkové příležitosti a zda-li má být tato sázková příležitost zahrnutá do Tipsport ligy. V závěru stačí svůj výběr potvrdit stisknutím na modré tlačítko „vsadit“.

Všechny podané tikety lze vytisknout kliknutím na tlačítko „tisk“, nebo ho odeslat na pobočku a poté uskutečnit sázku tam. Náhled tiketu lze také libovolně sdílet – ať už na www stránkách, facebooku, twitteru, Google + a potažmo i v jakémkoliv diskuzním fóru nebo chatu. U Tipsportu je proto velice obvyklé vidět v chatovacím okénku velice zajímavé tipy, které lze následně převzít za své.

Vypsat dnešní Tipsport kurzy

Jak si mohu vsadit LIVE?

Live sázení

LIVE sázení na Tipsportu

LIVE sázení u Tipsportu obvykle probíhá za doprovodu samotného přenosu zápasu. K dispozici je mnoho LIVE sázkových příležitostí v čele s kompletní nabídkou sázkových příležitostí na českou hokejovou extraligou, kterou nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete vsadit LIVE, stačí se přihlásit na svůj sázkový účet a poté kliknout na položku LIVE, kterou najdete v horní liště. Poté stačí vybrat v levém menu sázkovou příležitost, na níž si chcete vsadit a nakonec v prostřední části obrazovky konkrétní sázku. 

Tato sázka se vám objeví na vašem tiketu v levé části obrazovky. Na tiketu lze se sázkovými příležitostmi dále manipulovat – kombinovat je s jinými sázkovými příležitostmi nebo je odebírat. Nakonec stačí vybrat částku, jakou chcete na svůj tiket vsadit, případně měnu, ve které chcete vsadit. Dostupné je sázení v českých korunách a tzv. netech. Poté stačí už jen zaškrtnout, zda-li si přejete zaslat SMS zprávu s vyhodnocením sázkové příležitosti a zda-li má být tato sázková příležitost zahrnutá do Tipsport ligy. V závěru stačí svůj výběr potvrdit stisknutím na modré tlačítko „vsadit“. Při live sázení se na podání tiketu stanovenou dobu čeká, čímž se sázková kancelář brání podání tiketu v době, kdy například zrovna padl gól – v takovém případě se výše kurzu změní v aktuální vypsaný kurz, přičemž budete znovu dotázáni, zda-li si i při nově vypsaném kurzu přejete vsadit.

Všechny podané tikety lze vytisknout kliknutím na tlačítko „tisk“, nebo ho odeslat na pobočku a poté uskutečnit sázku tam. Náhled tiketu lze také libovolně sdílet – ať už na www stránkách, facebooku, twitteru, Google + a potažmo i v jakémkoliv diskuzním fóru nebo chatu. U Tipsportu je proto velice obvyklé vidět v chatovacím okénku velice zajímavé tipy, které lze následně převzít za své.

Vypsat LIVE zápasy

TV Tipsport – sportovní přenosy v HD kvalitě

Fotbal živě na internetu

TV v HD kvalitě a bez zpoždění!

Jedinečná online sportovní televize s bohatým programem soutěží a přímých přenosů z celého světa.

Stačí se jen přihlásit do internetového sázení na www.tipsport.cz, zvolit záložku TV a vybrat si v TV programu zápas, který chcete sledovat. Přenosy, na které jsou k dispozici live kurzy, budou vysílány v sekci TipLIVE (sekce live sázek). Pokud na daný zápas nejsou k dispozici live sázky, bude přenos vysílán přímo v sekci TV.

V prostřední části stránky se pak zobrazí okno s přímým přenosem z daného utkání. V případě přenosů z české i slovenské hokejové Tipsport extraligy je navíc možné okno s přenosem zvětšit na celou obrazovku počítače.

Kompletní nabídku dnešních přímých přenosů naleznete vždy v levé části menu. U všech aktuálně vysílaných duelů, na které jsou vypsány live sázky, bude zobrazeno také aktuální skóre. Po kliknutí na zvolené utkání se zobrazí kompletní nabídka Live příležitostí, která byla se spuštěním TV Tipsport výrazně rozšířena.

Zapnout TV v HD kvalitě

Sázení přes mobil

Sázejte ze svého mobilu, tabletu nebo jiného mobilního zařízení prostřednictvím aplikace Tipsport. Je to rychlé, jednoduché a bezpečné. Sázet můžete kdykoli a odkudkoli!

Věrnostní program - Netkonto
Netkonto je věrnostní program, na které se vám připisují body za uzavřené sázky. Body se nazývají Nety a dají se používat k vsázení s tím, že pokud bude váš tip vítězný, budou vám vyplaceny v korunách.

Jak vložit peníze

Tipsport nabízí mnoho způsobů vkladu peněz, které jsou vhodné především pro tuzemské hráče. Naše redakce vám doporučuje vklady prostřednictvím vkladu na pobočce, bankovním převodem nebo kreditní kartou. Možností je však mnohem více.

Pokud máte jakékoliv dotazy, stačí kontaktovat technickou podporu na tel. čísle +420 311 633 118 v době po – ne: 8:00 – 19:00, nebo neomezeně na e-mailu podpora@tipsport.cz.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Ihned 0%
min 1.0001000
Ikona platby: Visa Visa Ihned 0%
min 100100
Ikona platby: Mastercard Mastercard Ihned 0%
min 100100
Ikona platby: ePlatba ePlatba Ihned 0%
min 33
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny 0%
min 11
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce Ihned 0%
min 11

Jak vybrat peníze

Je to skutečně velice jednoduché. Po přihlášení na váš sázkový účet stačí v menu vybrat položku „výběr peněz“ a poté zvolit způsob výběru a částku, jenž chcete převést. Vše nakonec potvrdíte kliknutím na tlačítko „Výběr“.

Pokud máte jakékoliv dotazy, stačí kontaktovat technickou podporu na tel. čísle +420 311 633 118 v době po – ne: 8:00 – 19:00, nebo neomezeně na e-mailu podpora@tipsport.cz.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill 1-3 dny 0%
min 1.0001000
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny 0%
min 1.0001000

Registrací u Tipsport získáte 150 Kč na ruku!

Zabezpečení
Tipsport je licencovaným kasinem, což znamená, že podléhá mnoha kontrolám bezpečnosti – prověření všech mechanismů probíhá prakticky každý den stejně jako jejich vylepšování.
Tipsport
Tipsport.cz je renomovaná tuzemská sázková kancelář s neuvěřitelně vysokými kurzy a spoustou bonusů pro nové i stávající sázkaře. Nabízí sázky LIVE i s TV přenosy. Podporuje sázení přes mobilní telefon. Žádný manipulační poplatek! Kvalitní zákaznická podpora.
9.1 Celkový výsledek
Největší česká sázková kancelář

Tipsport.cz je renomovaná tuzemská sázková kancelář s neuvěřitelně vysokými kurzy a spoustou bonusů pro nové i stávající sázkaře. Nabízí sázky LIVE i s TV přenosy. Podporuje sázení přes mobilní telefon. Žádný manipulační poplatek! Kvalitní zákaznická podpora.

Kurzová nabídka
8.5
LIVE sázení
8
Živé přenosy
8.5
Sázení přes mobil
7.5
Uvítací bonus
8.5
Promo akce
9
Věrnostní program
9
Zákaznická podpora
10
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
10
Hodnocení uživatele : 3.27 (9 hlasy)

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole